Sari la conținut

Intrunire Bacau


BushyBou
 Share

Postări Recomandate

Fratilor nu mai sunt nici 2 sapt pana la Bacau si inca nu avem detalii rog mult de tot din partea clubului (cuvant jignitor) Roman sa ne dati si nou niste detalii referitor la intrunire. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu am legatura cu clubul dar m-a rugat presedintele Moldavia Bikers sa anunt ca se tine 100%, locatia aceeasi ca in anii trecuti, adica Insula de agrement. In program jocuri, concursuri, concerte rock (am retinut Desperado, Regal, ....).

Sambata la ora 12 e parada organizata, cu oprire in centrul Bacaului unde este pregatit un spectacol cu cascadori motociclisti (printre care Pepe din Ungaria)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare fratioare deja ma treceau toate transpiratiile :lol: ca nu se mai face mai ales ca o astept de mult si este primul meu drum mai lung cu motorul.cat despre problema cu trupa Desperado este foarte simplu o zii la bacau una la cluj.Multumesc mult sa ne vedem cu bine la Bacau.

P.S. (cuvant jignitor) Roman vin anul acesta la bacau cu o noua demonstratie pe 3 rotii tinetiva bine se anunta deja un show pe cinste facut de (cuvant jignitor) !!!!!!!!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. (cuvant jignitor) Roman vin anul acesta la bacau cu o noua demonstratie pe 3 rotii tinetiva bine se anunta deja un show pe cinste facut de (cuvant jignitor) !!!!!!!!!! :crack:

 

 

Baieti, trebuie sa gasiti alta modalitate de a scrie numele clubului vostru pe forum, :D altminteri o sa va cenzureze filtrele astea de (cuvant jignitor) :lol: pana la loc comanda! :lol:

 

Tot pe insula se tine intrunirea?

Bafta !

 

Da, pe insula de agrement.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scz Dm Admin!

Abia acum mi-am dat seama ca nu pot scrie numele clubului voi incerca o alta formulare.

Multamii mult! Asfalt uscat!

 

Nici vorba sa fiu admin, am dat doar o sugestie, pentru ca nici eu nu intelegeam pe cine injuri (in generel atunci intra filtrele in actiune) daca nu citeam numele clubului la profilul tau: (cuvant jignitor) Roman.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor nu mai sunt nici 2 sapt pana la Bacau si inca nu avem detalii rog mult de tot din partea clubului (cuvant jignitor) Roman sa ne dati si nou niste detalii referitor la intrunire. :lol:

abia astept.....prima mea intrunire pe motor :lol: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uameni buni. Io n-am vazut nimic care sa semene cu promovarea intrunirii. E un topic scheletic pe undeva, da' e slab rau de tot. Ce se intampla la intrunirea asta, care-i smenu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io zic ca o sa fiti dezamagiti de aceasta intrunire din punct de vedere al organizarii. :lol:

numi trebe rock, nu-mi trebe concursuri , nimic in afara de 3 lucruri: bautura, mancare si multe motoare :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg pentru altii de ce credeti ca va fii o intrunire "nasoala" , :lol: parerea mea este alta mai ales ca nu am pierdut nici o intrunire la bacau de cand au incepus sa faca .Este adevarat ca sa mai stricat intrunirea nu zic nu dar eu cred ca este alt aspect al problemei venim la festivaluri nu neaparat pentru organizare cat pentru a ne intalnii unul cu altul si a mai vedea ce OZN :D si-a mai achizitionat , de a bea o bere :D si a depana amintiri :lol: .Acesta este punctul meu de vedere si daca cineva doreste sa ma contrazic il astept sa o faca. :P

mai doream sa raspund unei persoane de pe forum da sunt si ROMASCANII aici si eu sunt unul dintre ei poate ca ma cunostii BUSHY. :kiss:

In rest astept comentarii! :lol:

Asfalt uscat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa fie vreme buna...... :crack: cel putin sa pot pleca de acasa :lol:

 

 

ma dak imi iau motoru p 6 ajung pana la spartu targului si eu ..sper... momentan astept suza.. si referitor la treaba cu intrunire nasoala sincer nu organizatorii fac o intrunire sa fie... misto.. ci atmosfera si participantii.. parerea mea....si stiu ce zic aici :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare natiune imi pare bine ca aud ca sunt multi cei ce vor venii la bacau sper sa ne vedem cu bine si sa avem parte de vreme buna si bautura :) :)

Romanul se pregateste si vine cu multe surprize si lucruri noi la bacau tinetiva bine VENIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :lol: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare natiune imi pare bine ca aud ca sunt multi cei ce vor venii la bacau sper sa ne vedem cu bine si sa avem parte de vreme buna si bautura :) :)

Romanul se pregateste si vine cu multe surprize si lucruri noi la bacau tinetiva bine VENIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :lol: :lol: :D

de abia astept. pacat ca ajung abia sambata la 3 ca lucrez fmm lui de servici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de abia astept. pacat ca ajung abia sambata la 3 ca lucrez fmm lui de servici

nu este nici o problema cristi si eu sunt la fel in situatia ta numai ca eu plec la ora 23 dupa ce ies de la serv. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de abia astept. pacat ca ajung abia sambata la 3 ca lucrez fmm lui de servici

nu este nici o problema cristi si eu sunt la fel in situatia ta numai ca eu plec la ora 23 dupa ce ies de la serv. :unsure:

da tu dupa ora 23 vineri? eu dupa ora 15 sambata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...