Sari la conținut

01.06.2006-accident Tineretului


Arthemis
 Share

Postări Recomandate

acum 10 minute m-a sunat sora mea sa-mi zica de un accident ce s-a petrecut la Tineretului, din cunostintele ei despre motoare ea crede ca a vazut scris pe motor kawasaki, nu bag mana-n foc de asta, la fel si pentru numar B-56-....

 

Mi-a spus doar ca i-a taiat o masina fata, cand a ajuns ea il lua o ambulanta

 

mai mult nu stiu, sper ca motociclistul sa fie ok fara avarii prea mari.

Editat de Arthemis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 277
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si eu am auzit de acelasi accident, cica a fost un carambol de masini, fiind de asemenea implicata o motocicleta. Starea motociclistului cica nu era prea buna, se pare ca a fost spulberat de una din masinile care au pierdut controlul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut chiar pe acolo inainte sa vina salvarea. Eram in autobuz. Accidentul s-a petrecut in jurul orei 21.00 intre liceul Sincai si fostul restaurant Budapesta. Erau lovite 3 masini si o motocicleta. Mai era un motor oprit pe dreapta si un motociclist ridica motorul lovit (de viteza, negru, cu niste dungi mov). Nu l-am vazut pe motociclistul implicat in accident pentru ca erau vreo 30 de oameni adunati in zona si autobuzul in care eram nu s-a oprit. Imi pare rau ca nu pot spune mai multe. Sper sa fie ok omul!

Acolo e o zona foarte tampita pentru ca ies foarte multe masini de pe stradute fara sa se asigure. In plus, noul marcaj este absolut aiurea, benzile apar si dispar fara nici o noima...

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu locuiesc chiar in blocul in fata caruia a fost accidentul. Am ajuns acasa odata cu cei de la Ambulanta si Descarcerare. De la mama am inteles ca erau doi motociclisti si motorul este unul bluemarin cu visiniu (daca am distins bine culorile). Din cate am vazut cand eram jos - o fata cu echipament de motor a urcat in masina de la SMURD dar parea Ok, de celalalt nu stiu nimic si nici nu l-am vazut.

 

Accidentul e destul de urat iar numarul masinilor de politie e cam egal cu al celor lovite - 4 masini avariate, un motor - au venit 4 masini de politie si un motociclist. Acum au luat masinile din drum si motorul este pe marginea soselei.

 

Sper sa fie toti bine si cat mai putine accidente!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu trec in fiecare dimineata pe acolo. Cum ii vad pe berbeci ca vin de pe stradute, bag mana in claxon ca sa-i atentionez.

Oricum bafta motociclistului si insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt ok amandoi,s-a dus noro sa ia si mobra din strada .

Bine ca sunt ok. La cum aratau masinile alea busite m-am temut de ce era mai rau. Cand se mai linistesc apele poate ne spune si noua cineva cum s-a intamplat intamplarea. Daca e nevoie de ceva stau la dispozitie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stie nimeni la ce spital sunt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceapa masii de treaba, tocmai ce vorbeam azi cu Vlad ca ma batea la cap sa merg la spital pt un accident de-al meu, si acum aflu ca el are probleme... :unsure:

si io vb mai devreme cu el pe mess,imi zicea cum sa-mi ridic motoru; de jos dc mai cad cu el :)

la naiba ..:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce ":unsure:" când spui că-s ok? E bine că sunt ok, păcat că li s-a întâmplat asta!

sincer...ma faci sa zic ceva urat. am pus :) pt ca imi pare rau ce se intampla...amandoi imi sunt prieteni buni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer...ma faci sa zic ceva urat. am pus :unsure: pt ca imi pare rau ce se intampla...amandoi imi sunt prieteni buni!

ce aveti mah? ati inebunit?

am vb cu raluca acum,sunt bine,ea are niste zgarieturi ,iar pe vlad incepe sa-l doara picioru de-abia acum.in afara de asta sunt bine.cica ala care a intrat in ei era beat :) ce idiot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai,nu cred ca e nici locul,nici momentul sa va certati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce aveti mah? ati inebunit?

am vb cu raluca acum,sunt bine,ea are niste zgarieturi ,iar pe vlad incepe sa-l doara picioru de-abia acum.in afara de asta sunt bine.cica ala care a intrat in ei era beat :unsure: ce idiot

E bine că sunt ok! Sper ca de data asta bețivul să nu scape!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...