Sari la conținut

01.06.2006-accident Tineretului


Arthemis
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 277
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

fck. bine ca sunt ok.

cum adica ralucone IAR? a mai cazut de curand? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa recapitulam, e vorba de Vladspeed si Ralucone, amandoi au fost la spital pentru investigatii, sunt ok inafara unor zgarieturi si durerea de genunchi al lui Vlad (sper sa nu fie grav), acum sunt la IML.

Noro a plecat sa ia motorul de la locul accidentului cu o duba.

Acum ca ei sunt bine, sper ca si motorul lui Vlad, era tare bucuros ieri ca si-a schimbat cauciucul si lantul la moto... :unsure: Ceapa lui de ghinion!

 

Mai asteptam vesti, incercati sa nu ii sunati toti. Cel mai probabil sunt f ocupati si ar fi stresant sa sune telefonul continuu. Tinem pumnii!

 

Grigu: da a mai avut odata accident, in aceeasi zona, tot pasagera insa cu altcineva. Dar sa nu lasam asta sa fie relevant.

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa cred...ce ghinion frate,ca trecu si mult de la accidentul Ralucai...

bine ca sunt ok...daca mai aveti vesti bagati aici,nu vreau sa-i mai stresez si eu acum cu telefoanele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa cred...ce ghinion frate,ca trecu si mult de la accidentul Ralucai...

bine ca sunt ok...daca mai aveti vesti bagati aici,nu vreau sa-i mai stresez si eu acum cu telefoanele...

in afara de tot ce s-a zis pana acum... i-am stresat si eu pn acum ,sunt bine,e si gixxu cu ei .

o sa ne povesteasca chiar ei ce a fost ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MM de treaba! Urat e sa citesti la rubrica asta despre prieteni. Bine ca nu a fost mai grav!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MM de treaba! Urat e sa citesti la rubrica asta despre prieteni. Bine ca nu a fost mai grav!

 

nu pot descrie sentimentul...si iti aduci aminte,cand mergeam spre regie mai devreme,ca am vazut doua masini de politie care goneau,de ne intrebam daca o fi vreun accident?probabil se duceau spre ei :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noh, nu prea stiu ce sa zic... Sad ca s-a intamplat, happy ca sunteti bine :unsure:

 

Ahh, da. Daca tot fusera la IML, sa nu-l lase pe nenorocitu' ala infect sa scape, mai ales daca consumase si alcool!

 

En fin, bine ca is sanatosi! Eu nu-i sun, mai ales daca e si gixxu cu ei, ca probabil sunt satui de intrebari :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot descrie sentimentul...si iti aduci aminte,cand mergeam spre regie mai devreme,ca am vazut doua masini de politie care goneau,de ne intrebam daca o fi vreun accident?probabil se duceau spre ei :unsure:

Erau vreo 3..si culmea, cam aia era ora :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot descrie sentimentul...si iti aduci aminte,cand mergeam spre regie mai devreme,ca am vazut doua masini de politie care goneau,de ne intrebam daca o fi vreun accident?probabil se duceau spre ei :unsure:

aoleo...:)( si io mi-aduc aminte cum radea vlad de mine ca merg incet :) si-mi zicea ca incet incet o sa ajung sa ma dau si io ca voi,racerii... bine ca sunt ok ,nu mai vreau sa pateasca nimic cei la care tin :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noh, nu prea stiu ce sa zic... Sad ca s-a intamplat, happy ca sunteti bine :unsure:

 

Ahh, da. Daca tot fusera la IML, sa nu-l lase pe nenorocitu' ala infect sa scape, mai ales daca consumase si alcool!

 

En fin, bine ca is sanatosi! Eu nu-i sun, mai ales daca e si gixxu cu ei, ca probabil sunt satui de intrebari :)

 

bunatreabashinu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noh, nu prea stiu ce sa zic... Sad ca s-a intamplat, happy ca sunteti bine :)

Asta am vrut să zic și eu, probabil că am zis-o mai prost și s-a interpretat greșit... :unsure:

 

Suori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MM de treaba! Urat e sa citesti la rubrica asta despre prieteni. Bine ca nu a fost mai grav!

:) Da, e chiar urat! :) Nu ma asteptam la nici 2 luni de cand mi-am facut prieteni prin gasca asta sa aud asa ceva :D Stiu ca nu a fost vina lor, da' asta nu face decat sa-mi intareasca convingerea ca lumea e plina de imecili, care te pot omora si tu chiar n-ai ce face :unsure:

 

Noh, bine ca sunt sanatosi. Acu' astept doar sa ii vad intregi, sa ma conving :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de abia vin din acea zona si se faceau masuratori , am vazut o motocicleta visinie dar din mers nu parea implicata in accident , fiind trasa pe dreapta dar ceva mai departe de locul "accidentului propriu-zis " , dar ... deci a fost

era un bmw seria 3 cu roata stanga spate rupta , un pasat ultimul model zdrelit urat pe toata partea stanga ,cel mai urat arata un nissan primera si acela model nou , arata ca si cum intrase pe contrasens , era lovit in fata dreapta si ala cu roata rupta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de abia vin din acea zona si se faceau masuratori , am vazut o motocicleta visinie dar din mers nu parea implicata in accident , fiind trasa pe dreapta dar ceva mai departe de locul "accidentului propriu-zis " , dar ... deci a fost

era un bmw seria 3 cu roata stanga spate rupta , un pasat ultimul model zdrelit urat pe toata partea stanga ,cel mai urat arata un nissan primera si acela model nou , arata ca si cum intrase pe contrasens , era lovit in fata dreapta si ala cu roata rupta

ala e motoru' lu' vlad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ralucone ...aduce noroc pe motor :unsure:)

e bine ca sunt ok !

 

le : bai vlade ,cand intri si citesti ....frate .ti-am zis , ia taxa de MTMA ...si te mai plangi ca nu trage, ca s-a dus ambreiajul,etc :))

 

 

 

hai sanatate celor 2 ca ne cunoastem bine si fierul se indreapta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si acum o sa intre cativa care o sa zica ca aveau viteza, ca ala e racer ca are numar indoit etc ...

si fix de-aia nu mai pot eu, ei sa fie sanatosi! daca e sa te iei dupa ce zice lumea, ei sunt niste sfinti, defapt cu totii suntem niste sfinti...hai ce naiba...

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...