Sari la conținut

Batrana Mea...


C666
 Share

Postări Recomandate

eu zic ca e o coaja ordinara ! B))

eu zic ca daca ai bretele pe tine cand trec eu se poate sa te agat si sa te opresti pe la pitesti...

 

Rezervor de Suzuki, codita de Honda, ce e pana la urma, Yamaha? :)

iar de tine ce sa zic am vazut de unde esti..... de unde imi iau eu cartofi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E corcitura? huh... :)

frate,iar revenim la vechea poveste...daca ai fi platit la numarul de mesaje(prostii)scrise,as intelege..dar asa?ai ceva de castigat ca te bagi in seama?nu iti cere nimeni parerea,chiar nu ai avea nimic de spus cu experienta ta pe doua roti...indiferent cum arata,e munca omului,si indiferent ce spune unul si altul,important e sa-i placa lui..iarasi te intreb-TU CE AI REALIZAT CU MANA TA,CU MUNCA TA,CU IDEILE TALE?in afara de a te baga in seama pe forum si de a debita prostii,nu faci nimic bun...asa ca .las-o mai moale.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ziceti de batrana mea??? am nevoie urgent de piese pt. ea daca esta cineva amabil sa ma ajute.... anume tot ce tine de incarcare si frai-ul de la electromotor..

 

sincer mie-mi place ce vad in poza, numa' explica si pentru mine si pentru carcotasii astia de ce este asa de dezbracata, ca ajungeti sa va porcaiti degeaba... :)

 

@denis - postezi ce vrei, unde vrei si cand vrei pana te baga iar in carantina pentru ca postezi inutil. da-i bice :)

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ziceti de batrana mea??? am nevoie urgent de piese pt. ea daca esta cineva amabil sa ma ajute.... anume tot ce tine de incarcare si frai-ul de la electromotor..

 

Nu mai fiti carcotasi. Eu cred ca-i prima dragoste si cum este normal nu se uita niciodata, asta pentru cei care au iubit, cei care nu au ajuns la faza asta nu pot intelege.

Asa ca da-i bataie si fa-o ca uite acum trece vara. Succes in reparatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti praf.

 

@Raluca:Doar am intrebat ce e ? atat tot :)

carcotasilor pentru cunoscatori care oricum nu se baga in seama , este un gsx de la suzuki daca ati fi fost atenti sub nik-ul meu scria....... cei care cunosc cat de cat moto nu mai intreaba....

 

carcotasilor pentru cunoscatori care oricum nu se baga in seama , este un gsx de la suzuki daca ati fi fost atenti sub nik-ul meu scria....... cei care cunosc cat de cat moto nu mai intreaba....

si este in operatie da vreu sa-i schimb rezervorul ,codita,furca de spate,si ce o sa mai pot ca nu ma dau banii afara din casa..... !!!! eu nu am ras de jucaria nimanui.... :) si oricum cu 150 de cai la roata nu stiu daca mai conteaza cum arata...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca imi faci o dedicatie iti dau eu ce este nevoie pt hoinaru tau, nu te lua dupa carcotasi , este invidiosi pe tine, baga un pm si este rezolvata problemele tale.

APROPO ESTE MOBRA SAU HOINAR ? :)

frate iti fac si 10 dedicatii daca ma ajuti si jur ca nu raman dator...au dreptate si ei este forum public dar este al nostru al motociclistilor'' si hai sa nu uitam asta . un politist odata s-a oprit langa mine si stii ce mi-a zis? : ''ba frate nu te supara eu va spun DONATORII ! '' asa ca....... nu stiu cate accidente au avut baietii dar eu si cand sunt cu masina opresc sa vad daca a patit ceva un frate de-al meu....!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat de muci si praf in materie de motoare sau plin de valoare si rau intentionat sa fii sa nu-ti dai sau sa nu vrei sa-ti dai seama ca motoru din imagine nu are nici in ruptul capului cum fii MOBRA sau HOINAR? :)

 

Parerea mea este ca mai bine ai fi incercat sa o refaci clasic, asa cum era ea odata. Nu este o motocicleta din care sa scoti streetfighter chiar daca este ea un 1100. Sunt prea multe de up-gradat si tot o sa fie elemente care nu au cum se potrivi prea bine optic cum ar fi blocul motor cu furca cu franele alea antice si bascula cu codita de 1000 RR si rezervoru de avion. :)

 

In rest... Bravo pentru initiativa!

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezervor de Suzuki, codita de Honda, ce e pana la urma, Yamaha? :P

 

 

...si daca vad eu bine in poza aia stearsa, carena fata e de GPZ 500? Asta-mi face brusc motorul tau foarte simpatic! :D

 

Sa-l stapanesti sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator _Raul_
eu zic ca e o coaja ordinara ! :kali:)

E net superioara tie.

 

E corcitura? huh... :kali:

Copchile, taci ! Ai tai stiu ce faci toata ziua ?

 

Rezervor de Suzuki, codita de Honda, ce e pana la urma, Yamaha? :kali:

E munca mah! Dute si arde-o in alta parte! Tanga stiu ca te dai de-al lor?

 

 

 

 

@C666 :

Vezi la sectiunea de vanzari - sunt persoane care dezmembreaza motociclete.

Incearca si bikeshop.ro.

Cel mai bine cred ca ar fi sa cauti langa tine - mi-e greu sa cred ca nu vei gasi piese in Bucuresti. Vorbeste cu motociclisti din Bucuresti si vezi unde gasesti piese sau pune un topic la "Comunitati regionale - Bucuresti" si intreaba acolo cine vinde piese.

 

Bafta si spor la treaba !

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ziceti de batrana mea??? am nevoie urgent de piese pt. ea daca esta cineva amabil sa ma ajute.... anume tot ce tine de incarcare si frai-ul de la electromotor..

 

Din ce an este batranica ta???? mie mi se pare ca arata destul de bine doar ca mai trebuie investiti cativa bani ...si ceva timp !!!...

Succes la "restaurare"!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule e un forum public,ma bag unde vreau si cand vreau punct.

 

Te-as baga eu undeva...

 

Pt. initiatorul topicului:

Daca tie iti place fierul asta e tot ce conteaza. "Beauty is in the eye of the beholder"

Fiecare are propria viziune asupra frumosului si trebuie respecta ca atare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...