Sari la conținut

Stufstock- Vama Veche


mihaiachi
 Share

Postări Recomandate

Prieteni, eu o sa ma duc (cel mai probabil cu duba) la sfarshitul lui august, in Vama la Stufstock. Mergetzi careva? :drink: Anul trecut erau ceva motoare p'acolo.... Daca imi vindetzi careva un cadru shi bloc cu acte de Nipru, vin shi eu cu motoru'.... :laugh: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si pe mine ma tenteaza...sa vad daca produc ceva bani pana atunci de benzina si de un pateu si o paine... :drink:

 

 

sper sa ajung...am auzit ca e frumos...

 

 

Va salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... cam slabutz... Cargo? Trooper? Iris?

 

Am incercat sa intru pe miniforumul lor... numa ca nu mi-a mers...

 

Anul trecut am vazut la TV concertul CARGO... a fost super! Shi nightloosers canta pe scena 2... alaturi de Fara zahar! :drink:

 

Lame! (shi chiar vroiam sa vin anul asta... probabil ca o sa vin shi asha lol... cu moto shi mai mult pentru moto)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol,iarasi o sa trebuiasca sa ne impartim, pe 20 august s-a aminat concertul Europe la Brasov, mai ales pentru brasoveni (pentru care Europe a reprezentat ceva in adolescenta, era vremea lor) cred ca va fi grea alegerea. Poate se amina iarasi...ca asa am ajuns la Mamaia la Bikers' party, dar nu s-a meritat, imi pare rau, dar a fost cea mai slaba intilnire la care am fost de 8 ani incoace...asa ca am plecat in Vama.

Oricum Stufstock a fost beton anul trecut, a fost o atmosfera speciala, asa ca ma gindesc serios sa vin si anul asta. Pacat ca tocmai atunci e si intilnirea nou-nascutului club de la Buzau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stufstock 3

19-20 august 2005

 

(Organizatorii isi asuma dreptul modificarii listei in functie de evenimentele de ultima ora.)

 

A.G. Weinberger

Ada Milea

Aria Urbana

Blazzaj

Buricul Pamantului

Butterflies in my stomach

Dance Trauma

Domnisoara Pogany

E.M.I.L.

Ens Cogitans (Rusia)

Fara Zahar

Florin Chilian

Icory

Implant Pentru Refuz

Kampec Dolores (Ungaria)

KUMM

Luna Amara

Middlefinger

Mihai Iordache

Nightlosers

Nociv

Point Blank (Macedonia)

Shekybio (Bulgaria)

SIMS (Franta)

Slang

Tapinarii

Teamsters Blues Band

Timpuri noi

Travka

Urma

Vali Racila

Vama Veche

Vita de Vie

Zdob si Zdub

Zebre

Zob

Zum

 

cam asta e...ma duc doar ca mi-a placut acum 2 ani si ca tot vroiam la mare...dar in rest..zob ar fi dragutz sa ascult? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu imi aduc cica motorul in Bucuresti dupa 7 august si vreau sa merg un WE la mare dupa aia... numai bine se pupa... cred ca merg... nu vreau sa spun nimic sigur, pentru ca nici eu nu stiu... oricum, daca se face un grupulet, trebuie sa ne adunam aia cu motoare asemenatoare (din cauza vitezei de croaziera, nu de alta).

De abia astept :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cu un pic de vointa, o sa se formeze un grup de dnepr/ural/ij care sa plece din bucuresti

pe langa viteza de croaziera, ar mai fi avantaju pieselor, sculelor, experientei (prietenii stiu de ce)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anu trecut am fost fara motocicleta (nu de alta da se dejghina de vreo 5 ori pana la mare) si o fost super fain (preturile erau saltate cu ocazia festivalului da anu asta stiu si vin cu slana d'acasa), da anu' asta fac pe dreaku in 16 sa ajung :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cu un pic de vointa, o sa se formeze un grup de dnepr/ural/ij care sa plece din bucuresti

pe langa viteza de croaziera, ar mai fi avantaju pieselor, sculelor, experientei (prietenii stiu de ce)

200632[/snapback]

 

 

 

mah... ti-am vazut motorul azi la Arc, dar nu stiam ca esti tu... Cica vin si miercurea viitoare la Arc si stam de vorba mai pe indelete, adica asa :ok: :kick: :birthday: .. Lasa-mi un mesaj pe mail (adresa o gasesti in profil)cu nr tau de tel si cum te pot contacta si o punem de un drum organizat la mare, OK? :kick: Am vb si cu Escu si daca ia permisul, vine si el.

Bafta!

Editat de Alveola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as merge numaio pt plimbarica, pt ca mi-e drag de voi si s-o cunosc pe btbw ca pare super de comitet.Sper sa am bani de gaz ca de obicei!

206975[/snapback]

 

nu stiu de ce am impresia ca aproape ne-am cunoscut...sau am trecut una pe langa alta in vama weekendul trecut....eu din pacate eram fara motor.. inca este in reparatii...oricum la stufstock sper sa va cunosc pe toti...eu sigur voi fi acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai motoristi, s-a facut. A dat Domnu' si am devenit si eu motorist in sfartish. :ok: Iar daca se pune de croaziera, I'm there dude! Faza cu comuniste in croaziera sper ca nu-i o regula, ca pe mine ma intereseaza ideea de croaziera cu motoarele, nu marca lor. :birthday: everybody!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...