Sari la conținut

Yamaha VIRAGO ZONE


Purghy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:cheers: ne-am strans cativa aseara :cheers:

am fost mai bine reprezentati... s-au mai scos niste suruburi, s-a marit zgomotul :crack: a fost mai bine.

cum a ramas cu plecarea la targoviste? :baldy:

 

 

sambata dimineata ora 8 zerozero , la arc... eu aduc ness-ul, cine aduce pahare de plastic si cine aduce apa plata?

 

nu e mare diferenta de zgomot, doar ca se aud rateurile sub piciorul drept :crack: nu se mai aud in capatul tobelor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca am sa plec sambata pe la 10 !

cine mai merge?

 

nu mai prinzi parada, sau ajungi pe muchie. de ce nu mergi cu noi? ca de data asta se pare ca ne strangem vreo 5-6 moto: wrongname& amra, purghy, atw, alexxx, allec, zeen... lista mai poate suferi modificari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata dimineata ora 8 zerozero , la arc... eu aduc ness-ul, cine aduce pahare de plastic si cine aduce apa plata?

Eu aduc fierbatorul. Cine aduce generatorul diesel? (e frig la ora aia...)

Editat de atw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine fie...!

nu are sens sa vin pana la arc..locuiesc in Militari.Pe unde iesiti din Bucuresti? Chitila...in cazul asta va astept la intersectia cu drumul de centura ce vine dinspre Militari...sau Militari si va astept la OMV-Petrom !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prr-prr-POOOC :cheers: :crack:

Asta nu prea imi place... :cheers:

 

hai ma ca are si "pocul" farmecul lui

 

@hed: da'mi un PM cu nr de tel, sa te sun cand plecam de la arc

 

asta o sa fie traseul? care o sa fie viteza maxima... pt noi, cel mai placut e pe la 80 :baldy: se poate si 90, hai treaca :crack:

 

 

 

 

hai ca erati haiosi !!!!

 

pai, tu care unde erai? ca nu te reperez :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta o sa fie traseul? care o sa fie viteza maxima... pt noi, cel mai placut e pe la 80 :baldy: se poate si 90, hai treaca :cheers:

 

Eu as prefera un traseu prin CocorăÂştii-Colț - Păstârnacu - BilciureÂşti - Speriețeni - Glâmbocata.

Nu de altceva, dar vreau sa-mi fac poze cu placutele de la intrarea in sate. :cheers:

 

Da, 90 e tocmai bine, in grup.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as prefera un traseu prin CocorăÂştii-Colț - Păstârnacu - BilciureÂşti - Speriețeni - Glâmbocata.

Nu de altceva, dar vreau sa-mi fac poze cu placutele de la intrarea in sate. :baldy:

 

Da, 90 e tocmai bine, in grup.

 

pentru tine, treaca, schimbam traseul, o sa ajungem la intrunirea de la Galati, dar asta nu'i problema :cheers:

 

cate pauze facem? pentru viciu si dezmortit posterioare :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

Numai atat???

Si eu care bag 130 cu micuta mea... :baldy:

 

 

pai, 130 am bagat si eu, dar singur :cheers:... si o sa am fotografa de serviciu, asa ca... mai vedem, daca va "intarziem", mergeti cu cat vreti voi na... vitezomanilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

Numai atat???

Si eu care bag 130 cu micuta mea... :baldy:

Pai si eu cand sunt singur sau cu alti vitezomani (si vitezowomane :crack: ) o mai scap pe la 130-140, dar adevarul e ca la drum lung e obositor.

Trebuie sa ma incordez destul de tare sa nu ma zboare vantul, si nici nu pot sa-mi iau ochii din asfalt sa admir peisajul...

 

In grup, daca stau in spatele cuiva care merge cu 90, nu simt nevoia sa merg mai repede.

Totul e sa nu-mi dati drumul in fata... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totul e sa nu-mi dati drumul in fata... :baldy:

 

Nu-i dati drumul in fata ca ajungem la Targoviste inainte sa se trezeasca aia din corturi!!! :cheers:

 

 

 

A! Si sa nu uit, luati-va echipament de ploaie la voi ca o sa ne ploua. Sa speram totusi ca nu, dar sa fim prevazatori!

Eu nu prea am nimic de ploaie, mi-am luat niste pantaloni care rezista dar mai incape o persoana in ei. :crack: Astept acum pachetul de la Louis cu un costum de ploaie dar vine abia saptamana viitoare... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...