Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 793
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare.

 

Poate se mai uita si pe aici ceva FZ-risti, am vazut ca au mai aparut si prin oras ceva "new entery".

Cu unul am vorbit la parada PRO BIKERS si am mai vazut unul pe la RAR Voluntari.

 

 

EU = PREZENT

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: :ph34r: :D :P

 

Pentru cei care au venit prima oara la intalnire in data de 04 sept, imi pare rau ca nu am putut sta mai mult de vorba si sa plecam undeva dar dupa cum bine ati vazut eram prins si cu organizarea excursiei de la Fagaras.

Joia viitoare o sa avem timp berechet de vorba,plimbare si poze( dupa cum ati vazut in topic avem de la fiecare intalnire). Vremea cred ca o sa tina cu noi.

Asa ca ne vedem joi in acelasi loc si la aceasi ora.

Multumesc,

FLORIN

 

 

 

:P :P :P

 

:D

 

Ne vedem joia asta 11 sept, da?

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA SSSSSSSSSSSSEFU :P

 

La intalnirea de azi, s-a discutat in mare parte despre plimbarea din 19-21.09.2008.

Ne bucuram ca au mai aparut si "new entery" la intilnirea FZ-ristilor si cu siguranta mai sunt, dar ori nu stiu ori nu au putut veni.

Si citeva poze:

post-40304-1221203309_thumb.jpgpost-40304-1221203343_thumb.jpgpost-40304-1221203369_thumb.jpgpost-40304-1221203393_thumb.jpgpost-40304-1221203423_thumb.jpgpost-40304-1221203481_thumb.jpgpost-40304-1221203506_thumb.jpgpost-40304-1221203529_thumb.jpg si Ratamahatta cupost-40304-1221203657_thumb.jpg

Bine dar o sa spuneti ca nu sunt numai FZ-uri...nu ne deranjeaza + ca de exemplu Survolaj a zis ca o s-asi puna un F inainte de ZX, si sper sa se tina de cuvint :scratch: :) :unsure: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine dar o sa spuneti ca nu sunt numai FZ-uri...nu ne deranjeaza + ca de exemplu Survolaj a zis ca o s-asi puna un F inainte de ZX, si sper sa se tina de cuvint :) :) :D

 

Iar acum am vazut, Stefan(GingiuMingiu) are un F... mai trebuie sa-si puna un Z :laugh: .post-40304-1221203309_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Si eu mi-am amintit... m-am uitat pe poze. :yikes:

Sper ca la inceputul lui martie sa am ce va arata, oricum, "Cerbul" s-a schimbat un pic :yikes: . Acum avem carene, rimstripes, aripa fata... eheeee, altfel frate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...