Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in weekend 3 filme vazute:

Black.Swan : desi are 9 stele pe imdb nu mi s-a parut o capodopera...mie unul nu mi-a placut

Beverly.Hills.Chihuahua.2 : foarte amuzant filmu, cu faze atat comice cat si emotionante...recomand de vazut cu familia

Paranormal.Activity.2 : cam la fel de bun ca primu, a reusit sa bage frica'n mine pt vreo 2 zile...nu recomand vizionarea lui singur, noaptea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faster - daca s-a mai spus despre el, imi cer scuze.

 

 

Mi-a placut filmul! Povestea e foarte interesanta, iar actorii sunt foarte buni. Desi am fost tare obosit, nu am adormit uitandu-ma la acest film :D

De data asta nu m-am uitat la trailer iar mai apoi la film, ci invers :D Ce nu mi-a placut, a fost ca scenele de la sfarsitul trailerului nu apar in film. Exact ca faza din trailerul Predators cand personajul principal era cu 10 lasere pe el, luat ca tinta, iar in film era vorba doar de un singur laser al unui singur predator. Nu inteleg de ce se procedeaza asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faster - daca s-a mai spus despre el, imi cer scuze.

 

 

Mi-a placut filmul! Povestea e foarte interesanta, iar actorii sunt foarte buni. Desi am fost tare obosit, nu am adormit uitandu-ma la acest film :D

De data asta nu m-am uitat la trailer iar mai apoi la film, ci invers :D Ce nu mi-a placut, a fost ca scenele de la sfarsitul trailerului nu apar in film. Exact ca faza din trailerul Predators cand personajul principal era cu 10 lasere pe el, luat ca tinta, iar in film era vorba doar de un singur laser al unui singur predator. Nu inteleg de ce se procedeaza asa...

 

si la Piranha,au fost cateva faza in trailer pe care nu le vedeai in film..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand Robin Hood versiunea 2010. Dupa Robin Hood-ul lui Kevin Costner nu credeam ca ar mai fi ceva de zis, dar se pare ca m-am inselat. Povestea e buna si actorii se potrivesc, ''gladiatorul'' si-a mai adaugat un film de succes la palmares.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am terminat Season 3 la Sons of Anarchy. Sfarsitul a fost demential :) Stie careva daca este si Season 4? CA eu tot ce am gasit pe torenti e pana la Season 3...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au inceput filmarile la sezonul 4. O sa inceapa sa fie difuzat din septembrie 2011. Nu se stie inca daca se va face si sezonul 5. Eu unul sper, mai ales tinand cont ca Katey Sagal a luat Globul de Aur anul asta pentru rolul ei din SOA.

Let the good times roll!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filme pe care le recomand:

1. Remember me 2009

2. The shelter 2010

3. Burlesqe 2011

4. The town 2010

5. the kingdom 2007

6. After life 2008

7. Freqventi (frecventa) 2000

8. True grit 2010

9. Charlie st. cloud 2010

10. The man of the year 2006

Cam astea ar fi deocamdata!!!! Vizionare placuta!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in weekend am vazut asa:

1. Life As We Know It http://www.cinemagia.ro/filme/life-as-we-know-it-484678/ frumos filmul, merita vazut, o comedie romantica

2. The king's speech http://www.cinemagia.ro/filme/the-kings-speech-486062/ neaparat de vazut si tras pe dvd in colectia personala

3. Tangled http://www.cinemagia.ro/filme/tangled-17814/ o animatie foarte frumoasa, bine realizata de disneyland, v-o recomand

4. Freedom writers (2007) http://www.cinemagia.ro/filme/freedom-writ...-strazii-15908/ bun tare filmul, m-a atins la inima

 

 

cam atat, vizionare placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit seria noua din Spartacus : Blood and Sand, se numeste Spartacus : Gods of the Arena . Nu este un serial recomandat tuturor din cauza limbajului si a scenelor foarte explicite de sex si violenta.

Actorul principal, Andy Whitfield s-a imbolnavit de cancer la terminarea primei serii din Spartacus (acum se afla in tratament), asa ca producatorii au hotarat sa filmeze intre timp un prequel, in care actiunea se intampla inaintea sosirii lui Spartacus in Capua, in casa Batiatus.

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand Robin Hood versiunea 2010. Dupa Robin Hood-ul lui Kevin Costner nu credeam ca ar mai fi ceva de zis, dar se pare ca m-am inselat. Povestea e buna si actorii se potrivesc, ''gladiatorul'' si-a mai adaugat un film de succes la palmares.

 

Cel mai mult mi-a placut faza cu Inima de Leu , cu sageata-n gat ce ii raspunde aluia de a chemat doctorul : De ce , ti-e rau ?!

Nu mi-a placut o singura faza , si anume cand dau caii wheelie si darama portile cu copitele :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut de ceva vreme doua filme romanesti mai vechi si n-am reusit sa fac rost de ele. Este vorba de filmul Sub cupola circului

(1962) si Sub Cupola Albastra (1962). Daca le are cineva sau poate sa le gaseasca, sunt dispus sa platesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...