Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The ninth gate - regizat de Roman Polanski, cu Johnny Depp si Emmanuelle Seigner (a jucat si in Bitter Moon, regizat tot de Polanski - merita vazut)

 

http://www.youtube.com/watch?v=UaKkbgtlmZQ

 

Antichrist - regizat de Lars von Trier, Willem Dafoe si Charlotte Gainsbourg (singurele doua personaje din tot filmul!)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cautam pe aici sa vad ce filme sa mai caut si am vazut ca am mai scris odata de Antichrist. Scuze ... varsta

Astept Sin City 2

 

Eu luam filme de pe un site, zml.com, contra cost, pre-pay, dar asta e ce s-a intamplat cu el:

http://www.zml.com/index.html

 

Oamenii insa n-au pierdut vremea si au facut unul nou, acelasi design, dar cu abonament:

http://www.rolly.com/

 

Am platit "1 day trial" cu 0,19USD si am download-at 35 de filme intr-o zi, cu conexiune buna pe net.

 

ATENTIE! Abonamentul se prelungeste automat! Daca nu dai "cancel subscription" iti ia banii din card pentru prelungire cu 30 de zile!

"Please note that upon expiration of your 24-hours trial membership, your account will be automatically upgraded to USD 39.90 30 days Premium membership. You have to cancel your subscription in case you are no more interested in Rolly.com services. "

 

Se poate anula usor, e optiune "cancel subscription" in josul paginii.

Pentru cine vrea sa incerce, recomand ca inainte sa platiti sa va uitati atent la cum se anuleaza si daca sunt filmele care va intereseaza

 

Nu am stiut asa ca m-au abonat pentru o luna. Asta inseamna ca as putea cam ... 30x35 = ... 1050 de fime ... lucrez, dar nu mai stiu ce sa caut. Multumec pentru pareri!

 

Si inca ceva, probabil ca nu au apucat inca sa puna la punct site-ul la nivelul celui anterior, astfel incat unele filme nu sunt decat jumatate sau o treime (partea 1 din 2/3 iar restul nu este), asta pentru variantele Hi-DivX sau Hi-Def, care sunt mari. Pentru DivX-uri pana in 700-800 MB n-am avut nicio problema

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am cont pe rapidshare si hotfile.De acolo ma aprovizionez cu warez,deoarece am viteza mica la upload si nu imi permit sa fac seed la torenti pe site-urile de profil:)

Fara cont: folosesc www.kickasstorrents.com,este ok desi release-urile noi apar ceva mai tarziu in comparatie cu alte site-uri :moto:

Editat de WickedAssHell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The ninth gate - regizat de Roman Polanski, cu Johnny Depp si Emmanuelle Seigner (a jucat si in Bitter Moon, regizat tot de Polanski - merita vazut)

beton film, l-am vazut de vreo 3 ori. nu ma satur de filme cu atmosfera.

cu toate ca nu cred in "daca ti-a placut... sigur o sa-ti placa...", "Angel Heart" (De Niro, Mickey Rourke) e un alt film misto din acelasi gen.

 

am vazut azi The social network....foarte bun filmul, recomand

am ajuns sa-l vad intimplator dar nu mi-a parut rau. David Fincher (Fight Club, Se7en), Trent Reznor si o poveste "de interes". "mainstream" dar in sensul bun. in mod tot intimplator mi-am facut cont pe Facebook cu doua zile inainte sa-l vad :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu la tine m-am referit, ci la aia care baga un titlu sau o lista, si pleaca :).

Cit despre povestit sfisritul e o aluzie la o desteapta pe aici are a spus un sfirtsitul unui film si l-a facut muci pentru ceilalti (la genul de film la care sfirsitul e totul).

Editat de vrajitorul din oz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Nu la tine m-am referit, ci la aia care baga un titlu sau o lista, si pleaca :).

Cit despre povestit sfisritul e o aluzie la o desteapta pe aici are a spus un sfirtsitul unui film si l-a facut muci pentru ceilalti (la genul de film la care sfirsitul e totul).

 

Pe tipa aia nu pot sa o uit. Din categoria ei am mai gasit unul pe PirateBay, care, sictirit rau de "The American", scrie acolo bucuros sfarsitul.

 

On topic:

- The American - un film decent, cand esti relaxat, nu vrei ceva special ci doar un fundal pentru o seara cu tine si o sticla de vin.

- Daca vreti sa simtiti ca ati pierdut 90 de minute din viata uitati-va la Salt.

- Daca vreti sa va simtiti mai ceva ca in Idiocracy uitati-va la Knight and Day.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comedioara usoara pentru cei care prefera filmele europene:

 

FARSAN - film suedez - eu l-am vazut doar pentru ca include o scena haioasa rau..

 

 

Mie mi-a placut, e relaxant.

 

Cui ii trebuie ii dau torentul pe privat, am si subtitrarea cred.. dar se gaseste in golful piratilor fara probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...