Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

Aha, am crezut ca este scris la misto sub avatar :-))

Hehe, nu din pacate/fericire e adevarat. De aici nu mai "prind" nimic in afara de piratebay.... kickass, bittorent, torrentz, etc... sint blocati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hehe, nu din pacate/fericire e adevarat. De aici nu mai "prind" nimic in afara de piratebay.... kickass, bittorent, torrentz, etc... sint blocati.

ia baga o adresa de email pe pm, mai am o invitatie pe sceneFZ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti cit de cit pretentii ca stiti ce inseamna SF sa nu va pacaleasca notele mari primite de stupizenia asta de film care dureaza doua ceasuri jumate' .. Divergent :nono:

Am tot asteptat sa se intample ceva, si stau/si stau..mi s-au lungit urechile pina la final!

E un fel de Harry Potter mai SF.

A fost foarte interesant ce-i drept...am adormit dupa prima ora...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam sec umorul, dar filmul a fost bunicel, mi-a plăcut (spre deosebire de ăla cu Zissou care mi s-a părut incredibil de prost - probabil că Bill Murray a avut un cuvânt greu de spus). (G.H.B.) Are un ușor aer de labă intelectuală dar e foarte frumos realizat, iar actorii te-ar putea face să te uiți, chiar dacă nu ți-ar plăcea filmul :D

+1.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"egi af tumorou", l-am vazut ieri, e misto. am gasit un CAM-HD. :D incredibil de bine se vede pentru un CAM


» Post actualizat in 28 Jul 2014 18:40

Si NOAH la fel, misto film, asta l-am gasit full HD, blue-ray-rip. :)


» Post actualizat in 28 Jul 2014 18:42

cu riscul de a ma repeta.... m-ar putea ajuta careva cu niste idei/invitatii de torrente? pe la mine pe aici s-au inchis cam toate.

 

Ms anticipat

 

http://www.thepiratebay.se/ - nu merge la tine?


» Post actualizat in 28 Jul 2014 18:44

Hehe, nu din pacate/fericire e adevarat. De aici nu mai "prind" nimic in afara de piratebay.... kickass, bittorent, torrentz, etc... sint blocati.

 

pai tot ce e pe bittorent si alte kakaturi de site-uri(ca sa fiu politicos cand ma refer la besinile pline de reclame) sunt si pe golfu' piratilor. eu n-am intalnit inca film pe care sa-l gasesc in alta parte si nu si pe piratebay.


» Post actualizat in 28 Jul 2014 18:46

Ma, e ceva vreme de cind vreau sa comentez treaba asta...
Ce PLM e cu The Usual...? Nu inteleg ce-i cu filmul ala. L-am vazut recent pt. a doua sau a treia oara si mi-am confirmat ca pur si simplu nu pricep. Incilcit inutil, un amalgam fara noima, l-am adaugat la lista mea de filme foarte overrated.

In alta ordine de idei, am chef de ceva vreme de un SF chior da' decent si nu reusesc sa gasesc nimic. Vreo idee?

 

mai baga o fisa, pana si eu am priceput filmul ala

 

la mine altul e problema: "fight club" - l-am "vazut" de vreo 4 ori si de fiecare data am adormit si nici nu stiu despre ce e vorba, ci doar ca joaca eduard norton. :mellow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fight Club l-am vazut o singura data (cind a aparut) si mi-a placut. Dar e posibil sa nu-mi mai placa daca-l revad acuma (10x de idee, btw).

 

@VdO... te referi la Shawshank? Ala e un rahat pt. kizde. Apropo de filme pt. kizde... imi recomanda unul (sic!) la un mom. dat Meet Joe Black. La putine filme am senzatia aia de-mi vine sa ma ridic de pe canapea si sa dau un sut in TV... MJB a reusit.

Si inca unul: Perfume, The Story of a Murdered. Si ala vazut la recomandarea cuiva, aceeasi senzatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fight Club l-am vazut o singura data (cind a aparut) si mi-a placut. Dar e posibil sa nu-mi mai placa daca-l revad acuma (10x de idee, btw).

 

@VdO... te referi la Shawshank? Ala e un rahat pt. kizde. Apropo de filme pt. kizde... imi recomanda unul (sic!) la un mom. dat Meet Joe Black. La putine filme am senzatia aia de-mi vine sa ma ridic de pe canapea si sa dau un sut in TV... MJB a reusit.

Si inca unul: Perfume, The Story of a Murdered. Si ala vazut la recomandarea cuiva, aceeasi senzatie.

Meet Joe Black mi-a placut, dar l-am vazut cand eram mic. :alcy:

 

Perfume, a fost si la ProTV, tot asa l-am vazut cand eram mic si mi-a placut.

 

» Post actualizat in 29 Jul 2014 06:39

probabil ca lui gn77 ii plac numai filmele cu mame.

care alapteaza

» Post actualizat in 29 Jul 2014 06:42

aseara am descarcat "Oblivion" - sper sa fie misto - nu am apucat sa-l vizionez.

Editat de Cucciolo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

”The green mile” este net superior dacă ne raportăm la închisori..gn77b,o colegă imi recomanda MJB ca fiind grozav din perspectiva rolului jucat de Brad Pitt ca fiind moartea care fute..La propriu..I se părea cool..Da” nici unu” n-a văzut Powder? Film fantastic care mie mi-a plăcut f mult..L-am văzut de nu știu câte ori.Ca și green mile,dealtfel..

Oblivion merge..

Editat de iulia_boris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mad Max: Fury Road 2015

Pare promitator.. acelasi regizor ca si in originale, George Miller si actori principali Tom Hardy&Charlize Theron

 

 

 

 

 

Fight Club l-am vazut o singura data (cind a aparut) si mi-a placut. Dar e posibil sa nu-mi mai placa daca-l revad acuma (10x de idee, btw).

Si inca unul: Perfume, The Story of a Murdered. Si ala vazut la recomandarea cuiva, aceeasi senzatie.

 

@Fight Club - recomand si cartea :10: , desi apropo de carti mie mi-a placut si Perfume :P (filmul nu l-am vazut inca)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Ca tot s-a deschjis cutia Pandorei cu filme neintelese, unul de care-mi amintesc acum si care a facut mare valva a fost Inception..l-am vazut odata, am mai incercat sa-l revad dar degeaba, nu l-am inteles si nu mi-a placut deloc..

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The Believer 2001, un film bun dar cam ascuns publicului. Eu l-am vazut la spanioli si multa vreme n-am reusit sa mai gasesc nu numai filmul dar chiar si orice referinta despre el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...