Sari la conținut

Accident Balotesti


woken
 Share

Postări Recomandate

Din cate am inteles azi de la lume ,a murit si cel cu ranault cangoo ,a facut infart ,asta nu e o informatie sigur ,dar se vorbeste in legatura cu accidentul petrecut duminica dupa amiaza la balotesti ( motocicleta si un renault cangoo)

:angryfire: :P

Am fost martor la neplacutul ,eveniment ,dar sa intamplat foarte rapid, duminica dupa amiaza in jurul orei 19 ,ma duceam la magazin ,si in acel moment sa auzit o bubuitura,era un renaul cangoo care vroia sa intoarca ,in dreptul magazinului ,dar pe contra sens circula cu o viteza uluitoare nelutu ( cunosc din vedere ) parerea mea personala este ca avea cel putin 150 - 180 km/ora. nelutu a intrat drept in renaul cangoo ,care la aruncat vreo 6 metri direct cu capul in gard ( a murit pe loc ) nu avea echipament era in papuci ,bermude ,tricou casca nu o avea punsa ,renault cangoo a intrat in gard,au iesit pasageri renault cangoo ,era un barbat in jur de 25 - 30 ani ,si o fata ( presupun ca sotia ) avea in jur de 20 - 25 ani, soferul renault cangoo speriat inpreuna cu fata aceea,sau dus langa magazin ,dar nu au mai apucat ca iau luat la bataie vreo 10 matahale de ( Tigani) la bataie ,sareau cu picioarele pe capul soferului pur si simplu aproape iau linsat ,patronul magazinului a iesit afara ,la tras pe sofer si pe fata aceea in magazin ,patronul magazinului spunand DACA INTRA VREUN TIGAN IN MAGAZIN IL INPUSC,salvarea a venit in 5 min,dar pentru motocilicst era prea tarziu , Din cate am inteles nu avea permis categ. A.Cam asta a fost oricum chiar daca e tigan DUMNEZEU SAL IERTE R.I.P Editat de ionutgeo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am fost martor la neplacutul ,eveniment ,dar sa intamplat foarte rapid, duminica dupa amiaza in jurul orei 19 ,ma duceam la magazin ,si in acel moment sa auzit o bubuitura,era un renaul cangoo care vroia sa intoarca ,in dreptul magazinului ,dar pe contra sens circula cu o viteza uluitoare nelutu ( cunosc din vedere ) parerea mea personala este ca avea cel putin 150 - 180 km/ora. nelutu a intrat drept in renaul cangoo ,care la aruncat vreo 6 metri direct cu capul in gard ( a murit pe loc ) nu avea echipament era in papuci ,bermude ,tricou casca nu o avea punsa ,renault cangoo a intrat in gard,au iesit pasageri renault cangoo ,era un barbat in jur de 25 - 30 ani ,si o fata ( presupun ca sotia ) avea in jur de 20 - 25 ani, soferul renault cangoo speriat inpreuna cu fata aceea,sau dus langa magazin ,dar nu au mai apucat ca iau luat la bataie vreo 10 matahale de ( Tigani) la bataie ,sareau cu picioarele pe capul soferului pur si simplu aproape iau linsat ,patronul magazinului a iesit afara ,la tras pe sofer si pe fata aceea in magazin ,patronul magazinului spunand DACA INTRA VREUN TIGAN IN MAGAZIN IL INPUSC,salvarea a venit in 5 min,dar pentru motocilicst era prea tarziu ,cam asta a fost oricum chiar daca e tigan DUMNEZEU SAL IERTE R.I.P

 

 

O cioara mai putin. Repet, e nevoie de doua topicuri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O cioara mai putin. Repet, e nevoie de doua topicuri?

 

Esti RASIST? "o cioara mai putin" da (cuvant jignitor) dar era tot om ca si tine ca si mine ca si restul animal mic paros si inapt ce esti tu

R.I.P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti RASIST? "o cioara mai putin" da (cuvant jignitor) dar era tot om ca si tine ca si mine ca si restul animal mic paros si inapt ce esti tu

R.I.P

 

 

Da, sunt rasist! Esti CIOARA? Daca da, vin' la tata sa te scape de chinuri. Si apropos, o CIOARA nu va fi OM ca mine niciodata. Ciorile sunt untermensch.

Editat de Wolfman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti RASIST? "o cioara mai putin" da (cuvant jignitor) dar era tot om ca si tine ca si mine ca si restul animal mic paros si inapt ce esti tu

R.I.P

 

Te rog sa te calmezi.

 

 

Noi uram rasismul si tiganii.

 

:angryfire:

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru replica asta te caut. Sa-ti dau o bere. La intrunire. Vii, nu?

 

Heheh.

 

Da. Apar diseara probabil sa vad ce se-ntampla. Nu stiu daca raman peste noapte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, sunt rasist! Esti CIOARA? Daca da, vin' la tata sa te scape de chinuri. Si apropos, o CIOARA nu va fi OM ca mine niciodata. Ciorile sunt untermensch.

Untermensch! Das ist ja ganz Wahr.

Si daca are cineva de comentat... ghinion! Nu bag pe nimeni in seama la ora asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, sunt rasist! Esti CIOARA? Daca da, vin' la tata sa te scape de chinuri. Si apropos, o CIOARA nu va fi OM ca mine niciodata. Ciorile sunt untermensch.

 

;) :angryfire:

 

Cred ca noi avem mult de baut impreuna weekend`ul asta la Ciolpani :P :blbl: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, sunt rasist! Esti CIOARA? Daca da, vin' la tata sa te scape de chinuri. Si apropos, o CIOARA nu va fi OM ca mine niciodata. Ciorile sunt untermensch.

 

de acord cu tine , dar ce te faci ca in tara ta suboamenii au mai multe drepturi decit ai tu sau mai bine zis profita de niste drepturi care sunt acordate de fucking statul roman iar aceste drepturi sunt sustinute din banutii tai , ai mei ai prietenilor nostrii care muncesc si platesc impozite unui stat nenorocit ce baga in aceasi oala cetatenii care produc si cetatenii ce freaca menta si au ca ideletnicire milenara furtul .aaaaaaaaa si nu esti rasist esti un cetatean ce isi sutine anumite opinii :P legate de o minoritate . :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu iar Nelutu :blbl: a mai murit odata pe topicu de dincolo...

 

aaa, sa inteleg ca acu a murit un conservar?

 

huaaa...moarte conservarilor....o sa incep io, linsandu-l pe fratimiu :P

 

acu pe bune....

 

ontopic: RIP :angryfire:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord cu tine , dar ce te faci ca in tara ta suboamenii au mai multe drepturi decit ai tu sau mai bine zis profita de niste drepturi care sunt acordate de fucking statul roman iar aceste drepturi sunt sustinute din banutii tai , ai mei ai prietenilor nostrii care muncesc si platesc impozite unui stat nenorocit ce baga in aceasi oala cetatenii care produc si cetatenii ce freaca menta si au ca ideletnicire milenara furtul .aaaaaaaaa si nu esti rasist esti un cetatean ce isi sutine anumite opinii :blbl: legate de o minoritate . :angryfire:

 

Stai linistit....nu e departe "Decembrie 1989"... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ionutgeo cine morti mati esti ! ? ba fututva natia in gat ce dak era tigan ! sa dea Dumnezeu sa cadeti cu motoru si sa muriti in chinuri bagamias (cuvant urat) in natia voastra de forumisti obositi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

woken... ce limbaj bestial ai! al cui esti ma din Ilfov, ca cred ca te stiu... si daca te stiu, te-ai ars!

 

ce de prieteni ti-ai facut, brusc asa! Ce ai zice sa te bungheasca unul si sa te trezesti cu toti prietenii lui (forumisti, de altfel) la usa?

Este ca instantaneu te-ai ruga sa ai un stomatolog aproape?

Na las' nu fii suparat... si medicina legala rezolva multe probleme legate de astepctul estetic. Doar astia ca tine nu pot muri cu creierii in gura, ca n-u creier, d'aia!

Hai, servus!

Si... sa nu uit! Sper sa ne cunoastem... tu si multi alti forumisti pe care i-ai amintit in frumosul tau post!

Acum ai voie sa te sinucizi, inainte sa te sinucida altii! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ionutgeo cine morti mati esti ! ? ba fututva natia in gat ce dak era tigan ! sa dea Dumnezeu sa cadeti cu motoru si sa muriti in chinuri bagamias (cuvant urat) in natia voastra de forumisti obositi

 

Ce-mi doresti tu mie sa ti se intample tie...desi cred ca ar fi cam greu...cred ca si tu ai aripi ca si prietenu` tau care a zburat pana la ceruri...

 

P.S.: ...ma gasesti la Ciolpani din noaptea asta daca arzi de nerabdare sa ma bati...te rog frumos sa zambesti si sa tii ochii deschisi in permanenta...am inteles ca o sa fie cam intunecat si n-as vrea sa calc pe tine...prefer sa te impaiez... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...