Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 240
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma eu cred ca o sa devenim un grup de alcolici calare pe motociclete :moto: ,in orice caz ,voi veniti bucurati-va,distrati-va,legati prietenii noi ,pentru ca noi vom avea grija sa va simtiti cat mai bine si sa nu va lipseasca nimic.

Si poate Sever o sa invete si poezi noi :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam cu nerabdare pozele, sa nu se repete ce-a fost la brasov.

din cate ii stiu eu pa baietii din Ploiesti si ii stiu de ceva ani buni --nu avem de ce sa ne facem pb! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca se suprapune cu a nostra.Sezonul asta a fost o din pacate o cacealma cu organizarea intrunirilor care s-au suprapus una peste alta,ori s-au anulat.Speram la anu sa fie mai bine organizate sa ne putem bucura de cat mai multe intruniri.Succes cu organizarea

Editat de exores
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu Vlad :lol: va asteptam sa beti cate beri vreti dumneavoastra ...si pana la urma nu ti-ai mai luat Varadero de 1000 ? ai trecut la V-Strom tot de 1000 :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Brasov desert,la voi padurea tropicala.Fratilor motociclisti tocmai ce am luat o teapa cu tot cu calaret.Ca sa imi petrec ziua de nastere la voi in aceasta locatie am si eu pretentia sa ne dati cateva detalii-posibilitati de cazare,campare,hrana,odihna,igiena,recreere.Va reamintesc ca o poza face cat 1000 de cuvinte.M-am ars si nu vreau sa o mai patesc.Ploiestiul este singurul loc unde m-am simtit asa cum trebuie la o intalneala,dar s-a schimbat clubul si locatia si sunt nevoit sa imi iau masuri.Multam fain!

 

Sa sune ca o reclama ,laudati-va ca este momentul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Brasov desert,la voi padurea tropicala.Fratilor motociclisti tocmai ce am luat o teapa cu tot cu calaret.Ca sa imi petrec ziua de nastere la voi in aceasta locatie am si eu pretentia sa ne dati cateva detalii-posibilitati de cazare,campare,hrana,odihna,igiena,recreere.Va reamintesc ca o poza face cat 1000 de cuvinte.M-am ars si nu vreau sa o mai patesc.Ploiestiul este singurul loc unde m-am simtit asa cum trebuie la o intalneala,dar s-a schimbat clubul si locatia si sunt nevoit sa imi iau masuri.Multam fain!

 

Sa sune ca o reclama ,laudati-va ca este momentul!

1.padure tropicala nu e,e una romaneasca.

2.nu putem avea pretentia sa iti faci ziua de nastere cu noi,o faci numai daca ai placerea

3.cazare numai la cort,(camping imprejmuit si pazit)

4.comercianti multi si accesibili

5.wc-uri ecologice

6.ce se ofera la o intrunire moto(concerte,concursuri,circuit ,paint ball,parada)

intr-adevar clubul si locatia s-au schimbat,masurile sunt intotdeauna de bun augur,mai ramane sa vii sa te convingi.

Calitatea nu are nevoie de reclama.

RESPECT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa adaug si eu ceva ,exista cateva pensiuni sau hoteluri in Ploiesti dar sunt destul de scumpe acum daca iti permiti dane de stire si iti comunicam cateva preturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi cumva ca mi-am luat busa pe nasturi?Imi permit,desi as vrea sa stau in mijlocul actiunii,vreau sa si pot dormi macar 6 ore inaintea unui drum de intoarcere de cateva sute de km.Suna bine ceea ce citesc si am mai cules deja informatii despre zona.Naspa partea cu dusurile.Este?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi cumva ca mi-am luat busa pe nasturi?Imi permit,desi as vrea sa stau in mijlocul actiunii,vreau sa si pot dormi macar 6 ore inaintea unui drum de intoarcere de cateva sute de km.Suna bine ceea ce citesc si am mai cules deja informatii despre zona.Naspa partea cu dusurile.Este?

Nu iti face probleme in privinta odihnei.Vom avea grija sa fie asigurata linistea in limitele unei intruniri moto(dupa orele 1.30/2.00 vor fi interzise toate manifestatiile care vor produce mai mult zgomot decat e necesar)

RESPECT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi cumva ca mi-am luat busa pe nasturi?Imi permit,desi as vrea sa stau in mijlocul actiunii,vreau sa si pot dormi macar 6 ore inaintea unui drum de intoarcere de cateva sute de km.Suna bine ceea ce citesc si am mai cules deja informatii despre zona.Naspa partea cu dusurile.Este?

 

 

Daca vrei dus, mergi la mine, te imbaiezi si gata, asta nu-i problema(asta in cazul in care nu vor fii acolo).

 

 

Poate nu sariti acum ca sunt poponar. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Brasov desert,la voi padurea tropicala.Fratilor motociclisti tocmai ce am luat o teapa cu tot cu calaret.Ca sa imi petrec ziua de nastere la voi in aceasta locatie am si eu pretentia sa ne dati cateva detalii-posibilitati de cazare,campare,hrana,odihna,igiena,recreere.Va reamintesc ca o poza face cat 1000 de cuvinte.M-am ars si nu vreau sa o mai patesc.Ploiestiul este singurul loc unde m-am simtit asa cum trebuie la o intalneala,dar s-a schimbat clubul si locatia si sunt nevoit sa imi iau masuri.Multam fain!

 

Sa sune ca o reclama ,laudati-va ca este momentul!

 

Chiar daca nu te cunosc, in cazul in care iei contact cu unii din amicii mei veti putea merge sa dormiti la mine, sunt doar vreo 15 km...iar ai mei sunt obisnuiti sa aibe curtea plina de motoare in miezul noptii si petreceri piromaniace pana in zori :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca nu te cunosc, in cazul in care iei contact cu unii din amicii mei veti putea merge sa dormiti la mine, sunt doar vreo 15 km...iar ai mei sunt obisnuiti sa aibe curtea plina de motoare in miezul noptii si petreceri piromaniace pana in zori :lol:

 

Confirm la faza cu, "curtea plina de motoare". :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...