Sari la conținut

Pasionati de fotografie


urzica
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum ceva timp un mare user sa zic asa avea niste reguli ce le scria mereu si bine zicea: inainte sa postati niste poze, va rugam corectati marimea lor, caci altfel parca o ia explorerul razna...Un resize ar fi bine venit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa poza 2. Felicitari.

Pe mine insa ma deranjeaza putin culoarea cerului, dar cred ca asta tine de preferintele fiecaruia.

Sa mai pui!

 

mai am cateva, dar poti intra aici. sunt o colectie cu cele mai bune poze ale mele (bine, cele mai bune dupa parerea mea :laugh:, astept si parerile tale/voastre) :laugh:

Editat de Serbi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ultima vreme am tot dat cu gura pe aici, dar de postat, n-am mai postat nimic.

 

Enjoy!

 

Frumoase peisajele, dar putin prea puternice contrastele dupa ochiul meu....

Editat de Schumy CJ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai am cateva, dar poti intra aici. sunt o colectie cu cele mai bune poze ale mele (bine, cele mai bune dupa parerea mea :laugh:, astept si parerile tale/voastre) :laugh:

Super, multe imi plac: o chestie din mica mea parere e sa ai grija la contrast, uneori il inchizi prea mult si parca se pierde subiectul.

Preferatele mele: Sadness, Drumul vietii, Sperante, Dumbrava minunata, si ultimele 3 care nu au denumire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Is faine si pozele din album, dar cum ziceam si @ravenitza grija la contraste si eu mai adaug si saturatia(impreuna creaza un efect de supra-realism,uneori placut, dar uneori tipator si se pierd prea multe detalii).

 

Asta e asa, de teaser pt cunoscatori :laugh:

 

Cam da :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Is faine si pozele din album, dar cum ziceam si @ravenitza grija la contraste si eu mai adaug si saturatia(impreuna creaza un efect de supra-realism,uneori placut, dar uneori tipator si se pierd prea multe detalii).

:laugh: cate un mersi la amandoi pt aprecieri, cat despre contrast... am remarcat si eu chestia asta, eu stau mai mult pe laptop si se vad ok, si pe desktop-ul meu de acasa is la fel de ok, insa la un prieten cand am vrut sa-i arat pozele mele mi s-a ridicat ... parul ... de pe cap.... :)...

probabil ca le-am aranjat eu luminozitatea si contrastul la calculatoarele mele in asa hal incat sa mi se vada bine pozele :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: cate un mersi la amandoi pt aprecieri, cat despre contrast... am remarcat si eu chestia asta, eu stau mai mult pe laptop si se vad ok, si pe desktop-ul meu de acasa is la fel de ok, insa la un prieten cand am vrut sa-i arat pozele mele mi s-a ridicat ... parul ... de pe cap.... :P...

probabil ca le-am aranjat eu luminozitatea si contrastul la calculatoarele mele in asa hal incat sa mi se vada bine pozele :laugh:

si asta e adevarat. si eu am patit asa... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La vecinii unguri este cel mai apropiat service daca nu ma insel. In Romania alt service, autorizat cel putin, nu exista. Dar de ce cauti alt service ? Nu ai fost multumit de ei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva idee unde se poate face service la un Nikon in afara de Skin Romania?

 

Pana sa vina SKIN in Romania sau pana sa ia servisarea la Nikon, stiu ca Nikoanele se trimiteau in Ungaria pentru service & shit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La vecinii unguri este cel mai apropiat service daca nu ma insel. In Romania alt service, autorizat cel putin, nu exista. Dar de ce cauti alt service ? Nu ai fost multumit de ei ?

 

Un prieten m-a rugat sa ma interesez....

Are un D1X si i-a picat opturatorul. Nus exact daca a incercat la Skin sau ce anume nu i-a convenit la ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Pasionati de fotografie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...