Sari la conținut

Pro Biker's Party, 22-24 August - Snagov Parc


mau
 Share

Postări Recomandate

sa fiu sincer?:kali:)) barbat...deci ...te bagi si la barbati sau doar la femei ?=))

 

acum serios :D sa nu iei pe partea cealalta ce am zis mai sus:)) nu am inclinatii dastea:))

 

din principiu, nu da bine, 2 barbati pe motot eh eh. tin mult la imagine, imi pare rau pt tine :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eh atunci ma duc sa ma barbieresc,si cu casca in cap nu isi va da lumea seama ca sunt barbat:))) asta e..next time :scratch: :-< ...asfalt uscat si distractie placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bea se opreste la Casa Poporului, de o sa faca slalom masinile FIA GT pe langa ea :scratch:

Man, n-a facut nimeni slalom, ca nu a fost cazul.N-au reusit sa tina pasul cu mine!!! Mai opream cand si cand si le asteptam!!!

Oricum...pana la urma ne-am inteles, ne-am intalnit, ne-am "paradit" si ne-am distrat ... hahahahahahah!!! "la maxim, la maxim!!" PRIETENII STIU DE CE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a trebuit sa plec in dimineata aceasta (job)

 

locatia a fost excelenta, umbra, baie in lac, super !!!

 

concursuri multe, premii multe

 

ce nu mi-a placut ca nu am gasit mancare ok, era un singur stand cu preturi foare scumpe, 2,5 lei micul care nu avea nici un gust; pana la urma am cumparat de la magazin si ne-am facut noi gratar numai ca sa nu cumparam de la lacomia aia de om; nici tigari nu am gasit nicaieri...lume cam putina (nu stiu de ce) in rest a fost super !!! :scratch:

Editat de tiptil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 de mii micul?Macar daca erau ca pe Dealul Negru merita.Dupa 34-5 intalneli la Snagov am renuntat sa ma agit.Deja mi se par ca toate sunt trase la indigo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super ,aer curat ,"o ditamai piscina " super premii,micii putin cam scumpi 2,5lei ,organizare beton ,nu ca excrocheria de la brasov ,probabil ca organizatorii nu erau motociclisti pt ca noi "prosti aia care am stat acolo in praf am platit intrarea si trebuia sa beneficiem si noi de putin respect ca oaspeti , ce mai ! sa le fie rusine nu au cum asa ca nu ramane decat sa cred ca clubul bull bikers este varza ,strica imaginea si a celorlalti oameni de buna credinta din brasov poate si din club

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns si eu azi la snagov,pe la ora 11:30 aproape 12,dar am ajuns la spargerea targului,cam asa:(toata lumea dormea,facea gratare, pescuiau ,se dadeau cu barca si faceau baie.toti se pregateau sa plece,strangeau,mai mancau,si cam atat) nu stiu cum a fost zilele trecute,dar din poze si din ce vad scris,se pare ca a fost ceva distractie.:)btw,cine mai era acolo,eram 4 persoane cu un transalp si kawa er-5.:scratch:

 

asfalt uscat si poate data viitoare ne intalnim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu vineri seara si sambata pe zi .... putzina lume,preturile putzin cam mari,dar organizatorii au dat ce aveau mai bun din ei.Cred ca au facut tot posibilul sa iasa frumos .Felicitari din partea mea... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar nu a mai fost mizeria din anii trecuti..,era o atmosfera linistita , sambata cand am ajuns ( am venit de la Breaza), concursurile au fost destule, premiile la fel, micii erau scumpi dar buni, daca nu vedeam unele ecusoane la gatul unor tipi as fi zis ca intrunirea a fost organizata doar de cel care era cu microfonul, adica Sergentul, care sigur a muncit ff mult.., a fost mai placut decat in alti ani, insa, am ramas cu regretul ca nu am auzit in concert si o formatie de rock, mai de calibru.Per total se vede ca ProBike are experienta in asemenea evenimente si pt mine a fost o surpriza placuta.Si nu am vazut decat vreo doi- trei manelisti!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos la Snagov!!! Felicitari pentru organizatori!!! Multa umbra, muzica, mici, bere, baie si concursuri.

:scratch: In alta ordine de idei... Desi m-am luptat vitejeste in cadrul concursului "Cea mai frumoasa vitezana" si m-am batut pentru unul din locurile fruntase, la baraj oamenii n-au aplaudat destul de tare, desi motorul meu cred ca a fost singurul din "specia" lui pe acolo si... Doamne ce m-am mai ofticat!!! :kali: Daca am vazut ca eu am dat gres cu motorul, mi-am aruncat prietena in batalia pentru titlul suprem la skandenberg. Bine... am avut o zi proasta amandoi. :D Dar tot am pus mana pe o sapca, inclusiv pe un super premiu de la Tombola(un port-CD). :crack: La Snagov a fost prea bine!(parerea mea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos la Snagov!!! Felicitari pentru organizatori!!! Multa umbra, muzica, mici, bere, baie si concursuri.

:scratch: In alta ordine de idei... Desi m-am luptat vitejeste in cadrul concursului "Cea mai frumoasa vitezana" si m-am batut pentru unul din locurile fruntase, la baraj oamenii n-au aplaudat destul de tare, desi motorul meu cred ca a fost singurul din "specia" lui pe acolo si... Doamne ce m-am mai ofticat!!! :kali: Daca am vazut ca eu am dat gres cu motorul, mi-am aruncat prietena in batalia pentru titlul suprem la skandenberg. Bine... am avut o zi proasta amandoi. :D Dar tot am pus mana pe o sapca, inclusiv pe un super premiu de la Tombola(un port-CD). :crack: La Snagov a fost prea bine!(parerea mea)

da ai fost unic cu vitezana p-acolo ... ia pune poza cu motoru tau , ca sa vedem daca era cea mai frumoasa ?! si dupaia iti pun poze cu ce "vitezane" erau acolo si discutam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ai fost unic cu vitezana p-acolo ... ia pune poza cu motoru tau , ca sa vedem daca era cea mai frumoasa ?! si dupaia iti pun poze cu ce "vitezane" erau acolo si discutam

Domnu' Reverse... N-am spus ca am fost singurul cu "vitezana" de pe acolo ca doar nu-s nebun(cand am spus "specie" m-am referit la model). Va rog sa recititi cele ce am scris. Chiar nu are rost sa fim rautaciosi. Eu n-am vrut decat sa laud intr-un mod mai "glumet" ceea ce s-a intamplat la Snagov. In cazul in care nu v-ati dat seama eu chiar ma autoironizez, ma iau la misto, rad de situatia mea. Nu vreau sa interpretati gresit si daca am gresit cu ceva imi prezint scuzele.

Editat de categoria"A"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Reverse... N-am spus ca am fost singurul cu "vitezana" de pe acolo ca doar nu-s nebun(cand am spus "specie" m-am referit la model). Va rog sa recititi cele ce am scris. Chiar nu are rost sa fim rautaciosi. Eu n-am vrut decat sa laud intr-un mod mai "glumet" ceea ce s-a intamplat la Snagov. In cazul in care nu v-ati dat seama eu chiar ma autoironizez, ma iau la misto, rad de situatia mea. Nu vreau sa interpretati gresit si daca am gresit cu ceva imi prezint scuzele.

lasa-l pe reverse....el are impresia ca detine un SS....

 

paulica,hai tata nu te supara....cand vrei iti dau eu SS-u meu sa te implimbi cu el...ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Reverse... N-am spus ca am fost singurul cu "vitezana" de pe acolo ca doar nu-s nebun(cand am spus "specie" m-am referit la model). Va rog sa recititi cele ce am scris. Chiar nu are rost sa fim rautaciosi. Eu n-am vrut decat sa laud intr-un mod mai "glumet" ceea ce s-a intamplat la Snagov. In cazul in care nu v-ati dat seama eu chiar ma autoironizez, ma iau la misto, rad de situatia mea. Nu vreau sa interpretati gresit si daca am gresit cu ceva imi prezint scuzele.

dabea ma trezisem :scratch:

 

lasa-l pe reverse....el are impresia ca detine un SS....

 

paulica,hai tata nu te supara....cand vrei iti dau eu SS-u meu sa te implimbi cu el...ok?

 

un SS?adica Suzuki Sucks? nu mersi :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea mai frumoasa seara de la festival a fost cea de vineri.

Au fost formatii cu nume acolo, printre care:

LUNA AMARA

ALTAR

DIRECTIA 5

QUARTZ (cu Geanina Corondan )

 

Petrecerea a continuat pana tarziu in noapte, iar dimineata s-a putut dormi pana la ora 10 fara sa fi dereanjat de motoare ambalate la max.

Berea a fost destula iar pretul ok, numai 2.5 ron

iar concursurile de sambata au fost destule si atractive.

 

Per ansamblu, a fost o intrunire reusita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si noi am fost gasca mare la Snagov, si cu totii am fost foarte incantati, poate pentru ca nu am stat sa cautam nod in papura, si in loc sa comentam aiurea la adresa organizatorilor ne-am inscris la mai toate concursurile ( a propos, s-au si castigat 2 dintre ele...) si ne-am distrat copios. Una peste alta, noi toti am fost multumiti, drept pentru care ne anuntam de pe acum prezenta la aceeasi manifestare, anul viitor. Noi sa traim si sa ne "simtem" bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si noi am fost gasca mare la Snagov, si cu totii am fost foarte incantati, poate pentru ca nu am stat sa cautam nod in papura, si in loc sa comentam aiurea la adresa organizatorilor ne-am inscris la mai toate concursurile ( a propos, s-au si castigat 2 dintre ele...) si ne-am distrat copios. Una peste alta, noi toti am fost multumiti, drept pentru care ne anuntam de pe acum prezenta la aceeasi manifestare, anul viitor. Noi sa traim si sa ne "simtem" bine!

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scratch:

 

DAAAAAA si cel mai "RAU IMI PARE CA AM PLATIT INTRAREA 20 LEI" unde am avut parte de 3 reviste si am mai castigat si la tombola o geanta nu stiu de care asa ca ce sa mai zic super intrunire :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...