Sari la conținut

Pt Cei Intersati De Comunicare Si De Pareri !


n3x7
 Share

Postări Recomandate

Va rog pt cei care vor sa facem schimb de experiente mai usor lasativa mai jos id-urile voastre ... eu am cateva ... si as vrea cam toti care au scutere in special sa-si lase id mai jos !!!

 

 

 

........ :P .......... :makeout: ............ :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai sunt prea sus acu? :makeout:

cum?

mie mi se cam balangane aidiul, o fi de la bere? :P

 

salut, si io bro!

ma nomesc gigel i. ionelush g. vladimir gheorghe stefanutz ghe. popescu demonamur si sunt din comuna bragadiru, judetul ilfov. asi vreia sa ne conoasteim aci toti care esteti ca mine sh, deasemen-ea sa va pui intrebarea. iecsxista un olei de 2Te care s-al folosim si in loc de gel pa post de freza?

s-au, daca nu poate iecszxista inviers.

va foarti moltomesc

lasat-i yduryle s-a v-a contanctez!

ps scooter-ul meu bag-a cel mai tare cel mai mare ca are banii investinti in iel

de la mine fara nomar!

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, se scrie scroter :P

 

 

este topic doar pentru scoterele cu pompa de apa actionata de cardan ? ca a mea este actionata de semnalizare. si plus de asta am si ghidon pe dreapta. @boganawo , ai avut dreptate. am ghidon pe dreapta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este topic doar pentru scoterele cu pompa de apa actionata de cardan ? ca a mea este actionata de semnalizare. si plus de asta am si ghidon pe dreapta. @boganawo , ai avut dreptate. am ghidon pe dreapta

stai, ba, ca inca n-a venit lznicu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi nu aveti nik pe langa mine..eu am taiat o coada de mop si am pus-o in loc de teava....mi-am pus o roata pe s(h)a,

mi-am luat baterie de aia 777(mi-a zis un coleg ca tine mai mult)...aaa si cel mai important am un server cu care dau net la toata Romania...chiar la mine in portbagaj!Cam atata..Cool nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi nu aveti nik pe langa mine..eu am taiat o coada de mop si am pus-o in loc de teava....mi-am pus o roata pe s(h)a,

mi-am luat baterie de aia 777(mi-a zis un coleg ca tine mai mult)...aaa si cel mai important am un server cu care dau net la toata Romania...chiar la mine in portbagaj!Cam atata..Cool nu?

da ... :scratch: n-ai deloc haz ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi nu aveti nik pe langa mine..eu am taiat o coada de mop si am pus-o in loc de teava....mi-am pus o roata pe s(h)a,

mi-am luat baterie de aia 777(mi-a zis un coleg ca tine mai mult)...aaa si cel mai important am un server cu care dau net la toata Romania...chiar la mine in portbagaj!Cam atata..Cool nu?

ba, ce-are asta cu comunicarea si cu parerile?

pe bune acum, sa-i respectam si pe colegii nostri scuter.....pardon, conducatori constipati de wc-uri pe 2 roti :kali:

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cand o sa ajung dicatator (si o sa ajung :scratch: ) o sa interzic scutirili si A1.

 

acum serios... am avut A1, nu ar fi trebuit sa-l am chiar daca am scapat nevatamat... as pune A1 de la 18 ani cu obligatia sa ai motor si sa faci cel putin 5000 de km pe an cu acte (revizii din 1000 in 1000 de km la troaca) si de abia dupa aia 25 de kW si la 23-24 de ani ce vrea omul... wc-urile, indiferent ca sunt scutere sau maxi-scutere le-as interzice!

 

ca sa citez un clasic in viata: "mooie la scuteristi"

Editat de fesu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cand o sa ajung dicatator (si o sa ajung :scratch: ) o sa interzic scutirili si A1.

 

acum serios... am avut A1, nu ar fi trebuit sa-l am chiar daca am scapat nevatamat... as pune A1 de la 18 ani cu obligatia sa ai motor si sa faci cel putin 5000 de km pe an cu acte (revizii din 1000 in 1000 de km la troaca) si de abia dupa aia 25 de kW si la 23-24 de ani ce vrea omul... wc-urile, indiferent ca sunt scutere sau maxi-scutere le-as interzice!

 

ca sa citez un clasic in viata: "mooie la scuteristi"

tru :crack:

apropos, tu stii ca lznicu e scuterist? :D

:kali:

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tru :D

apropos, tu stii ca lznicu e scuterist? :kali:

:scratch:

 

 

ma, nu stiam dar oricum e ciudat omul... ca sa vorbim civilizat! nu sa spunem cum spun eu despre fratele nevesti-mii ca e destept cand de fapt el saracul este in cel mai bun caz un mediocru... dar macar e baiat de treaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, nu stiam dar oricum e ciudat omul... ca sa vorbim civilizat! nu sa spunem cum spun eu despre fratele nevesti-mii ca e destept cand de fapt el saracul este in cel mai bun caz un mediocru... dar macar e baiat de treaba!

mda, frumoasa exprimare :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...