Sari la conținut

SNAGOV CAMPING VERSUS PARTY MOTO


aliance-steel
 Share

Postări Recomandate

BAi sa aduca cineva momeala. :wink: Eu vin numai cu guta ca nu vreau sa arat ca pescarii aia care isi cumparau Mobra sa aiba cu ce se duce la peste intr-un mod ieftin. :friends: Oricum nu stiu de unde se cumpara momeala . Adica vreau sa spun ca sunt un super pescar. :crack: pana la urma mai pleaca cineva in seara asta cu cortul ca eu nu stiu ce sa fac. nu vreau sa fiu singurul de pe lac. :crack:

Daca plec in seara asta maine va astept cu saramura. :moron:

Nici nu stiu cum sa fac, eu acum plec sa imi iau motorul de la tata si nu cred ca mai ajung la net. in caz ca mai este unul asa nehotarat ca mine, sa imi dea si mie un telefon daca poate, sa mergem impreuna. 0744 575 699

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa fie clar! Este un Camping "salbatec". Aduceti - va mincare si bautura.

Sunt gratare care se pot folosi.

 

Eu fac cinste cu 4 l de tuica de Slanic. Sa aduca fiecare ce crede pentru " masa festiva" ( vesela, pahare, ceaun, mici, fructe, produse, etc).

 

Intilnirea pentru cine doreste la ora 10,00 la ARC.

Eu ma duc direct deoarece grupul principal de la Arc probabil va ajunge dupa 11,00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie clar! Este un Camping "salbatec". Aduceti - va mincare si bautura.

Sunt gratare care se pot folosi.

 

Eu fac cinste cu 4 l de tuica de Slanic. Sa aduca fiecare ce crede pentru " masa festiva" ( vesela, pahare, ceaun, mici, fructe, produse, etc).

 

Intilnirea pentru cine doreste la ora 10,00 la ARC.

Eu ma duc direct  deoarece grupul principal de la Arc probabil va ajunge dupa 11,00.

235805[/snapback]

 

Fratilor explicati-mi cum ajung cu maxi taxi!

Unde cobor ca sa nu ma ratacesc? :crack:

In orice caz se gasesc 2 locuri de pasager? ( eu + prietena? ) cu benzina juma-juma + berea :moron: :wink:

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa vina cineva cu un Matiz cu niste locuri libere asa ca vino la Arc si vorbim.

 

 

In alta (dez)ordine de idei vreau si eu sa vin cu undita da' nu stiu de unde se mai poate lua momeala. La Obor or mai fi aia? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa vina cineva cu un Matiz cu niste locuri libere asa ca vino la Arc si vorbim.

In alta (dez)ordine de idei vreau si eu sa vin cu undita da' nu stiu de unde se mai poate lua momeala. La Obor or mai fi aia?   :crack:

235824[/snapback]

 

 

Da ... de la obor imi iau si eu in drum spre Arc, maine dimineata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa vina cineva cu un Matiz cu niste locuri libere asa ca vino la Arc si vorbim.

In alta (dez)ordine de idei vreau si eu sa vin cu undita da' nu stiu de unde se mai poate lua momeala. La Obor or mai fi aia?   :crack:

235824[/snapback]

 

Multumesc.

Lasa si tu un nr de telefon...sa nu ma trezesc ca vin pana la arc si nu pot merge cu nimeni..

Te sun mai tarziu daca e...si vorbim atunci, sau da un beep la 0727.88.62.97.

Daca nu e loc..pt 2 persoane, merg cu maxi taxi ca nu ma doare nimic...dar vreau sa stiu asta pana maine ca sa pot veni cu cursa de 10:15 sa ajung acolo la 11.

 

Mercic inca o data!

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor shi surorilor!

Expun o multiplla problema legata de incercarea de ingroshare a randurilor de motociclisti dornici sa se gaseasca la SNAGOV!

Eu incerc sa ajung maine la Bucale!

Nu stiu la ce ora voi ajunge... depinde de cat de repede termin treaba la munca.

Ivan Dnepr imi imprumuta un cort de 2 persoane, insa trebuie sa gasesc singur modalitatea de a ajunge acolo, cu cortul...

Faza e ca el pleaca laSnagov maine dimineatza...

Nici macar nu apuc sa ajung in bucuresti pana pleaca el...

In plus pe langa transportul cortului la Snagov, ash mai avea nevoie shi de ajutor pt transportul a doua persoane la LOCUL FAPTEI!!!

SO...!

Are careva ceva idei?

Poate sa ma ajute careva cu ceva?

IMPING O BERE!!!

:crack: :crack: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine dimineatza va fi cumva shi un grup-melc (60 la ora :crack: ) de Mobre, scutere shi alte dihanii d'astea? :crack:

235787[/snapback]

Insist! mai vin melci, sau sunt singurul, caz in care iau startul mai devreme? :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insist! mai vin melci, sau sunt singurul, caz in care iau startul mai devreme? :crack:

235842[/snapback]

 

 

Cel mai bine ma simt la 70-80 asa ca... pot fi si melc... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie clar! Este un Camping "salbatec". Aduceti - va mincare si bautura.

Sunt gratare care se pot folosi.

 

Eu fac cinste cu 4 l de tuica de Slanic. Sa aduca fiecare ce crede pentru " masa festiva" ( vesela, pahare, ceaun, mici, fructe, produse, etc).

 

Intilnirea pentru cine doreste la ora 10,00 la ARC.

Eu ma duc direct  deoarece grupul principal de la Arc probabil va ajunge dupa 11,00.

235805[/snapback]

Se lasa cu potol gretzos? Facem o oprire la Metro, sa intre unu' (de ex eu) sa ia repede mici shi bere din ceva bani adunatzi la gramada? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor shi surorilor!

Expun o multiplla problema legata de incercarea de ingroshare a randurilor de motociclisti dornici sa se gaseasca la SNAGOV!

Eu incerc sa ajung maine la Bucale!

Nu stiu la ce ora voi ajunge... depinde de cat de repede termin treaba la munca.

Ivan Dnepr imi imprumuta un cort de 2 persoane, insa trebuie sa gasesc singur modalitatea de a ajunge acolo, cu cortul...

Faza e ca el pleaca laSnagov maine dimineatza...

Nici macar nu apuc sa ajung in bucuresti pana pleaca el...

In plus pe langa transportul cortului la Snagov, ash mai avea nevoie shi de ajutor pt transportul a doua persoane la LOCUL FAPTEI!!!

SO...!

Are careva ceva idei?

Poate sa ma ajute careva cu ceva?

IMPING O BERE!!!

:crack:  :crack:  :moron:

235841[/snapback]

 

In principiu DAC MOTORS va pleca de la arc la ora 16-16:30 la Snagov. daca ajungi pana atunci eshti binevenit sa ne insotzeshti.

Programul se poate schimba dar in principiu asta este programul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa vina cineva cu un Matiz cu niste locuri libere asa ca vino la Arc si vorbim.

In alta (dez)ordine de idei vreau si eu sa vin cu undita da' nu stiu de unde se mai poate lua momeala. La Obor or mai fi aia?   :crack:

235824[/snapback]

te folosim pe tine pe post de momeala pt clapele trase sti tu cind si de ce :moron: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultimul newsflash de la Snagov:

 

Ozzy mi-a dat telefon, a ajuns la camping si ne asteapta cu drag sa ajungem si noi.

 

Tarife:

- 100.000/om/zi [bon valoric-se consuma de acea valoare in interiorul campingului

- 50.000/loc de cort/noapte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil voi veni si io cu fosta pretena.. :crack: ...actuala sotie.. :crack:

 

Si daca are vreo jena pe motor... si vrea sa vina totusi, sigur va lua masinuta!!

Asadar va mai fi ceva loc ptr. alti pasageri!

Raspunsul meu concret ,in ambele variante il voi da mai pe seara!! sorry, deoarece ea e inca pe drumul de intoarcere de la mare!!! :wink:

 

Sau ne vedem maine direct la Arc! :friends: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...