Sari la conținut

Accident Jeff


mihai.grizzly
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

RESPECT PT TOTI SUSTINATORII MEI SI PT.CEI NECUNOSCUTI,DEOCAMDATA SUNT OK.DACA SE POATE SPUNE,REVIN CU DETALII CAND O SA FIU INTRADEVAR CAPABIL.

 

 

DRIVE SAFE

Editat de JEFF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RESPECT PT TOTI SUSTINATORII MEI SI PT.CEI NECUNOSCUTI,DEOCAMDATA SUNT OK.DACA SE POATE SPUNE,REVIN CU DETALII CAND O SA FIU INTRADEVAR CAPABIL.

 

 

DRIVE SAFE

Domnule... Nu pari genul de om care cade din vina lui, asa ca imi pare foarte rau pentru ceea ce ti s-a intamplat. Unele accidente chiar nu pot fi evitate oricat de atent, de prudent ai fi.

Multa sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeff este un om cu caracter, un excelent prieten, pe care te potzi baza la greu si un bun motociclist.

Cu asta, probabil, am descris mai mult de jumatate din oamenii de pe forum.

Sanatate jeff! Cu toate ca ai avut mare ghinion, vad ca esti totusi un om norocos, esti inconjurat de prieteni adevarati. Se simte din cuvintele lor, ca ei chiar tin la tine. Nu-i putin lucru in ziua de azi.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas mut cand am aflat de acest accident, stupefiat am ramas cand am aflat cine conducea masina. Il cunosc pe baiatul asta, soferul, de sapte ani si pot sa zic ca este un om de te legi cu el la rana, fapt demonstrat si de atitudinea lui de dupa accident. Concluzia pe care o trag este ca intr-o astfel de situatie nu este niciodata doar o victima si ca niciunul nu merita sa fie in situatia in care este. Jeff, tata, sa te faci bine stiu ca esti pe maini bune. Te asteptam sa revii ca de acu' se lasa frigu' si Bavaria asteapta. Insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cunosti, nu te bagi. scri doar ca sa te bagi in seama? vezi-ti de ale tale...

avea dreptate cine spunea ca vor aparea si pe aici acei gura casca, numai sa se bage in seama..

 

PS: valabil si pt cel care anterior isi pusese aceeasi intrebare. Sau voi credeti ca ii cunoasteti pe toti motociclistii din RO?

Uimitor, sa stiti ca exista si unii pe care nu ii stiti si probabil mai mult de 95% din cei din tara nici nu au auzit de voi...

 

PS2: pt cei care au mutat topicul de la brasov... acum intelegeti de ce era mai bine sa fie lasat acolo?

 

:bounce: ..insanatosire grabnica prietenului vostru

 

... e un forum public ... asa ca sunt multi ''gura casca'' [asa ca si mine :P ]...vroia-ti sa tine-ti vestea in ''familie'' ?... vroiati sa evitati comentarii inutile si fara sfarsit din partea unora ce nu au nici o treaba ? ... atunci ati postat intr-un loc gresit ! ... nu se poate igradi dreptul la opinie ..chiar daca aceasta vine din partea unuia care nu are nimic de spus...

... la urma urmei .. trebuia sa il prezentati putin pe Jeff: varsta ...experienta... ce motocicleta avea... ce echipament avea ...cu ce viteza circula... starea lui curenta.... stiti voi ..chestii utile .. pentru ceilalti ''cititori'' [care...cica ar trebui sa invete ceva..din asta] ...aia care nu-l cunosc ...aia 95%

... daca ati postat doar pentru aia 5% care il cunosc pe Jeff .. atunci ati facut o mare greseala lansand topicul aici ..trebuia sa vorbiti pe messenger sau cel mult pe topicul regional .... in concluzie .. acuma suportati raspunsurile si reactiile celor 95% :laugh:

... si EU ma numar prin cei 95% ...dar nu pot decat sa-i dorec insanatosire si recuperare deplina prietenului vostru ... si voua sa-i fiti alaturi in aceste momente .. si pana la recuperare.. va avea nevoie de voi .. daca sunteti prietenii lui !

Editat de CDCriss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: ..insanatosire grabnica prietenului vostru

 

... e un forum public ... asa ca sunt multi ''gura casca'' [asa ca si mine :P ]...vroia-ti sa tine-ti vestea in ''familie'' ?... vroiati sa evitati comentarii inutile si fara sfarsit din partea unora ce nu au nici o treaba ? ... atunci ati postat intr-un loc gresit ! ... nu se poate igradi dreptul la opinie ..chiar daca aceasta vine din partea unuia care nu are nimic de spus...

... la urma urmei .. trebuia sa il prezentati putin pe Jeff: varsta ...experienta... ce motocicleta avea... ce echipament avea ...cu ce viteza circula... starea lui curenta.... stiti voi ..chestii utile .. pentru ceilalti ''cititori'' [care...cica ar trebui sa invete ceva..din asta] ...aia care nu-l cunosc ...aia 95%

... daca ati postat doar pentru aia 5% care il cunosc pe Jeff .. atunci ati facut o mare greseala lansand topicul aici ..trebuia sa vorbiti pe messenger sau cel mult pe topicul regional .... in concluzie .. acuma suportati raspunsurile si reactiile celor 95% :laugh:

... si EU ma numar prin cei 95% ...dar nu pot decat sa-i dorec insanatosire si recuperare deplina prietenului vostru ... si voua sa-i fiti alaturi in aceste momente .. si pana la recuperare.. va avea nevoie de voi .. daca sunteti prietenii lui !

Daca tot te-ai bagat in seama sa sti ca "noi" l-am postat unde trebuie,dar cei ce se ocupa cu forumul i-au schimbat locatia,s-au gandit ca poate vor mai multi sa ajute nu doar sa se bage in seama.Alta data stai in banca ta si rumega de doua ori inainte sa te bagi in seama degeaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... s-au gandit ca poate vor mai multi sa ajute nu doar sa se bage in seama.Alta data stai in banca ta si rumega de doua ori inainte sa te bagi in seama degeaba

..esti FOARTE UTIL domnule ! .. intradevar TU esti de un mare ajutor ... multumesc ...pentru raspuns

 

..esti FOARTE UTIL domnule ! .. intradevar TU esti de un mare ajutor ... multumesc ...pentru raspuns

..postul meu nu a fost degeaba:

1. mi-am exprimat compasiunea si urari de bine ... unui motociclist pe care nu-l cunosc ...care a suferit un accident nefericit (din omenie!)

2. mi-am exprimat parerea privind dreptul liber la ''opinie'' ..pe un forum public

...dar probabil nu ai inteles ideea ... imi cer scuze ...ca m-am bagat in seama si am deranjat .. dar nu tie .. altora (stiu ei care :bounce: )

Editat de CDCriss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu' juma' de ora am vorbit cu el . e ok . sau cel putin asa arata . are un psihic puternic kamaradu' asta . speram sa'l tzina si in continuare ca mai are inca de tras .

respect

psihic puternic si kuru naravas......nu se poate misca si nu are voie , dar el.......daca nu era cum era, cel "bateam"...oare :rolleyes: ......

ps. am curaj acum :cheers: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...