Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce se mai intampla baieti?se mai da cineva?

Da,unii se mai dau;)

 

frumoasa iesire voastra de la tg seguiesc,un pic cam haos pe acolo.dar nice...si pozeleee...cata rabdare ati avut unii sa stati in soare:D

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt gata inca ,mai au putin .



Asa e Georgica a fost putin haos ... ne-am distrat , a fost bine .Te asteptam daca vrei data viitoare ,o sa-ti placa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu miarul sigur nu,daca vrei poti sa-i dai sa invarte ceva acolo chiar si cu a 6a ,mergi cu 750`ul cu a 2a bine de tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A dat caldura si ati fugit ca sarpele la soara si asfalt incins ... :transport-040:

Nu am fost atent sa vad pe unde a mai ramas cupa, dar i-ar vo fura altii. De data asta un roman de-al nostru ... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clar Petrica va veni la Mures sa se bata in padure cu o fosta "glorie" locala iesita la pensie :))

 

Ramai acolo in lumea ta la gratare, mici si bere...E pacat sa-ti strici pensia pe jucarii pentru oameni tineri.

Editat de Gixu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunicule la a cata clona esti? Nu vrei matale sa iei o pauza pe perioada nedeterminata?

 

Chiar te rog sa enumeri tepele date de mine.Da' te rog sa te grabesti pana nu se stinge lumina. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il asteptam la mures sa vedem ce a invatat in TT,sigur ii vom trage o lectie...

Am vorbit cu Petrica , el neavind net, mi-a zis sa va spun ca va asteapta el la TT sa-l invatati una alta, poate mai scade si el timpul pe tur. Orice sfat e binevenit. Sau, daca aveti chef sa participati impreuna cu el la TT....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Petrica , el neavind net, mi-a zis sa va spun ca va asteapta el la TT sa-l invatati una alta, poate mai scade si el timpul pe tur. Orice sfat e binevenit. Sau, daca aveti chef sa participati impreuna cu el la TT....

hai sa punem mana de la mana sa ii luam net lui Petrisor mai baieti!

» Post actualizat in 27 Jun 2014 11:53

Bunicule la a cata clona esti? Nu vrei matale sa iei o pauza pe perioada nedeterminata?

 

Chiar te rog sa enumeri tepele date de mine.Da' te rog sa te grabesti pana nu se stinge lumina. :))

Cristi glumeste si voi puneti botu'.Trebuie sa aveti multa minte oameni buni...si daca esti smecher, raspunde, nu trece la amenintari,domnishoru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...