Sari la conținut

Accident Militari Gsxr750 Vs Polo


Gova
 Share

Postări Recomandate

Fara numar frate...Cand o sa ma dau fara permis si casca...blana pe o straduta fututa o sa te anunt,sa vii sa ma vezi :goodposting: In loc sa inghititi galusca si sa acceptati realitatea o dati aiurea in diverse :agree: A cata motoreta e R-ul ala in viata ta de motociclist? Cati km ai facuti pe strazi...?

 

Asta am vrut sa intreb si eu, ca are doar 19 ani... :kiss: R1... Si sa nu uitam ca e model 2007(IMPORTANT!).

 

NU STIU DE CE ITI PLACE SA FACI AFIRMATII DASTEA. PROBABIL ITI PLACE SA JUGNESTI SAU PROBABIL NU POTI SA FACI PE UN OM SA SE SIMTA PROST DECAT CU CUVINTE JIGNITOARE. DEJA FORUM UL ASTA MA PLICTISESTE ASA E CAND ISI BAGA TOTI PROSTII NET

 

Tu din ce an ai permis?! ...Ca R6 vad ca ai avut grija sa-ti iei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 529
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

NU II APARA NIMENI CA NU ARE ROST. E VINOVAT. E INCONSTIENT. DAR PROASTA AIA NU VEDE SEMNE. E MARE ACOLO UN TRIUNGHI CU VARFUL IN JOS CU ROSU. ALA E CEDEAZA TRECEREA. TREBUIE SA TE ASIGURI TEMEINIC SI DUPA SA ITI CONTINUI DRUMUL CEEA CE FEMEILE NU PREA FAC.

 

u ai o problema mare , nu cred ca ai itit tot. a vazut semnu si a oprit . si nu a oprit in intersectie. face drumul ala pe acolo in fiecare zi.

problema e ca dupa ce a oprit sa se asigure , din cauza masinilor parcate nu a vazut mai mult de 30, 50 m si sa pus in miscare , moment in care a venit motoru. daca era o masina care mergea cu 50 , sau un mototcilcist cu permis , stia sa reduca viteza cand intra intr-o intersectie de genu si nu se mai intampla nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU A ZIS NIMENI CA VENEA CA MERLCUL DAR STII CE MA STRESEAZA SI POT SA JUR CA ASTIA CARE VORBESC DESPRE VITEZA EXACT ASTIA LE RUP IN 2 SI NU MI SPUNE CA TU MERGI TOT CU 50 CA TOTI DIN FORUMUL ASTA. ASTA E A GRESIT A GRESIT DAR NU MAI JIGNITI SI NU MAI DORITI RAUL NIMANUI. S-A INTAMPLAT S-A INTAMPLAT DAR DACA ERA UN BARBAT LA VOLAN NU SE MAI INTAMPLA:))

 

VOI(care va cunoasteti si sunteti prieteni, inclusiv cu accidentatul) sunteti atat de subiectivi, incat ati ajuns sa-i luati apararea orbeste baiatului asta, care a mers fara permis, fara casca, cu viteza foarte mare pe un motor ce depasea cu mult limita celor 25kw, se pare ca si bause si... nu-mi mai vin acum in cap toate...

 

NOI(care nu ne cunoastem, unii chiar nu se inteleg deloc bine) suntem atat de obiectivi, incat am ajuns sa dam dreptate unui conservar care mai este si femeie.

 

Multa sanatate lui Moga, dar a gresit. Poate ca rupem si noi motoarele in doua si mai facem si accidente(mereu din vina altora, dar cu aportul nostru considerabil) dar unii inca n-am murit sau n-am ajuns in coma pe la spital.

 

...Macar daca se urca si el pe un motor mai mic.

Si ca sa nu ma dezic de cele propovaduite de mine pana acum... URCATI-VA PE MOTOARE SUB 500CC, INCEPATORILOR!

Nu sunteti in stare decat sa-i dati blana in linie dreapta si tocmai din cauza asta nu trebuie sa va urcati pe motoare ce ating 100km/h in primele doua trepte ale cutiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VOI(care va cunoasteti si sunteti prieteni, inclusiv cu accidentatul) sunteti atat de subiectivi, incat ati ajuns sa-i luati apararea orbeste baiatului asta, care a mers fara permis, fara casca, cu viteza foarte mare pe un motor ce depasea cu mult limita celor 25kw, se pare ca si bause si... nu-mi mai vin acum in cap toate...

 

NOI(care nu ne cunoastem, unii chiar nu se inteleg deloc bine) suntem atat de obiectivi, incat am ajuns sa dam dreptate unui conservar care mai este si femeie.

 

Multa sanatate lui Moga, dar a gresit. Poate ca rupem si noi motoarele in doua si mai facem si accidente(mereu din vina altora, dar cu aportul nostru considerabil) dar unii inca n-am murit sau n-am ajuns in coma pe la spital.

 

...Macar daca se urca si el pe un motor mai mic.

Si ca sa nu ma dezic de cele propovaduite de mine pana acum... URCATI-VA PE MOTOARE SUB 500CC, INCEPATORILOR!

Nu sunteti in stare decat sa-i dati blana in linie dreapta si tocmai din cauza asta nu trebuie sa va urcati pe motoare ce ating 100km/h in primele doua trepte ale cutiei.

 

si daca e femeie care e problema....ai vre-o problema cu femeile..?daca da...incearca sa ai numai tu..si sa nu ne mai spui noua...ce numai "conservarii gresesc" eu zic ca si noi gresim cateodata foarte mult. Bine aici ma refer la noi cei cu carnet.... :goodposting: ceilalti ies din discutie...

 

LE: si iti spun eu ca majoritate ne cunoastem intre noi. :agree: , ma refer la motociclistii care "dam dreptate unui conservar care mai este si femeie."

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca e femeie care e problema....ai vre-o problema cu femeile..?daca da...incearca sa ai numai tu..si sa nu ne mai spui noua...ce numai "conservarii gresesc" eu zic ca si noi gresim cateodata foarte mult. Bine aici ma refer la noi cei cu carnet.... :goodposting: ceilalti ies din discutie...

 

LE: si iti spun eu ca majoritate ne cunoastem intre noi. :agree: , ma refer la motociclistii care "dam dreptate unui conservar care mai este si femeie."

 

Mai citeste ce am scris, reciteste si... citeste din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baietzi ma uimitzi sa mor.....atata rautate ce zace in voi,NU MAI POSTATZI MA NENE,nu vedetzi ca vb numai prost,50% din voi presupusii "bikeri" nu avetzi permis ma,care e problema,daca nu ii iesea idioata in fatza trecea cu bn si nu stia nimeni nmk ca are sau nu permis,si ce #$% va datzi cu parerea atat,ba ca era drogat ba nuuuu era beat ba nuuuu....vretzi sa aflati ce avea?venitzi la spital si vi se confirma de catre medici,ei sunt in putere sa vb nu voi.....

 

deci in primul rand:NU ERA BEAT,NICI DROGAT.....

vina lui a fost c nu avea permis si atat...sa nu imi spunetzi voi mie c nu rulatzii si voi cu motoarele,voi mergetzi regulamentar cu 50,:goodposting:) in fine...

Deci am marea rugaminte nu mai aducetzi injurii la adresa lui,sau pasagerului,sau lu' baiatu al carui era motoru,pt ca datzi lipsa d respect,pana la urma era un biker...iubeste motoarele din moment ce se dade-a cu unu nu?

NU MAI JUDECATZI AIUREA pt ca voi nu suntetzi politisti,procurori sau mai stiu eu ce altceva.....

 

 

 

ASA CA VA RUGAM FRUMOS SA VA ABTZINETZI DE LA INJURI SI ALTE COMENTARII CARE NU ISI AU ROSTUL!!!!!

 

 

P.S:<MOGA ISI REVINE> CAT DESPRE SOFERITZA NU CRED CA N ARE VINA,ATATA TIMP CAT IN MIJLOCU INTERSECTIEI OPRESTE,SCRIE IN LEGISLATIE C N AI VOIE SA BOCHEZI INTERSECTIA

 

PACE!!!!

 

 

frate, "baicare", in pana mea, sunteti semianalfabeti! e vreo diferenta intre "A RULA" cu un motor si "A MERGE"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baietzi ma uimitzi sa mor.....atata rautate ce zace in voi,NU MAI POSTATZI MA NENE,nu vedetzi ca vb numai prost,50% din voi presupusii "bikeri" nu avetzi permis ma,care e problema,daca nu ii iesea idioata in fatza trecea cu bn si nu stia nimeni nmk ca are sau nu permis,si ce #$% va datzi cu parerea atat,ba ca era drogat ba nuuuu era beat ba nuuuu....vretzi sa aflati ce avea?venitzi la spital si vi se confirma de catre medici,ei sunt in putere sa vb nu voi.....

 

deci in primul rand:NU ERA BEAT,NICI DROGAT.....

vina lui a fost c nu avea permis si atat...sa nu imi spunetzi voi mie c nu rulatzii si voi cu motoarele,voi mergetzi regulamentar cu 50,:goodposting:) in fine...

Deci am marea rugaminte nu mai aducetzi injurii la adresa lui,sau pasagerului,sau lu' baiatu al carui era motoru,pt ca datzi lipsa d respect,pana la urma era un biker...iubeste motoarele din moment ce se dade-a cu unu nu?

NU MAI JUDECATZI AIUREA pt ca voi nu suntetzi politisti,procurori sau mai stiu eu ce altceva.....

 

 

 

ASA CA VA RUGAM FRUMOS SA VA ABTZINETZI DE LA INJURI SI ALTE COMENTARII CARE NU ISI AU ROSTUL!!!!!

 

 

P.S:<MOGA ISI REVINE> CAT DESPRE SOFERITZA NU CRED CA N ARE VINA,ATATA TIMP CAT IN MIJLOCU INTERSECTIEI OPRESTE,SCRIE IN LEGISLATIE C N AI VOIE SA BOCHEZI INTERSECTIA

 

PACE!!!!

 

 

frate, "baicare", in pana mea, sunteti semianalfabeti! e vreo diferenta intre "A RULA" cu un motor si "A MERGE"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baietzi ma uimitzi sa mor.....atata rautate ce zace in voi,NU MAI POSTATZI MA NENE,nu vedetzi ca vb numai prost,50% din voi presupusii "bikeri" nu avetzi permis ma,care e problema,daca nu ii iesea idioata in fatza trecea cu bn si nu stia nimeni nmk ca are sau nu permis,si ce #$% va datzi cu parerea atat,ba ca era drogat ba nuuuu era beat ba nuuuu....vretzi sa aflati ce avea?venitzi la spital si vi se confirma de catre medici,ei sunt in putere sa vb nu voi.....

 

deci in primul rand:NU ERA BEAT,NICI DROGAT.....

vina lui a fost c nu avea permis si atat...sa nu imi spunetzi voi mie c nu rulatzii si voi cu motoarele,voi mergetzi regulamentar cu 50,:goodposting:) in fine...

Deci am marea rugaminte nu mai aducetzi injurii la adresa lui,sau pasagerului,sau lu' baiatu al carui era motoru,pt ca datzi lipsa d respect,pana la urma era un biker...iubeste motoarele din moment ce se dade-a cu unu nu?

NU MAI JUDECATZI AIUREA pt ca voi nu suntetzi politisti,procurori sau mai stiu eu ce altceva.....

 

 

 

ASA CA VA RUGAM FRUMOS SA VA ABTZINETZI DE LA INJURI SI ALTE COMENTARII CARE NU ISI AU ROSTUL!!!!!

 

 

P.S:<MOGA ISI REVINE> CAT DESPRE SOFERITZA NU CRED CA N ARE VINA,ATATA TIMP CAT IN MIJLOCU INTERSECTIEI OPRESTE,SCRIE IN LEGISLATIE C N AI VOIE SA BOCHEZI INTERSECTIA

 

PACE!!!!

 

 

frate, "baicare", in pana mea, sunteti semianalfabeti! e vreo diferenta intre "A RULA" cu un motor si "A MERGE"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baietzi ma uimitzi sa mor.....atata rautate ce zace in voi,NU MAI POSTATZI MA NENE,nu vedetzi ca vb numai prost,50% din voi presupusii "bikeri" nu avetzi permis ma,care e problema,daca nu ii iesea idioata in fatza trecea cu bn si nu stia nimeni nmk ca are sau nu permis,si ce #$% va datzi cu parerea atat,ba ca era drogat ba nuuuu era beat ba nuuuu....vretzi sa aflati ce avea?venitzi la spital si vi se confirma de catre medici,ei sunt in putere sa vb nu voi.....

 

deci in primul rand:NU ERA BEAT,NICI DROGAT.....

vina lui a fost c nu avea permis si atat...sa nu imi spunetzi voi mie c nu rulatzii si voi cu motoarele,voi mergetzi regulamentar cu 50,:kiss:) in fine...

Deci am marea rugaminte nu mai aducetzi injurii la adresa lui,sau pasagerului,sau lu' baiatu al carui era motoru,pt ca datzi lipsa d respect,pana la urma era un biker...iubeste motoarele din moment ce se dade-a cu unu nu?

NU MAI JUDECATZI AIUREA pt ca voi nu suntetzi politisti,procurori sau mai stiu eu ce altceva.....

 

 

 

ASA CA VA RUGAM FRUMOS SA VA ABTZINETZI DE LA INJURI SI ALTE COMENTARII CARE NU ISI AU ROSTUL!!!!!

 

 

P.S:<MOGA ISI REVINE> CAT DESPRE SOFERITZA NU CRED CA N ARE VINA,ATATA TIMP CAT IN MIJLOCU INTERSECTIEI OPRESTE,SCRIE IN LEGISLATIE C N AI VOIE SA BOCHEZI INTERSECTIA

 

PACE!!!!

 

 

frate, "baicare", in pana mea, sunteti semianalfabeti! e vreo diferenta intre "A RULA" cu un motor si "A MERGE" cu un motor cu 50 km/h? macar unul dintre prietenii lui Moga asta, stie sa scrie corect? Daca da, rugati-l pe el sa ne scrie ce vreti voi sa ne spuneti. Si rog comunitatea moto sa-l lase in pace pe Moga ca nu a gresit cu nimic :agree: A dat si el o forja fara permis si fara casca, ce-i asa de grav :goodposting:

Editat de lethal.energy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VOI(care va cunoasteti si sunteti prieteni, inclusiv cu accidentatul) sunteti atat de subiectivi, incat ati ajuns sa-i luati apararea orbeste baiatului asta, care a mers fara permis, fara casca, cu viteza foarte mare pe un motor ce depasea cu mult limita celor 25kw, se pare ca si bause si... nu-mi mai vin acum in cap toate...

 

NOI(care nu ne cunoastem, unii chiar nu se inteleg deloc bine) suntem atat de obiectivi, incat am ajuns sa dam dreptate unui conservar care mai este si femeie.

 

Multa sanatate lui Moga, dar a gresit. Poate ca rupem si noi motoarele in doua si mai facem si accidente(mereu din vina altora, dar cu aportul nostru considerabil) dar unii inca n-am murit sau n-am ajuns in coma pe la spital.

 

...Macar daca se urca si el pe un motor mai mic.

Si ca sa nu ma dezic de cele propovaduite de mine pana acum... URCATI-VA PE MOTOARE SUB 500CC, INCEPATORILOR!

Nu sunteti in stare decat sa-i dati blana in linie dreapta si tocmai din cauza asta nu trebuie sa va urcati pe motoare ce ating 100km/h in primele doua trepte ale cutiei.

 

Stiam eu ca trebuie sa apara si categoria sa ne zica de capacitate... :agree: Dar la cercopitecul asta nu se pune bre, ca legea aia se refera la incepatorii care au deja A-ul. Pe asta-l doare-n pwla, legea aia nu-l atinge ca el nu e in primul an de carnet. Este singurul lucru de care nu e vinovat. :goodposting: . Hai ca asta a scapat de tine.

 

In rest, gasca de pokemoni analfabeti, de unde-l stiti voi ma pe Moga?... ca de la scoala nu cred. Imi imaginez ce exemplar deosebit e domnul daca voi sunteti aia mai rasariti din grup care stiu destule litere cat sa citeasca intrebarile de la chestionar si sa ia carnetul.

 

Tinerilor, e forum... e in scris... chiar ne pasa daca stiti sa "scriti". Daca nu, mergeti ma inapoi la spital cu portocale la pokemonu vostru si lasati forumul in pace.

 

Cat despre accident, nu-mi mai bat capul ca cei cativa cu capul pe umeri si-au exprimat parerea cu care sunt de acord. Mai re de plata pokemonul si sincer sper ca ala care i-a dat motorul sa nu capete un ban de la asigurari. Si sa stea moga sa faca perii de sarma si cutii de carton pana-i plateste motorul lui model 2008 sa nu uitam.

 

Arza-v-ar matzele de la cola pe stomacul gol... din cauza specimenelor ca voi m-am certat eu cu juma de familie ca vreau motor.

 

 

 

PS, bre tirexule... cum vezi tu ma pozele cu manusa ca m-ati facut curios? De la galbeaza asta nu vad nimic.

Editat de melciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate, "baicare", in pana mea, sunteti semianalfabeti! e vreo diferenta intre "A RULA" cu un motor si "A MERGE" cu un motor cu 50 km/h? macar unul dintre prietenii lui Moga asta, stie sa scrie corect? Daca da, rugati-l pe el sa ne scrie ce vreti voi sa ne spuneti. Si rog comunitatea moto sa-l lase in pace pe Moga ca nu a gresit cu nimic :agree: A dat si el o forja fara permis si fara casca, ce-i asa de grav :goodposting:

bvo .... tu crezi ca fac gramatica cu voi aicea ma?scriu rpd , dar in fine.....suntem noi analfabeti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah ashtia care nu avetzi nici o legatura cu moga sau accidentul ... statzi in plm pe mess !! sau eventual pe site-ul asta shi incercatzi sa facetzi cate mai multe pagini de aberatzii ... felicitari atzi ajuns la pagina 40 !

hai alte comenturi la ce am zis ... CAINILOR ... dau odata din picior shi latratzi totzi in cor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vad ca li se explica aplaudacilor ca nu avea ce sa caute Moga ala pe strazi si ei o tin tot pe-a lor ca nu s-a asigurat aia, astazi vroiam sa va fac un filmulet in acelasi loc, vazut DIN MASINA si DE PE MOBRA. A plouat azi rau, nu aveti noroc.

Dar chiar aici, in primul post, se vede clar intr-o poza cat de aglomerata era Orsova (strada pe care o forja acesta) din cauza masinilor parcate stanga-dreapta, cat de inghesuita si improprie vitezei avute. Ca AU AVUT VITEZA si nu va mai cacaoți pe voi ca mergea legal (din pct de vedere al vitezei, ca din alte puncte oricum a comis infractiune) . Vreti poze cu impact la 50 la ora ? E un topic cu un CBR ce a lovit o Dacie in prag si portiera, avand un 50km/h si ia uite ce a patit

Nici mare lucru nu-i de reparat la motor: de inlocuit carenele fata si spate, lateral stanga, crash paduri, oglinzile si semnalele fata si spate.

 

Dar revenind, poate pricepeti cam cat trebuie sa iesi, ca sofer, sa poti sa vezi ceva si sa si anticipezi ca zboara unul pe-acolo post-2950-1222361473_thumb.jpg

 

In rest, fiecare merge cat si cum il duce capul. Dar niciodata nu-mi va parea rau de vreunul din asta care se muceste. Regret doar ca implica si pe altii cand putea sa ia un stalp in brate. Aceste cuvinte "va doare" ? Asta e, privim obiectiv, nu subiectiv.

 

A, si inca ceva, prin atitudinea voastra de smecherasi de cartier si limbajul colorat nu veti face decat sa primiti injuraturi si antipatii si mai mari. Cu cat il sustineti mai mult cu atat va afundati in mocirla si veti provoca prin atitudine si sustinerea celor fara permis, pe strazi, si mai mari antipatii care se răsfrâng asupra celorlalti ce-si vad de treaba lor. Asa ca poate va vine mintea la cap la anii pe care ii sustineti ca ii aveti si sa va vedeti de treaba voastra. Ca dupa cum se vede, smecheria costa mult uneori. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah ashtia care nu avetzi nici o legatura cu moga sau accidentul ... statzi in plm pe mess !! sau eventual pe site-ul asta shi incercatzi sa facetzi cate mai multe pagini de aberatzii ... felicitari atzi ajuns la pagina 40 !

hai alte comenturi la ce am zis ... CAINILOR ... dau odata din picior shi latratzi totzi in cor !

 

UP! :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah ashtia care nu avetzi nici o legatura cu moga sau accidentul ... statzi in plm pe mess !! sau eventual pe site-ul asta shi incercatzi sa facetzi cate mai multe pagini de aberatzii ... felicitari atzi ajuns la pagina 40 !

hai alte comenturi la ce am zis ... CAINILOR ... dau odata din picior shi latratzi totzi in cor !

 

Pai stai si dai din picioare ca altceva nu mai ai ce face.... ca te-ai fi dat cu motorul, dar ti-a stricat un tovaras planurile.

 

Abonament pe RATB ti-ai luat? Vezi ca ne luam si de aia care merg fara bilet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asa arata un accident cu neacordare de prioritate indiferent daca aveti permis, casca si sunteti nebauti... Pentru ca aveti prioritate mergeti tare, fara sa va ganditi macar o clipa ca de pe "miile" de stradute laterale poate oricand sa iasa o masina care nu va vede, nu se asigura, nu gandeste, e incepator la volan, s.a.m.d.

Cum spuneam si altadata... Diferenta dintre baiatul asta si un incepator cu permisul obtinut de cateva luni este nesemnificativa. Si ce motor avea "incepatorul" asta? Voi chiar nu intelegeti ca motoretele astea va obliga sa bagati mana in gaz oricat ati spune voi ca mergeti incet si ca nu sunteti ca ceilalti?

Din punctul meu de vedere baiatul este motociclist, pentru ca s-a comportat exact ca marea majoritate a celorlalti baieti cu permise in buzunar si au facut accidente.

 

Eu ii doresc totusi sanatate(...si pasagerului) si daca se va mai urca vreodata pe motor(desigur cu permis, desi nu cred) sa aleaga ceva mai mic... Cum spun eu: Incepatorii pe motor de la 500cc in jos.

 

 

De-aia m-am referit la treaba cu 25kw, domnu' melciu. Recunosc ca am si eu o dambla... :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai stai si dai din picioare ca altceva nu mai ai ce face.... ca te-ai fi dat cu motorul, dar ti-a stricat un tovaras planurile.

 

Abonament pe RATB ti-ai luat? Vezi ca ne luam si de aia care merg fara bilet.

 

 

va luatzi shi de aia cu bilet ... ! daca intzelegi ce vreau sa zici .. .cat despre o RATB stai linishtit ca am mers cu RATB cand aveam shi moto, nu e o rushine :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@virgil ... nu esti singurul care gandeste asa... desi gandul asta a fost prima data pus in cuvinte de un scriitor francez... cred ca Voltaire....

Mai stie cineva de bogdan4moga? mai e inca viu? e ok? I s-a intamplat ceva? Gandirea lui defectuoasa ma gandeam ca i-ar putea dauna cumva sanatatii ...

:goodposting:

Ah.. e prezent omu' gata, m-am linistit! Servus Bogdan!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@virgil ... nu esti singurul care gandeste asa... desi gandul asta a fost prima data pus in cuvinte de un scriitor francez... cred ca Voltaire....

Mai stie cineva de bogdan4moga? mai e inca viu? e ok? I s-a intamplat ceva? Gandirea lui defectuoasa ma gandeam ca i-ar putea dauna cumva sanatatii ...

:goodposting:

Ah.. e prezent omu' gata, m-am linistit! Servus Bogdan!

Ma intreb cateodata ca poate am imbatranit si nu mai judec cum trebuie,insa pana la urma adevarul si realitatea nu sunt decat cele pe care le vedem si despre care vorbim.Preferam ca totusi , macar o singura persoana din cele implicate sa spuna : fratilor ,am gresit-o ,imi pare rau ,nu faceti si voi ca mine.Atat doar.Cred ca ar fi fost mult mai cinstit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e scirba sa ating tastatura pentru a scrie in topicul asta.

Daca toate maimutele astea analfabete, inepte si criminale, daca toti putoii corditi care si-au permis sa deschida gura atit de obraznic dupa ce au dus la mutilarea altor maimute, asemeni lor, nu sint banate for life de pe forumul asta, eu nu cred ca mai intru vreodata aici. Problema e ca bestiile astea handicapate, cretine si criminale sint in libertate, pe strazi, in preajma noastra si a copiilor nostri. Si ca nu mor suficient de repede.

Mutilatii si-au furat-o suficient de urit. Iar prietenii lor ar trebui sa le fie prieteni adevarati, si sa le impartaseasca soarta. Curind, speram.

Nu va obositi sa-mi raspundeti. Nu am ce vorbi cu voma in care calc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NE CUNOASTEM DE UNDEVA. DE FACI AFIRMATII DASTEA. NU GENERALIZA SI MA ROG LA DUMNEZEU SA FACI SI TU ACCIDENT IN M T SI SA MA P PE CRUCEA CE O VEI AVEA LA CAP. SA ITI DEA DUMNEZEU NUMAI SANGE PE FATZA SI CREIER ZDROBIT. ITI PLACE ASTA??? BAFTA IN CONTINUARE MAI AI 2 ZILE:)) AM ZIS SA FIU DIPLOMAT DAR VAD CA NU SE POATE CU VOI. SI NU SUNT ADORATOR AL LUI MOGA PUR SI SIMPLU IMI E PRIETEN.

 

auzi pirando am si eu o curiozitate: cu care mana tastai si cu care iti ridicasei poalele in cap cand ai scris asta?

nu te opri din postat, ma jur ca ma distrezi maxim.nu te lasa apara'i onoarea "domnitei" tale "cavalerule" care esti tu "cavaler".:goodposting:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...