Sari la conținut

Accident mortal Rontz


Thomas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 630
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am reusit sa gasesc o solutie pentru a-mi lasa elevii supravegheati si un coleg dragutz (si motociclist) la ziar care mi-a dat ziua lui libera. Asa ca mai sunt inca 2, cu moto fiecare: Choparica si Kali. Ne vedem in Otopeni. 10.00. Din motive tehnice insa, eu nu pot depasi 110-120 km/h (un soi de rodaj, dc vreti) + o stare nasoala de sanatate. Daca e ok si nu va incurc cu viteza asta, spuneti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa gasesc o solutie pentru a-mi lasa elevii supravegheati si un coleg dragutz (si motociclist) la ziar care mi-a dat ziua lui libera. Asa ca mai sunt inca 2, cu moto fiecare: Choparica si Kali. Ne vedem in Otopeni. 10.00. Din motive tehnice insa, eu nu pot depasi 110-120 km/h (un soi de rodaj, dc vreti) + o stare nasoala de sanatate. Daca e ok si nu va incurc cu viteza asta, spuneti.

 

E ok Kali, nu vom alerga pana acolo, sper ca vom merge organizat si decent! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei din Ploiesti care vor sa mearga in coloana, la ora 11:00 sa fiti in benzinaria de langa Metro, unde opresc tirurile (cea la care se poate ajunge si din centru si de pe centura ). La cel tarziu 11:30 plecam spre Brasov.

Daca am uitat sau intervine ceva, revin cu post aici.

[/size]

 

 

O sa fiu acolo cu Mircione si baietii din Heavy Riders

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e o teorie conform careia ii ia intai pe cei mai buni dintre noi . principiul acela ca "ce e rau nu piere". incep sa fiu convinsa ca asa este....

Cine/ce e bun nu dureaza mult :( din pacate e adevarat!..

 

RIP Rontz! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reluare anunt:

Priveghiul este azi, incepand cu ora 19 la Biserica de la Micsunica, langa magazinul PLUS de pe Bulevardul Saturn (cum se vine de la Bucuresti, dreapta la McDonalds si la 500metri pe dreapta).

Maine, joi, 16.10.2008, la orele 13:30 toata lumea care doreste sa vina sa fie prezenta la biserica. Slujba va incepe la orele 14:00. Am atasat si o harta clara pentru toata lumea, sa fie usor de identificat.

post-2950-1224082364_thumb.jpg

 

TRANSPORT:

 

Autocar: intalnire ora 9:00 - Arcul de Triumf . Plecarea - ora 9:30 fix. Va avea poza lui Rontz in geam, il veti identifica usor. Returul se va stabili acolo. Pana acum s-au inscris la mine 31 persoane, mai sunt inca 3 locuri libere pe scaune.

 

Moto: intalnire 10:00 - cu rezervoarele pline - rondul de dupa Biker's (Otopeni). Plecare 10:30 (sa se ajunga lejer). Luati legatura cu mess: zanulmaseluta2002 sau la tel 0724351728 pentru plecarea moto iar acolo stabiliti impreuna locurile de regrupare. Impreuna cu cativa din colegii de servici ai lui Raul vom veni separat de data aceasta.

 

Masini: ori intalnire cu moto ori pe cont propriu pana la BV.

 

Va rog anuntati pe toti cei care vor sa vina cu datele de mai sus. Voi relua acest mesaj in decursul zilei pentru a nu se pierde.

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vine careva din Pitesti sau din zona pe varianta Pitesti - Campulung Muscel - Brasov ... putem face un grup frumos.

 

Eu plec in Campulung Muscel la orele 10:00 si voi astepta pana la 10:15 la Lukoil-ul la iesire din Campulung Muscel spre Brasov.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot sa-mi iau liber de la munca. Sincer, nici nu m-am zbatut prea tare. Nici la bunicii mei nu am fost la inmormantare. Vreau sa mi-l aduc aminte cum era, imi este imposibil sa mi-l imaginez in sicriu.

O sa stau cu gandul acolo toata ziua.

Drum bun, si aveti grija...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se face pielea "gaina" cand asc mel si ma uit la filmuletz http://www.script.ro/rontz/...cu toate ca nu l-am cunoscut:( sunt ff :(...Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!!! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok au reusit sa aproximeze cu ocazia asta cam cati vom fi maine.Merci de raspunsuri.

 

 

Eu vin cu autocarul, nu ma simt in stare sa conduc. Ne vedem maine cu totii si va doresc drum bun!

O sa fim multi si inca si mai multi acasa cu gandul la el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vine careva din Pitesti sau din zona pe varianta Pitesti - Campulung Muscel - Brasov ... putem face un grup frumos.

 

Eu plec din Campulung Muscel la orele 10:00 si voi astepta pana la 10:15 la Lukoil-ul la iesire din Campulung Muscel spre Brasov.

 

Rectificare

 

Eu plec din Campulung Muscel la orele 12:00 si voi astepta pana la 12:15 la Lukoil-ul la iesire din Campulung Muscel spre Brasov.

 

Scuze

Editat de morarugeorge
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu l-am cunoscut pe rontz, dar...totusi suntem fratzi....nu ne uneste sange, ne unesc 2 roti....dealtfel..toti cei pe 2 roti sunt frati...asa ca...aveti multa grija....s-a stins un frate, nu vreau sa mai aud de altul!!! rontz....fie-ti tarana usoara.... i AVETI GRIJA PE STRADA!!!!!!!!!! :( :( :( :disappointed: condoleante familiei in care a crescut de mic..cat si familiei care s-a alaturat odata cu obtinerea categoriei A, vei ramane in amintirea noastra rontz.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista

Serban, Alice, Dya/Laur, Adidas, Aluar, Zanu, Ema, Gixxu', CristiGH, deliutza, CostinHammer , JJ, Lyia, Grigu, Strumfu, BooBoo, AdrianPop, Stege+Diana, Pionul, Ralucone, Dracusorul, Adie + Mici, Navaro, TXS, Tila, ral, alina ,calin, adi ,cristi,zsolt , Nebunache, DeemonSpeeding, Cata, MrBig, Ivy/Maria, AlterEgo, AlexutzaSCT, Rotila, HaiHui/Haotik, Mirceone, Buiaka, Dragos, Ninja, norway, MoraruGeorge+prietena, Tro5, Dunloop, Aileea, LuciLucian, Survolaj, ClaudiuPaun, Yaman, Bulibasha, Myriam_ana, Noro, Roxa, gRoaza, Sasha, vicentiu, radu, claudiu (dar nu stam la parastas, ultimii trei din lista)...

Editat de vicenzo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...