Sari la conținut

Accident Gradina Zoologica


R4z0r
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 96
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

frate astia de la stiri abereaza rau de tot....citez: " martorii din zona gradinii zoologice, la o ora tarzie in noapte, foarte multa populatie pe acolo, gen faleza de la costinesti la ora 20:00, plin de lume abia te miscai, si vin 3-4 motoare cu o viteaza exceptional de mare, mare frate foarte mare ce sa mai, nici un F16 nu statea in spatele lor, ca doar deeeh aveau toti `busa au incercat aceasi motociclisti sa fac o schema cu combinatii luate X de cate N ori si prin teorema lu pitagora si a lui newton, a rezultat reactia chimica de atingere a doua obiecte metalice ( motoarele ) rezultand conform articolului 245 din codul bunelor maniere accidentul care s-a produs inexplicabilul si neimaginabilul, adica, intrarea in contact cu asfaltul care se afla la o temperatura de 23 de grade celsius si deci vatamarea celor doi bikeri " am incheiat citatul domnisoare blonde la pro-tv nici nu stie ce vorbeste, eu am vazut`o acum 2 zile am vazut foarte regulamentar in trafic, prin stanga a 2 refugii de tramvai, o intoarcere , U turn, pe o linie doar dubla continua si o parcare ca la carte laterala cu 3 sferturi din masina pe carosabil si un sfert pe trotuar....

 

 

 

parerea mea fratilor astia din romania de la media ar trebui putin batuti ca prea vorbeste gura fara ei!!!!!!!!!!

 

pare rau de baieti si multa atentia pentru restu...!!!

Editat de yzz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si nu ati gasit deja un conservar care sa fie vinovat? sau macar sa fie partas la accident? Sau drumurile prea aglomerate, sau un refugiu de tramvai pus special?

Nu pot sa cred... sa fie oare doar vina motociclistului?

Si sa nu-l fi salvat macar tobele zgomotoase, in ultimul moment? Of, of...

Editat de khk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...t&p=1518440

 

desi s-a gasit unul sa ma ia la limbaj colorat... ca as fi greasit aria, dar din cate stiu unul din motociclisti are gatul rupt......sper sa fi fost doar un zvon si sa nu fie asa....

 

Te-a luat la limbaj colorat pentru ca asa meriti. La sectiunea respectiva se inscriu decesele nu se posteaza zvonuri.

 

Asa ca nu te mai da croco cu postul tau de cacatt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi dai impresia ca stii mai multe. te rog dezvolta :disappointed:

 

am auzit o discutie intre un editor si un reporter, azi noaptte la o cafea....nu pot sa bag mana in foc cat de real sau veridica e informatia:

cei doi erau prieteni, iesiseara al o tura cu motocicletele, unul dintre ei ,care mergea in fata, a facut o schimbare de banda fara sa semnalizeze intentia iar cel ce il urma a intrat in plin in acesta.

rezultatul, din spusele reporterului, unu si-a pierdu un picior, iar cel de al doilea are gatul rupt sau ceva grav la gat.

 

Pai si nu ati gasit deja un conservar care sa fie vinovat? sau macar sa fie partas la accident? Sau drumurile prea aglomerate, sau un refugiu de tramvai pus special?

Nu pot sa cred... sa fie oare doar vina motociclistului?

Si sa nu-l fi salvat macar tobele zgomotoase, in ultimul moment? Of, of...

 

ba da, eu isi vinovat ca am postat gresit si pentru ca nu am bani de moto trebuie sa fiu luat la ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un link de la postul tv unde reporterul care povestea lucreaza: http://www.realitatea.net/doi-tineri-motoc...ent_365746.html

 

uite si un comentariu lasat acolo :

 

"EXACT CATI AM BOTEZAT EU -,- SCURSURA ASTA IMPREUNA CU BANDITII CARE 'initiaza " CURSE NOCTURNE - REPREZINTA "CANCERUL" TRAFICULUI SI AR TREBUI -- EXTERMINATi DAR IATA CA SE EXTERMINA SINGURI-- CATI MAI MULTI CU ATAT MAI BINE PENTRU ORDINEA SI DISCIPLINA IN TRAFIC -DACA INSTITUTIILE STATULUI NU MAI EXISTA IATA CA PRONIA CEREASCA FACE ORDINE --am zis -"

 

deci de unde tragem concluzia ca faceau curse acolo :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca e de la un martor ocular mesajul ala <!!!!gluma!!!!>.

 

si acest mesaj : "Prietene, esti bolnav psihic. Nici nu stii ce s-a intamplat, pui botul la zvonuri si doresti moartea unor oameni pe care nici macar nu-i cunosti. Iti doresc sa ai parte de ceea ce le doresti tu lor, scursuri ca tine n-are trebui sa aiba acces la internet, numai dejectii debitati, in necunostinta de cauza. vai de capul vostru",

 

sigur apartine unui membru motociclism.ro.

Editat de kandrrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorba cuiva de mai sus, foarte multi martori la acea ora in padurea Baneasa, poate doar animalele.

 

Ce nu inteleg este altceva. Oare aceasta stire are legatura cu urmatoarea http://www.antena3.ro/stiri/rutier/infotra...alei_55364.html

 

daca are atunci cine minte si vrea senzational.

 

Oricum insanatosire grabnica celor 2.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu ca a fost la baneasa, zona academiei de politie....poate or fi fost 2 :(

 

2 la fel in aceeasi seara ... ba ma lasi :disappointed:

 

si totusi cine sunt cei 2 implicati in accident? in ce stare sunt?

 

asta incerc si eu sa aflu ...

Editat de R4z0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam mare coincidenta ce-i drept.....

dar nici in politia romana nu pun baza....cine stie ce adormit care abia a ajuns la servici a scris articolul pe infotrafic.

 

 

in alta ordine de idei....cu ce e mai interesant/"senzational" daca accidentul a avut loc la zoo sau la cotroceni.

Editat de kandrrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi dai impresia ca stii mai multe. te rog dezvolta :disappointed:

 

as vrea sa nu fiu inteleasa gresit, dar nu dezvolt nimic. o sa vorbesc cu unul dintre motociclistii implicati in accident, care imi este prieten, iar daca el va fi de acord, o sa dezvolt.

 

pana atunci, incercati sa nu mai fiti penibili (unii dintre voi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa incep "ontopic", cum e obiceiul pe aici: insanatosire grabnica!

 

Eniuei, altceva vroiam sa spun. Regulile de deplasare in grup (de motociclisti) ar trebui sa fie cunoscute si respectate de toata lumea. Cei doi indivizi din cazul de fata se vede ca ori nu le stiau ori li s-au parut niste bancuri bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa nu fiu inteleasa gresit, dar nu dezvolt nimic. o sa vorbesc cu unul dintre motociclistii implicati in accident, care imi este prieten, iar daca el va fi de acord, o sa dezvolt.

 

macar elucideaza misterul cu locatia unde s-a produs evenimentul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...