Sari la conținut

La Vot, Voinicii Mei!


mihaiachi
 Share

Postări Recomandate

Dragilor, daca va plac mashinutzele hitleriste gogonate, votatzi-mi confratele!

http://concurs.infopro.ro/superstar_car/to.../pagina-36.html

 

Chemarea la lupta si comentariile pe aceasta tema le gasitzi aici:

http://vwforum.vwforum.ro/index.php?showtopic=51238

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Votat! :blbl:

 

Daca castigi, imi esti dator cu o bere rece sau cu o femeie fierbinte(tu alegi... ;) )!

Ca broasca presupun ca nu mi-o dai sa fac o tura cu ea prin cartier... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai.

1. Broasca aia nu-i a mea, e a unui broscar din Sibiu.

2. Broasca mea n-are ITP si RCA. Poti sa te dai pe unde si cat vrei cu ea dar fara numere si fara talon (ca sa n-aiba ce-ti lua), pe barba ta.

3. Te poti da in schimb perfect legal cu busul din avatar... E fratele mai mare al broashtei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati dintre voi nu v-ati dori un hot rod d'asta? :blbl:

 

Oricare dintre modelele alea arata de nspe mii de ori mai bine decat noul model de Beetle...Nu ii inteleg pe cei de VW ce au avut in cap cand au scos pe piata modelul nou, absolut oribil.Probabil a contat foarte mult in luarea deciziei nisa tutelor cu multi bani si gusturi indoielnice, carora le este adresat modelul... ;)

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati dintre voi nu v-ati dori un hot rod d'asta? :D

 

Oricare dintre modelele alea arata de nspe mii de ori mai bine decat noul model de Beetle...Nu ii inteleg pe cei de VW ce au avut in cap cand au scos pe piata modelul nou, absolut oribil.Probabil a contat foarte mult in luarea deciziei nisa tutelor cu multi bani si gusturi indoielnice, carora le este adresat modelul... ;)

 

Hai ma, nu fi rau ca sunt destule care arata mai rau decat Beetle, ce sa-i faci asta e era plasticului si silicoanelor, sa nu-mi spui mie ca daca nu te poti juca cu tzatzele lu Marilin Monroe, ai refuza sa te joci cu ale Nicoletei Luciu ca-s de prost gust :blbl:

 

Apropo, sunt bestiale broscutele, intotdeauna le-am iubit si taicameu a avut una de doua ori... adica a cumparat-o, a tinut-o vreo 3 ani, a vandut-o si dupa alti 4 ani a cumparat-o din nou, apoi a dat-o imediat dupa revolutie, cand se aduceau din RFG masini in draci, a dat-o aproape gratis... Asta e, poate o data si o data sa imi iau eu una, sau poate sa o recumpar pe aceiasi...

 

 

VOT, VOT, VOT ;)

Editat de ovisey
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vretzi brotaci, acum e momentul- pretzurile cresc de la an la an. Ideal e sa luatzi de afara, gasitzi si sub 1000E: http://alsacecox.fr-bb.com/vente-f6/samtrot-1985-t3815.htm bani la care aici luatzi aproape exclusiv carutze. Pe vremea lu' Ceashca, era greu sa faci rost de piese (cuzinetzi, pistoane etc) dar nu imposibil- si multzi Gigei s-au crezut mai deshteptzi ca nenea Porsche si au facut inovatzii, cele mai multe ireversibile, dar absolut toate nefiabile. Cuzinetzi turnatzi din material de ceaun de aluminiu, cilindri bucshatzi... te doare mintea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...