Sari la conținut

Charlie Boorman Nu Se "potoleste"!


Postări Recomandate

A mai pus inca una la cale, destul de lunga!

 

 

Ce norocos este! Asta da viata ...!!!

 

Sa-i ajute Dumnezeu sa se intoarca intreg, ca tare mult imi place sa-i urmaresc pe National Geographic - LWD!

 

1 norocul si.ll mai face si omul cu mana lui

2 si unii de pe l noi cu o groaza de bani ar puteadar sunt prea domni pt asa ceva

3 sincer daca nu o sa moara pe moto nu multi il vor stii asa ar deveni o adevarata legenda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai pus inca una la cale, destul de lunga!

 

 

Ce norocos este! Asta da viata ...!!!

 

Sa-i ajute Dumnezeu sa se intoarca intreg, ca tare mult imi place sa-i urmaresc pe National Geographic - LWD!

 

Ia ascultati cu atentie ce spune...eu nu am luat in seama imaginile in mod deosebit...

Adica..Ungaria..apoi Turcia..Iran..pai pe unde ?

 

Rezulta ca trece si prin Bucuresti ?

 

Cred ca da...merge sa-si faca revizia la AB !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am impresia ca e vorba despre "By Any Means" care s-a terminat deja

Filmul a fost postat in 3 aprilie 2008, scrie clar: "Added: April 03, 2008"

Si din cate stiu eu, Boorman fiind axat pe chestii umanitare, au trecut prin Serbia si Bulgaria, nu e pasionat de Romania

 

Uite ce scrie daca dai click pe "more":

 

"Motorcycle adventurer Charley Boorman is planning a new round-the-world journey for TV -- and he wants MCN readers to join him on the first leg. By Any Means will take Boorman to Sydney, Australia using transport "appropriate to each country" on the way."

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
le-am vazut toate episoadele aparute : By any means...s-a incheiat in iulie. le am pe calc. e super gagiul

 

si am si Race to Dakar si Long way Round/Down. I'm a fan :friends:

 

 

Si eu sunt fan al lui Charley, dar mie cel mai mult Race to Dakar mi-a placut :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E frumos de urmarit. Te face sa visezi... Dar hai sa nu exageram! Daca as avea si eu sponsorii lui, maine as fi deja pe drum! Si multi dintre voi la fel!! Din punctul meu de vedere, respect deosebit merita cei din MONDO ENDURO!!! Oameni obisnuiti care si-au propus si au reusit sa-si implineasca un vis cu mijloace modeste. Asta chiar merita respect deosebit. Asa, cu camionu' de asistenta dupa tine, o cohorta de indivizi ce-ti poarta de grija si cand singura ta preocupare este se dai bine pe "sticla"...

Nu pot decat sa-l invidiez ca face ceea ce-i place. In privinta performantei insa... mai subtire!

Editat de RobbieB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Pentru cine nu stie, National Geographic (re)difuzeaza Long Way Down, in fiecare seara, de la 11. In iarna am fost in Tanzania si acum vad cu alti ochi aventura asta. E superb.

Editat de DragosKTM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
in viitorul apropiat va incepe o noua aventura cu ewan mcgregor in america centrala insa aceasta nu va fi televizata :angry: ... pacat

Din cate am inteles, Charlie Borman o sa vina la intalnirea de la sibiu, Enduro Maniaco Depresiv de la sfarsitul lui mai alaturi de alti multi cunoscuti enduristi. Eu o sa fiu acolo deci ne vedem pe dealuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...