Sari la conținut

Grupul posesorilor de Suzuki Burgman


Fanel
 Share

Postări Recomandate

@Ovidiu superb scuterul, bafta la vanzare.

@Vittore aici modelul asta e supranumit 'minimercedes' :ok:

astazi am avut ceva timp liber si am profitat de el....schimbat rulmentii la roata fata. :bigstar:

post-15361-0-39702100-1322173949_thumb.jpgpost-15361-0-96112700-1322174044_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

baietii de la Alba nu conteaza pe noi , sunt multi km pt cate ore de lumina sunt acum , chiar daca tu pleci doar din Pitesti ! mai bine da o fuga in Bucuresti , eu voi iesi sigur in oras , ma gandesc cum sa-mi montez un steag tricolor , poate va fi vreo parada pe la Bucuresti !

 

cititi mai jos ce face pasiunea dintr-un impatimit al motocicletei , dom` profesor Constantin , are si el un Burgman mai micut , de 200 parca si peste 70 ani de viata :

 

 

/index.php?/topic/670772-dispozitivul-de-mers-cu-un-picior-gata/

 

in primavara , dupa o cadere la schi , am mers si eu cu mana in ghips pe motor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare e gradina Ta Doamne !!!

cand fortezi unele lucruri (cinstit vorbind) devii penibil.

maine-poimane o sa-l vedem si pe stephen hawking (cautati pe google ptr cine nu-l cunoaste) ca merge si ala pe o roata cu o hayabusa :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te inseli , omul e un mare impatimit , are parca un Bmw 1200 sau o Yamaha , imi povestea ca a fost calare pana la Munchen ! deasemeni are o Kawa enduro , anul asta a calarit o sumedenie de dealuri si campii prin tara , vezi posturile si pozele mai ales + Burgman , eu unul il inteleg f bine . pasiunea difera in procente semnificative de la unul la altul , in primavara il convocam la o intalnire cu maxiscuteristii sa-l cunoasteti care vreti .

 

Care mai aveti RCA valabil , va bagati maine la o ieseala , macar prin Buc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca indiferent de cat de pasionat esti sau cate mobre ai , atunci cand esti cu un picior/mana in ghips stai linistit ca risti sa agravezi situatia. viitore a riscat viata ; cand ai cazuut asta primavara , puteai sa mori (pur si simplu, ca te-a mancat la cercul maro sa mergi pe burgman cu mana in ghips ). eu nu cred ca nu avea alt mijloc de transport (vb despre nenea asta caruia ii curge benzina prin vene la cat de impatimit este) !!!

 

fiecare face asa cum simte ...nu ?!! bafta !

Editat de david_secret
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

A murit patronul de la COCOSATU :(

Dumnezeu sa-l ierte!

Da cum asa, ca era om in toata puterea, pina in 60 ani!

Stii ceva amanunte?

Acum citiva ani baiatula avut un accident moto, pe Dorobanti parca.

De cite ori ma duceam pe acolo si vedea mobre se uita la ele cu drag..

PS:Acum am cautat pe google, s-a sinucis!!

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu stirea la tv, pacat....acu au zis ca o sa demoleze restaurantul ca nu are autorizatie de constructie si ocupa spatiu public, ce sa faci asa e in RO ce e bun si frumos dureaza putin sau ft putin, mititei lui cocosatul aveau o reputatie buna am vazut ca veneau clienti mai din tot orasul sa-si desfete papilele gustative.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

 

Nu se va demola tot restaurantul ci doar terasa care este pe trotuar. Restaurantul va functiona in continuare ......doar ca legal.

 

 

 

 

Am vazut si eu stirea la tv, pacat....acu au zis ca o sa demoleze restaurantul ca nu are autorizatie de constructie si ocupa spatiu public, ce sa faci asa e in RO ce e bun si frumos dureaza putin sau ft putin, mititei lui cocosatul aveau o reputatie buna am vazut ca veneau clienti mai din tot orasul sa-si desfete papilele gustative.

Editat de Bogdan_30
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi, 09.11.2011 am iesit cu burgu ca a fost prea frumos afara, am plecat de la agronomie , m-am invartit pe aici ptin si apoi goana pana la iesire din bucuresti spre brasov. nu l-am mai condus de vreo saptamana si ceva. a fost extraordinar, parca nu l-am mai condus niciodata asa, cand am ajuns tremuram de fericire si de cata adrenalina aveam. mi-au inghetat putin si manutele dar aveam un zambet pana la urechi, s-a meritat.:D. va salut si va doresc zile insorite sa puteti calari:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit bine Bogdane ! acum sa-i ceri casca ianpoi lu` Soimu` , aia alba , oricum el n-o foloseste ! am vb si eu sa vopsesc cateva parti din carene in iarna asta insa nu ma apuc decat cand va ninge , pana atunci o calaresc !

 

A fost demontat complet. Vopsitul a fost 300euro.

 

change your current avatar , make it WHITE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai uitat ce casca am eu ? Tot alba e :)

 

Voi schimba avatar-ul ....dar nu pot pune o poza cu el in service :)

 

 

A iesit bine Bogdane ! acum sa-i ceri casca ianpoi lu` Soimu` , aia alba , oricum el n-o foloseste ! am vb si eu sa vopsesc cateva parti din carene in iarna asta insa nu ma apuc decat cand va ninge , pana atunci o calaresc !

 

 

 

change your current avatar , make it WHITE !

Editat de Bogdan_30
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ...la soare cica s-ar vedea f misto ... ar fi culoare de la Nissan GT-R. Nu am apucat ...caci s-a stricat vremea. La primavara merg la RAR pentru schimbare :).

albul de la gt-r este alb cu perle argintii :wink: . eu de ce iau doar 200 euro cu toate materialele mele si o calitate maxima? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai primit oferte de genul asta ....."iti fac eu mult mai bine si mai ieftin". Prefer sa fac la cineva cunoscut.

 

 

albul de la gt-r este alb cu perle argintii :wink: . eu de ce iau doar 200 euro cu toate materialele mele si o calitate maxima? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai primit oferte de genul asta ....."iti fac eu mult mai bine si mai ieftin". Prefer sa fac la cineva cunoscut.

eu nu ti-am lansat nicio oferta.ai aici ceva facut de mine plus alte poze cdaca doresti cu ce am vopsit pana acum, asta ca sa iti faci o parere. eu doar ma intrebam de ce iau mai putin, atata tot.

/index.php?/topic/671688-service-moto-cosmetica-moto-si-vopsitorie/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tuturor celor cu care am facut plimbari in anul ce se apropie de sfarsit si nu numai , va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi si un 2012 mai bun , sa petreceti cu bine atat de Craciun cat si de Revelion ! LA MULTI ANI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...