Sari la conținut

Accident liceu autobuzu


tiger4maniacs
 Share

Postări Recomandate

Un prieten a imprumutat motoru sa se duca pana la spital la analize iar pe drumul de intoarcere un nenea cu taxi el smeker schimba de pe banda 2 pe banda 1 brusc fara semnalizare lovindul in plin pe prietenul meu trantindul . Motoru avariat toata partea stanga carenag manete scarite baie ulei .. baiatu julituri, politia = 0 ,taximetristul = fuga de la locul accidentului....nai cu cine domne...niste tarani:) noroc ca vizavi este serviceul moto riders ,a fost ajutat de un motociclist care a oprit si a duso la baietzi acolo ...ce frumos e la noi in tara lovesti,omori fugi si scapi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Un prieten a imprumutat motoru sa se duca pana la spital la analize iar pe drumul de intoarcere un nenea cu taxi el smeker schimba de pe banda 2 pe banda 1 brusc fara semnalizare lovindul in plin pe prietenul meu trantindul . Motoru avariat toata partea stanga carenag manete scarite baie ulei .. baiatu julituri, politia = 0 ,taximetristul = fuga de la locul accidentului....nai cu cine domne...niste tarani:) noroc ca vizavi este serviceul moto riders ,a fost ajutat de un motociclist care a oprit si a duso la baietzi acolo ...ce frumos e la noi in tara lovesti,omori fugi si scapi

 

Ignorand faptul ca nu stiu cum ai ajuns la liceu cu gramatica asta, de ce nu a sunat prietenul tau la politie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ignorand faptul ca nu stiu cum ai ajuns la liceu cu gramatica asta, de ce nu a sunat prietenul tau la politie?

 

Raspunsul la intrebare ti l-ai dat singur:Prietenii se aseamana intre ei, deducem logic ca amicul nu cunoaste cifrele!Elementar, Watson, elementar!

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ok , interesant subiect :rock: Si toata situatia a ramas ca`n pom.. "Ala" julit, probabil, motoru cam shifonat => ala cu datorii $$ la prietenul posesor de motor, taximetristul si-a bagat pe romaneste si a plecat.. "Ala" nu a retinut numarul .. Pana mea..

Sounds like Alice in Wonderland to me! Everyting happened so faaast!

Multa sanatate omului si spor la munca sa faca bani de reparatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se mai numeste asa, se numeste Grigore Cerchez mai nou .. daca la ala de pe viilor te referi...

 

Corect!Asa e!Acolo vreau si eu sa dau la vara!La "AUTOBUZU"...

Are careva vreo pila?Or mai fi locuri?Cu cat s-a intrat anu' asta? :rock:

Stie careva....gagici misto or fi pe acolo? :what:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci:) iar o luam de la capat:))? i-am mai explicat si lu manu..nu scriu gramatical din obisnuinta avand calculator de foarte mult timp deci nu-mi mai arde "sa fac caligrafie" :rock: voi hienelor ce sariti asa ,de unde stiti ca nu avea carnet si in al doilea rand n-a sunat pentru ca deja nu mai avea sens .."n-a vazut nimeni nimic" ,si era porma de alergat . Prefer sa platesc din buzunarul meu ca fata de altii care stau si comenteaza prost toata ziua eu lucrez:) am o ocupatie si liceu :haha: asfalt uscat?:what:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...