Sari la conținut

Accident liceu autobuzu


tiger4maniacs
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 208
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si ca pedeapsa, toti de pe topicu asta, sa treaca sub birou si sa stea in maini 5 minute!

 

S-o crezi tu!Pedeapsa mai mare ca mersul dimineata la serviciu cu 41, nu exista!(oare cu ce-oi fi pacatuit...in afara de a fi forumist pe motoretism.rrom). :lol:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da!

 

Mersul dimineata la servici cu 41, mahmur!

:lol:

Am mers o singura data cu 41. La ora 18.00 eram in statie la Crangasi sa ma duc inspre Ghencea... Nu m-am putut urca pe scuarul de statie timp de vreo 3 tramvaie... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ca pedeapsa, toti de pe topicu asta, sa treaca sub birou si sa stea in maini 5 minute!

 

eu prefer in tramvaiul 41 :lol: . astazi dimineata am stat cu talpile pe jumatate suite pe ultima treapta, in plan inclinat la 70 de grade, tinandu-ma cu o singura mana. van damme mi-ar fi invidiat muschiul proaspat format :laugh:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa nu stricam topicu si sa discutam macar despre un autobuz sau mai frumos hai sa scriem agramat fara virgule si spatii....asa tinem o linie de plutire a topicului(mie imi plac punctuletele cate 3 la numar)...

recunosc daaaaaaaaaaaaaa cer sa fiu pedepsit!!!!!!!

 

Offtopic :Uniunea Europeana vrea sa amendeze Romania pentru cruzimea cu care taie porcii de Craciun.Pentru a rezolva problema,geneticienii romani au inventat porcul EMO, care se taie singur

Editat de AntIs0cI@L
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa nu stricam topicu si sa discutam macar despre un autobuz sau mai frumos hai sa scriem agramat fara virgule si spatii....asa tinem o linie de plutire a topicului(mie imi plac punctuletele cate 3 la numar)...

recunosc daaaaaaaaaaaaaa cer sa fiu pedepsit!!!!!!!

 

mi-e i-mi place virgulelele si spatile larg deschisi. asa nu pot fara ele. i-ar dintre autobuze i-mi place 300, unde daca te su-i dimineata, a-i cohones, frate :lol: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai folosit cratima...urat, foarte urat.... :lol: daca aveai calculator invatai sa scrii si tu corect....

 

Mea culpa!Am facut scoala pe timpul comunistilor, mama lor de banditi.... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mea culpa!Am facut scoala pe timpul comunistilor, mama lor de banditi.... :lol:

 

 

te rog sa nu se mai intample. pe acest forum este un anumit trend, iar tu il faci de ras :laugh: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce uameni ce uameeeeeeeeeeeniiiiiiiii

haolo mancatas ochii tai de chiparos ce urat potzi ka sa vorbeshti

moaaaaaaaaaaamaaaaaaa

hai ca simt cum intru in carantina :lol:))

ba al cu barba, tatal tutulor forumilor daca ma bagi in carantia io vreau albastru nu galben

senchiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar tu crezi ca sunt o cioara spurcata:) ce scriu aici o sa inteleaga foarte putini 14 si 88 cine stie cunoaste ..dar haideti sa ne strangem mai multi deoarece noi chiar am realizat aici ceva foarte frumos ceva comic care ne amuza cel putin pe mine deci sa continuam:D monsteru' de unde stii tu ce gandesc eu la varsta mea poate gandesc mult mai bine ca tine si sunt respectat de mai multa lume decat vei fi tu vreodata :lol:

 

Daca tot te dai Nazi cu 14/88-ul tau, ar trebui sa stii ca oamenii aia erau nationalisti si isi scriau corect Limba. Apropos, stii macar ce inseamna cifrele alea? Sau esti doar un mucos teribilist care se da nazi ca-i "cool"? Personal te consider Untermensch. Stii ce-i aia?

Editat de Wolfman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...]sunt o cioara spurcata[...] si sunt respectat de mai multa lume decat vei fi tu vreodata :laugh:

 

Dusmaniiimi poarta pica ca nau valoarea me-a... Am respect s-i am baniiii... Ca tot e in voga pe alt topic, esti cumva "Fratii de Haur"?

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o zi din viata tigrului

 

tigrul fatalist

e nitel cam trist

ba rade, ba plange

i-e gandu' la sange.

sangele varsat

de reisarul versat

doar 18 ani a strans

dar el nu e de plans

150 de cai sub chur

si totul merge snur

la mobra el stie

doar a gazului betie

trage de el cu totul

sa-l rupa netotul

in fata la autobuzul

nu la troleibuzul

cand fetele cochetele

isi vantura pletele

el pe-o roata se-ncură

sa rupa pe piți in gură

piți a lui aplaudă

neuronul cauta o lauda

dar, vai, un taxi apare

in fum si manea din zare

un taxi galbui

cu sofer cu ochi de pui

si cu ochelari de cal

de tigru nu are habar

gheara tigrului e-ngaz

si cu ochiul la pervaz

pervazul cu piți

cu lena, balena si miți

toate ingrozite

la tigru boldite

cum pupa taxiul

mirat tuciuriul

de jos se aduna

culoarea de luna

nu-i vine a crede

la taxiu se repede

sa-l rupa la mhuie

pe calul fara cuie

dar iute el stie

ca e fara permis pe felie

si incepe a plange

politia a n-o strange

lasa nene cal

iute ma fac normal

du-te-n lumea ta

fieru se va repara.

 

frate..sincer...ai nevoie de o femeie grav...

 

babuinule, tu esti incurabil vis a vis de limba. in schimb, iti pot procura niste cuburi de lemn, sa te joci tu frumos cu ele pe covor. ei, ce zici?

auzi nenea profesor cred ca iti atarna manana din buzunar si iti curge nuca de cocos din sacosa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci:) iar o luam de la capat:))? i-am mai explicat si lu manu..nu scriu gramatical din obisnuinta avand calculator de foarte mult timp deci nu-mi mai arde "sa fac caligrafie" :D voi hienelor ce sariti asa ,de unde stiti ca nu avea carnet si in al doilea rand n-a sunat pentru ca deja nu mai avea sens .."n-a vazut nimeni nimic" ,si era porma de alergat . Prefer sa platesc din buzunarul meu ca fata de altii care stau si comenteaza prost toata ziua eu lucrez:) am o ocupatie si liceu :D asfalt uscat? :P )

 

 

Garantez ca stie gramatica, lenea era de vina :lol: .

 

nu mai fiti rautaciosi. Daca da conserva peste oricare dintre noi, la inceput suntem preocupati sa vedem daca mai avem mainile si picioarele la locul lor, iar taximetristii "profesionisti" la cate accidente au cauzat, stiu sa fuga, nu stau sa se gandeasca de 2 ori. L-a vazut pe jos, si-a adus aminte pe loc ca mai are vreo 10 puncte din alte c.acaturi de taximetrist, si a taiat-o.

 

Multa :laugh: taximetristului.

 

@ Monsteristu: Baga AICI versurile, sunt criminale.

Editat de Magnetto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot te dai Nazi cu 14/88-ul tau, ar trebui sa stii ca oamenii aia erau nationalisti si isi scriau corect Limba. Apropos, stii macar ce inseamna cifrele alea? Sau esti doar un mucos teribilist care se da nazi ca-i "cool"? Personal te consider Untermensch. Stii ce-i aia?

 

este nationalism nu cealalta , si stiu stai tu linistit We must secure the existance of our people and a future for white children; Heil Hitler

 

este nationalism nu cealalta , si stiu stai tu linistit We must secure the existance of our people and a future for white children; Heil Hitler am trecut lectia de istorie si asta am zis pentru cunoscatori nu sa facem public si oricum nu avem cum sa schimbam nimic asa este tara noastra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Garantez ca stie gramatica, lenea era de vina :lol: .

 

nu mai fiti rautaciosi. Daca da conserva peste oricare dintre noi, la inceput suntem preocupati sa vedem daca mai avem mainile si picioarele la locul lor, iar taximetristii "profesionisti" la cate accidente au cauzat, stiu sa fuga, nu stau sa se gandeasca de 2 ori. L-a vazut pe jos, si-a adus aminte pe loc ca mai are vreo 10 puncte din alte c.acaturi de taximetrist, si a taiat-o.

 

Multa :D taximetristului.

 

@ Monsteristu: Baga AICI versurile, sunt criminale.

 

Bai, deci, n-am contestat asta. Tuturor ni s-a intamplat sa fin daramati/sicanati/injurati/scuipati/aproape omorati, dar... DACA vin sa povestesc 9sa ma plang, sa ma lamentez..._ pe forum, macar sa incerc sa scriu in asa fel incat sa ma inteleaga cei carora vreau sa le povestesc, nu?

Daca te duci in Anglia, le spui alora in romaneste ca nu ai chef sa le vorbesti in engleza pt ca ai avut calculator de mic? Si ca daca vor sa te inteleaga, sa umble cu dictionarul dupa ei? Nu! Incerci sa te faci inteles. la fel cum vorbesti cu intonatie cand ceri ajutorul cuiva (dupa ce ai fost daramat de un taximetrist sugativa), ca sa te inteleaga, la fel trebuie sa o faci si cand scrii!

Parerea mea! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:)) ai un dar:D uite ce rime si versuri faci , vad ca ai cunostinte in domeniu.. cauti sa te lansezi de pe forum :D)? nu-i frumos :lol:

 

Mane, daca si caterinca ne este luata, ajungem un neam de (in)dobitoci(ti)! Macar pentru asta este recunoscut poporul roman (daca tot o dam in nationalisme): pt caterinca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai de cucu vostru mah, mai bine vi-l luati pe tepes drept idol, nu pe sifiliticul si schizofrenicul ala de hitler.

 

E la moda. La fel ca si Che Guevara. E ok sa fii Nazist si sa instigi la ura si crima, dar daca cineva crede in Dumnezeu, este luat la misto... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este nationalism nu cealalta , si stiu stai tu linistit We must secure the existance of our people and a future for white children; Heil Hitler

 

Te rog nu le mai da apa la moara ca o sa ajungema la 1000 de pagini in care toti te spurca.

 

PS: se scrie existence... dar probabil ti-a scapat degetu ca litera "a" e langa "e" pe tastatura. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...