Sari la conținut

Accident liceu autobuzu


tiger4maniacs
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 208
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

frate..sincer...ai nevoie de o femeie grav...

 

 

auzi nenea profesor cred ca iti atarna manana din buzunar si iti curge nuca de cocos din sacosa....

 

johny:), oamenii au orgoliu datorita varstei cauta sa certe tinerii, unii se vad superiori, altii au dreptate, dar asta se putea rezolva cu un pm:) daca tot a iesit asa ...eu iti arat ca acesti oameni cat de intelectuali se cred ei ii pot face sa inceapa sa injure si sa ameninte neavand ce sa mai zica:) nu mai sariti aiurea:)) cum sa faceti o poezie asa "neagra" ,dar stati linistiti..e o zicala cine sapa groapa altuia..stiti restu presupun intelectualilor

 

Te rog nu le mai da apa la moara ca o sa ajungema la 1000 de pagini in care toti te spurca.

 

PS: se scrie existence... dar probabil ti-a scapat degetu ca litera "a" e langa "e" pe tastatura. :lol:

 

scuzama..am fobia de a scrie foarte repede la urma observand ca am comis greseli gramaticale:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iete la micul nazist, a ajuns si critic literar. brava mah carnatule, ai o putere mare de aprehensiune daca asta e tot ce ai inteles eu din poezica mea. chip ap za gud giab, ca sa fiu si eu in ton cu citarile din alte limbi.

 

inca ceva elevatule: stii ce e aia fobie? daca nu, incearca sa nu mai folosesti cuvinte peste puterea ta de intelegere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt fanul lui hitler nici nazist :lol: sunt roman si nici nu vorbesc sau cunosc limba germana

 

iete la micul nazist, a ajuns si critic literar. brava mah carnatule, ai o putere mare de aprehensiune daca asta e tot ce ai inteles eu din poezica mea. chip ap za gud giab, ca sa fiu si eu in ton cu citarile din alte limbi.

 

inca ceva elevatule: stii ce e aia fobie? daca nu, incearca sa nu mai folosesti cuvinte peste puterea ta de intelegere.

 

da recunosc aici greseala mea :laugh: fobia este de fapt o teama,stare de neliniste fata de un obiect,animal, etc; puteam sa zic ca am obiceiul ai dreptate aici imi recunosc greseala

 

auzi monsteru datorita cunostintelor tale si spiritului de romanas pursange vrei sa fi capitanul nostru:))?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mersi, ia-l pe tehnodor, ca are alura de lider. daca nu vrea, fii tu lider, ce pana mea, oleaca de freza ai, ceva engleza stii, esti prieten bun cu master gugl, probabil stii si ceva cafteala, ce sa mai, esti numa bun de investit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasand gluma si rautaciunea la o parte, monsteristu din partea mea ai tot respectul pentru cea ce faci.. am vazut videoclipul care il porti drept semnatura

 

Fratilor, eu ma retrag.Gata pt azi. Nu de alta, dar sigur sunt foarte obosit, din moment ce am inceput sa innteleg ce scrie tiger!

:lol:

somn usor :laugh:

 

eu zic gluma este gluma , sunt doar un copil am 18 ani;) dar nu ar trebuii sa ne certam asa intre noi, suntem prea putini care iubesc mobrele pentru ce sunt ele de fapt ci nu sa ne laudam sau sa agatam cu ele...murim pe capete, asta e realitatea, vara asta am avut 5 6 ore de trafic in bucuresti zilnic si am observat cat de inconstienti sunt chiar si unii dintre noi, dar nu trebuie certati,criticati ci ajutati cu sfaturi de la niste oameni cu experienta cum sunt majoritatea de pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Monsteristu` felicitari ptr ca le dai peste nas agaricilor astora care se cred buricul Pamantului iar ptr tiger desi te straduiesti sa scrii corect tot nu iti iese, esti praf baiatule se scrie "ceea ce" "nu cea ce" cum ai scris si se zice "PE care il porti" in loc de "care il porti". Nu ai ce sa ceri la taran...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

johny2005, dupa avatarul tau de nefhutut, mai degraba tu ai nevoie de o femeie, chiar si gonflabila.

tre sa recunosc ca poza reliefeaza 2 dintre pasiunele mele si nu merit sa apostrofez un poet cu palma atat de ''fina''......daca nu ai intzeles subtratul tocmai ti-am zis ca daca ai petrece mai putin timp sa compui poezii de clasa a2-a si sa ma apostrofezi pe mine poate nu ai mai uza poza cu ''fata de la pagina 5''....daca tot nu mai intzles uitate la maine ce faci pe sub birou cand citesti mesajul asta cu ochii pierduti in avatarul meu...

 

 

johny2005, dupa avatarul tau de nefhutut, mai degraba tu ai nevoie de o femeie, chiar si gonflabila.

tre sa recunosc ca poza reliefeaza 2 dintre pasiunele mele si nu merit sa apostrofez un poet cu palma atat de ''fina''......daca nu ai intzeles subtratul tocmai ti-am zis ca daca ai petrece mai putin timp sa compui poezii de clasa a2-a si sa ma apostrofezi pe mine poate nu ai mai uza poza cu ''fata de la pagina 5''....daca tot nu mai intzles uitate la maine ce faci pe sub birou cand citesti mesajul asta cu ochii pierduti in avatarul meu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Monsteristu` felicitari ptr ca le dai peste nas agaricilor astora care se cred buricul Pamantului iar ptr tiger desi te straduiesti sa scrii corect tot nu iti iese, esti praf baiatule se scrie "ceea ce" "nu cea ce" cum ai scris si se zice "PE care il porti" in loc de "care il porti". Nu ai ce sa ceri la taran...

 

scriu prea repede, si pun spatii aiurea sau amestec literele nu pot sa scriu normal. iti convine bine, daca nu te iau de manutza si te duc la un consilier ca vad ca esti prea complexat.. apropo de unde reiese ca ma cred buricu pamantului?si nu o sa ma stradui sa scriu corect din orgoliu:) apropo ai asa ceva?agariciule

Editat de tiger4maniacs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Monsteristu` felicitari ptr ca le dai peste nas agaricilor astora care se cred buricul Pamantului iar ptr tiger desi te straduiesti sa scrii corect tot nu iti iese, esti praf baiatule se scrie "ceea ce" "nu cea ce" cum ai scris si se zice "PE care il porti" in loc de "care il porti". Nu ai ce sa ceri la taran...

 

daca ma cobor la nivelul tau as gasi in texul tau minim 10 greseli gramaticale,de scris sau de context....sa intzes asta e ideea dar sa intzels totodata ca mesaju vine de la un impatimit al lianelor in cautare de banane,cu scopul de a apertine unei haita,sa iesi din anonimat exprimandu-ti o parerea altora.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma cobor la nivelul tau as gasi in texul tau minim 10 greseli gramaticale,de scris sau de context....sa intzes asta e ideea dar sa intzels totodata ca mesaju vine de la un impatimit al lianelor in cautare de banane,cu scopul de a apertine unei haita,sa iesi din anonimat exprimandu-ti o parerea altora.....

acum iti dau sansa sa scoti din text greselile si poti suna la 0800xxxxxx premiu minim garantat 2 ladite de mango.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma cobor la nivelul tau as gasi in texul tau minim 10 greseli gramaticale,de scris sau de context....sa intzes asta e ideea dar sa intzels totodata ca mesaju vine de la un impatimit al lianelor in cautare de banane,cu scopul de a apertine unei haita,sa iesi din anonimat exprimandu-ti o parerea altora.....

acum iti dau sansa sa scoti din text greselile si poti suna la 0800xxxxxx premiu minim garantat 2 ladite de mango.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, nu are nimeni pretentia sa se exprime 100% corect gramatical! Dar, dupa cum spui tu ca nu ne intereseaza ca nu poarta casca, daca omul posteaza ceva aici, pe forum, ca "sa-l stie lumea", inseamna ca automat cere o parere cuiva, oricui. Atunci, daca ceri parerea, scrie in puii mei sa nu ma chinui sa-ti inteleg vorbele de clasa I. Stii, era o vorba intr-un film:" Help me to help you".

P.S. Daca ii iei apararea inseamna ca:

1. Il cunosti (eventual chiar tu esti ala accidentat de autobuzul taxi)

2. Ii impartasesti aceleasi idei dupa care isi ghideaza viata

3. Ai calculator de mic (putin probabil din moment ce pui virgule :lol: )

4. Iti place sa te incontrezi, ca e la moda.

Care din cele 4 e valabila?

Chiar nu e niciunul din cele patru.Doar ca pur si simplu este sectiunea accidente si ar trebui sa invatam ceva de aici,iar ca sa inveti ceva dintr-un topic unde se cearta pe diferite chestii total paralele cu esentialul nu cred ca este tocmai usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu e niciunul din cele patru.Doar ca pur si simplu este sectiunea accidente si ar trebui sa invatam ceva de aici,iar ca sa inveti ceva dintr-un topic unde se cearta pe diferite chestii total paralele cu esentialul nu cred ca este tocmai usor.

multumim :lol: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt fanul lui hitler nici nazist :lol: sunt roman si nici nu vorbesc sau cunosc limba germana

 

 

 

da recunosc aici greseala mea :laugh: fobia este de fapt o teama,stare de neliniste fata de un obiect,animal, etc; puteam sa zic ca am obiceiul ai dreptate aici imi recunosc greseala

 

auzi monsteru datorita cunostintelor tale si spiritului de romanas pursange vrei sa fi capitanul nostru:))?

 

Pai si daca nu esti nazist de ce uzitezi lozinci neo-nazi? 14 words e o lozinca neo-nazista. Apropos, daca nu esti nazi, "Heil Htler" pen' ce-l folosesti?

Editat de Wolfman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si daca nu esti nazist de ce uzitezi lozinci neo-nazi? 14 words e o lozinca neo-nazista. Apropos, daca nu esti nazi, "Heil Htler" pen' ce-l folosesti?

 

La 'sto... :lol: ca sa fie on-topic, cu alte cuvinte! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@tiger4maniacs/life_is_random33/johny2005: Bai copii , nu mai era loc la Everest ? A venit politia si s-a luat de voi ca spargeati seminte pe la coltul blocului ?S-a stricat casetofonul si e prea frig sa stati pe afara cu telefonul in mana sa va cante ? E vre-un concurs la Fan-clubul Guta unde castigati ceva daca postati aiurea pe aici ? Hai ca va dau eu daca nu va da nimeni :Quest Completed! Level UP !!! Talent +10 ,Valoare +5.Si acum jucati-va si voi in alta parte.Hai ca inca mai e deschis la zoo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@tiger4maniacs/life_is_random33/johny2005: Bai copii , nu mai era loc la Everest ? A venit politia si s-a luat de voi ca spargeati seminte pe la coltul blocului ?S-a stricat casetofonul si e prea frig sa stati pe afara cu telefonul in mana sa va cante ? E vre-un concurs la Fan-clubul Guta unde castigati ceva daca postati aiurea pe aici ? Hai ca va dau eu daca nu va da nimeni :Quest Completed! Level UP !!! Talent +10 ,Valoare +5.Si acum jucati-va si voi in alta parte.Hai ca inca mai e deschis la zoo

Aia cu Everestul ma unge la suflet :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@tiger4maniacs/life_is_random33/johny2005: Bai copii , nu mai era loc la Everest ? A venit politia si s-a luat de voi ca spargeati seminte pe la coltul blocului ?S-a stricat casetofonul si e prea frig sa stati pe afara cu telefonul in mana sa va cante ? E vre-un concurs la Fan-clubul Guta unde castigati ceva daca postati aiurea pe aici ? Hai ca va dau eu daca nu va da nimeni :Quest Completed! Level UP !!! Talent +10 ,Valoare +5.Si acum jucati-va si voi in alta parte.Hai ca inca mai e deschis la zoo

 

:lol:) genial :laugh:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@tiger4maniacs/life_is_random33/johny2005: Bai copii , nu mai era loc la Everest ? A venit politia si s-a luat de voi ca spargeati seminte pe la coltul blocului ?S-a stricat casetofonul si e prea frig sa stati pe afara cu telefonul in mana sa va cante ? E vre-un concurs la Fan-clubul Guta unde castigati ceva daca postati aiurea pe aici ? Hai ca va dau eu daca nu va da nimeni :Quest Completed! Level UP !!! Talent +10 ,Valoare +5.Si acum jucati-va si voi in alta parte.Hai ca inca mai e deschis la zoo

 

 

Baaa, acu' ca au aflat ca e rost de level up nu mai scapam de ei. Or s-o frece p-aici sa mai creasca in talent si valoare pana ajung bo$$i. Te-o mancat pe tine-n coor sa le dai level up. Grrr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tehnodor, tu de asta ti-ai facut cont pe aceste plaiuri virtuale, ca sa il ajuti un pic pe prietenul tau in ale omoratului de evrei, tigani si negri?

 

monsteristule de tine am mai auzit si pe alte threaduri si am observat ca iti place sa te bagi in seama aiurea ca doar nu ai facut cateva sute de posturi dand sfaturi utile...

eu zic mai bine sa-ti vezi de treaba ta ca nu am vorbit cu tine si nici nu as vrea ca primele 100 de posturi ale mele sa iti fie adresate. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...