Sari la conținut

Reparatii sei


darian
 Share

Postări Recomandate

Bai nene ma bufneste rasul cand citesc pe topicul asta mai ales posturile recente...asa ca nu va ma stresati, e CLAR pt toata lumea nu este serios, DAR mai este un user pe acest foarum CARE CHIAR ESTE SERIOS doar ca trebuie sa va trmiteti seile la Timisoara, eventual sa va programati( nu ii fac reclama) dar pret/calitate/SERIOZITATE este MULT peste ce face Darian(no offense) dar asta este tristul adevar !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu am fost foarte multumit de ce mi-a facut anul trecut...nu vreau sa ii tin partea neaparat...luati legatura cu user-ul dkid stiu ca lucreaza impreuna mie mi-a facut broderia de pe sei ... sa nu aruncati cu pietre dar cei care sunteti in Bucuresti de ce nu va duceti la el? ... poate intr-adevar o fi patit omu ceva, stiu ca avea diabet ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Poti face asa ceva pentru un ZZR 600 ?

Nu necesita nici o reparatie, doar de imbracat

Trec zilnic pe langa cismigiu, o pot lasa la tine oricand.

Da-mi te rog preturi cu si fara broderie.

Nu trebuie sa fie musai din 2 tipuri de material.

 

Mersi

 

sitzbezug-fuer-kawasaki-zzr-600-zx-600-e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost foarte multumit de ce mi-a facut anul trecut...nu vreau sa ii tin partea neaparat...luati legatura cu user-ul dkid stiu ca lucreaza impreuna mie mi-a facut broderia de pe sei ... sa nu aruncati cu pietre dar cei care sunteti in Bucuresti de ce nu va duceti la el? ... poate intr-adevar o fi patit omu ceva, stiu ca avea diabet ...

Si eu sunt multumit de lucrarea de anul trecut ... si ca timp si ca bani.

Acum sunt ingrijorat .... :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai chinuiti cu darian.

cel mai enervant e ca nu se tine de cuvant si te plimba cu saptamanile, ba e gata ba nu-i gata, ba i s-a terminat ata ba i-a ros-o cainele, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-a mai raspuns? Am si eu o sa la el de aproape 3 luni...

 

Nope ... incerc systematic, dar nimic.

Cum zicea un coleg pe aici, ma deplasez o zi in Bucuresti si il caut la apartament .... cu vecini, batut la usa, etc.

Editat de Phoenix78
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, fi mai temperat, nu stii ce probleme are omul.

indiferent de pb personale BUNURILE PERSONELE ale clientilor trebuie returnate in BUNE CONDITII,LA TIMPUL STABILIT DE COMUN ACORD.

tot asa daca esti bolnav,anunti clientul despre acest aspect si RETURNEZI BUNUL CLIENTULUI SI EVENTUAL SUMA DATA CA AVANS(SAU MATERIALELE ACHIZITIONATE DIN AVANS).

daca nu procedezi asa ajungi ca "colegul" care risca intro buna zi sa plece cu dintii in batista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un nesimtit sinistru! chiar ma mir cum de nu i-a spart vreunul capu' pana acum...

Si io.

 

Prietene, fi mai temperat, nu stii ce probleme are omul.

Eu stiu! :crack:

 

Io v-am zis de acu un an si ceva ca c'est de nachpa cu maistrul darian, da' voi nu, Batman, Batman...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, fi mai temperat, nu stii ce probleme are omul.

nici macar nu ma intereseaza! problemele lui ar putea fi cateodata intelese si de altii dar cand el minte intr-una ca un nesimtit timp de mai multe luni la ce sa te astepti? sa-l pup? normal ca ma enerveaza cand sunt luat de prost...

Editat de Performance Solutions
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine m-a amanat foarte mult timp cu motive puerile iar dupa ce am primit in final seile pareau facute in graba si nici materialul nu este rezistent, cel putin in cazul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,

 

acum 2 saptamani am dus la el saua de cb500

 

a fost intr o joi cu intelegerea ca sambata seara e gata.

 

l am sunat luni dimineata pt ca tot we am fost ocupat, mi a spus ca nu e gata si mai are de lucru, sa sun pe seara...

 

marti dimineata ca mai dureaza... si cred ca pe miercuri am luat saua

 

sunt multumit de lucrare, cum zicea cineva mai sus, se intampla sa ne intarzie pt ca e baiat bun si nu refuza pe nimeni, si daca vine cineva cu urgenta il ajuta.

 

per total pt ca am gandit pozitiv si nu m am aruncat cu nervi ca nu a fost gata cand am stabilit, il pot recomanda si altora.

 

o zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit astazisa dau de el. A radpuns pe vodafone. Maine iau seile. Posibil sa postez poze cu ele. Cred ca lucrarea va fi ok.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit astazisa dau de el. A radpuns pe vodafone. Maine iau seile. Posibil sa postez poze cu ele. Cred ca lucrarea va fi ok.

Bafta.

trebuia sa postezi DUPA CE LUAI SEILE! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...