Sari la conținut

Intrunire posesori de comuniste!


bach
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 305
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bre, nu promite, dar vino! Poate faci o poza la atasu ala si o vedem la Apasu'. Vrei sa-ti aduc cumva roata aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, nu promite, dar vino! Poate faci o poza la atasu ala si o vedem la Apasu'. Vrei sa-ti aduc cumva roata aia?

 

daca aveti posibilitatea... ! chiar va rog sa o aduceti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mai honda, n-ai vrea tu in drumul tau, sa treci sa ne aduni? :laugh: , apoi la plecare ne imprastii pe la casele noastre! ..un fel de maxi jean taxi... :wink:

,,,,,,,,,nu stiu de ce dar nu imi vine sa cred ca Bunu va face sa ceva :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,,,,,,,,,nu stiu de ce dar nu imi vine sa cred ca Bunu va face sa ceva :wink:

Hai la tata jean ca va i-au pe tariful ala de extraurban, vitejii mei! dupa ce coborati de la mine va tremura cana cu vin fiert in mina.., si nu de la vin! :laugh: PS Ahh, ce boala am pa voi, cite taxiuri ati accidentat voi in trafic.., colegi de ai mei! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai la tata jean ca va i-au pe tariful ala de extraurban, vitejii mei! dupa ce coborati de la mine va tremura cana cu vin fiert in mina.., si nu de la vin! :laugh: PS Ahh, ce boala am pa voi, cite taxiuri ati accidentat voi in trafic.., colegi de ai mei! :laugh:

Bine le-a facut, daca nu dati semnal, asa va trebuie !!!! :wink: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai la tata jean ca va i-au pe tariful ala de extraurban, vitejii mei! dupa ce coborati de la mine va tremura cana cu vin fiert in mina.., si nu de la vin! :laugh: PS Ahh, ce boala am pa voi, cite taxiuri ati accidentat voi in trafic.., colegi de ai mei! :laugh:

Vrei sa iti dea TATA ceva?, suge din TATA cu portia :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai la tata jean ca va i-au pe tariful ala de extraurban, vitejii mei! dupa ce coborati de la mine va tremura cana cu vin fiert in mina.., si nu de la vin! :laugh: PS Ahh, ce boala am pa voi, cite taxiuri ati accidentat voi in trafic.., colegi de ai mei! :laugh:

..tarif extraurban? ..ce-i aia? ..bai tata jean, si la 7 scari ca faci?...spite, piulite si petice calde nu mere?

:lol: ..te crezi om de afaceri? citeste asta :wink:

Un om de afaceri (j taxi) ii trimite un fax sotiei sale:

"Draga mea sotie, o sa intelegi ca acum cand tu ai 54 de ani, eu am anumite nevoi pe care tu nu mi le mai poti satisface. Sunt foarte fericit alaturi de tine, te consider o sotie minunata si, sincer, sper ca nu te vei simti ranita sau jignita cand vei afla ca in momentul in care tu primesti acest fax, eu fac sex in hotelul Camino Real cu Nicole, secretara mea, care are 18 ani. Totusi, voi ajunge acasa inainte de miezul noptii."

Cand se intoarce tipul acasa, gaseste pe masa din sufragerie un biletel in care scria: "Dragul meu sot, am primit faxul tau si nu pot decat sa-ti multumesc ca m-ai anuntat. Profit de aceasta ocazie sa iti reamintesc ca si tu ai tot 54 de ani. In acelasi timp, te anunt ca atunci cand vei citi acest mesaj, eu voi fi in mijlocul unei partide de sex la Grand Hotel cu John, profesorul meu de tenis, care la fel ca si secretara ta, are tot 18 ani.

Si cum, pe langa faptul ca esti un om de afaceri de succes esti si licentiat in matematica, vei intelege cu usurinta ca ne aflam in aceleasi imprejurari, dar cu o mica diferenta: 18 intra de mai multe ori in 54 decat 54 in 18.

Deci nu ma astepta in aceasta seara, ma voi intoarce maine . Te saruta sotia ta, care te intelege cu adevarat."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt cu mesteru cuxi in gara,si bem cocartz cu bere ...ne auzim la indianu apas :laugh: Jeane,tu vrei sa ne rupi fashu? :laugh:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata nu am sa inteleg de ce unora le place sa bea fara sifon :laugh:

Traiesti bre? Ca io te-am pierdut pe parcurs, da stiu ca m-a dus un baiat binevoitor in Iron City, unde nu stiu cu ce dracu bani am baut, da stiu ca acasa am plecat dimineata, cam...varza :lol:

 

Si acum mai am gust in gura de la rachiul tau....mai ai? :laugh:

 

A iesit fain aseara, chit ca am fost mai putini....

 

@Pedros: ti-ai gasit bre motoru aseara? :wink:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit fain aseara, chit ca am fost mai putini....

 

@Pedros: ti-ai gasit bre motoru aseara? :laugh:

,,,,,,care stie unde mi-am lasat motoreta? in curte la Apasu , sau afara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit fain aseara, chit ca am fost mai putini....

 

@Pedros: ti-ai gasit bre motoru aseara? :laugh:

 

,,,,,,care stie unde mi-am lasat motoreta? in curte la Apasu , sau afara?

Avand in vedere ca dupa ce ti-am pus husa pe ea nu mai reuseai sa dai de ea, in curte parca :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Pedros: ti-ai gasit bre motoru aseara? :laugh:

 

,,,,,,care stie unde mi-am lasat motoreta? in curte la Apasu , sau afara?

 

Cum mai pedros sa nu ai tu incredere in Alecu? Crezi ca faceam noi lucruri dastea urate? :D

 

...si felicitari pt :laugh: este filmata o mica parte din el

 

:wink: a fost fain aseara ! am primit si roata de la Ovidiu(Cicloburu) roata de tanc ce-i drept. nu o sa mai plece hoinarul din loc cu jeanta aia :lol:

 

Multumita lui Alecu m-am plimbat si in atasul unei nipre!

 

am fot si otravit cu o bautura miraculoasa(adusa de Cuxi)...dar am suprevietuit

 

l-am cunoscut si pe ORL

 

pt mine a fost o seara deosebita intradevar si ast sa ne revedem... si poate va fac si eu cunostinta cu Voshodul meu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa iti dea TATA ceva?, suge din TATA cu portia :crack:

Phii, betivan batran, datator de exemple negative tineretului motoretist.., cred ca din tine ar curge numa zeama de boasca! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
..poate, ai tel lui cicloburu? ,,si oricum trebe sa ne vedem sa-ti dau ceva de la victor :) !

 

Off topic: Cristi, o sa te sun eu, cind stiu exact ce pot sa iau cu mine.

On topic: Eu nu ajung saptamina asta, nici urmatoarele doua...

Toate bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic: S-a dat hoinarul baieti! l-am dat unui om din bucuresti... care cand a vazut Voshodul, a zis ca il cumpara si pe ala daca nu il vand saptamana viitoare unui domn cu care vorbisem la tel...

Petrecere frumoasa sambata .... poate mai face pedros un :burnout: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am luat exemplul lui @bach Âşi profit de faptul că plec la Cluj ca să provoc Âşi acolo o întîlnire cu comuniÂştii locali: /index.php?showtopic=316932

Cine Âştie, poate creez Âşi acolo o "tradiție"...

Toate bune! :burnout:

 

P.S. Bețivanilor, voi vă mai întîlniți Âşi în lipsa mea? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pentru betivani .Vine cineva la Aasu vineri seara 6 mart "09 ? eu voi fi prezent. Hai ca a trecut ceva vreme, decind nu ne-am mai vazut.Haideti la una mica. :cheers: ;) :ok:

Editat de pedros
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...