Sari la conținut

Intrunire posesori de comuniste!


bach
 Share

Postări Recomandate

Pentru betivani .Vine cineva la Aasu vineri seara 6 mart "09 ? eu voi fi prezent. Hai ca a trecut ceva vreme, decind nu ne-am mai vazut.Haideti la una mica. :cheers: ;) :ok:

 

 

mie mi s-a facut dor... ma gandeam astazi la intrunire! cred ca vin si eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mie mi s-a facut dor... ma gandeam astazi la intrunire! cred ca vin si eu!

 

nu se mai inscrie nimeni? la intrunire?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Careva in seara asta la apasu ?

eu pe la 7 sunt acolo

See ya !!

 

doamne ! credeam ca nu mai posteaza odata cineva! cred ca vin si eu! saptamana trecuta a plouat si nu se inscrisesera multi...ca si acum !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Logic ma baieti stiti ca voi fi akoloooo.,,,,, vin ku afrikana so vedeti si voi , cind o sa ma dau pe jos ku ea :cheers: . sau se baga altcineva sa o puna jos?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,pe bani lui :friends: .... la 19' 30 is deja beat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata 21 martie vine vre-un posesor de comunista la apasu? as vrea sa vin cu jawa la o plimbarica ...sa vad ce mai zice lumea pe aici :kiss:

 

as vrea sa aud o Jawa si sa te cunosc! dar din pacate trebuie sa plec acasa si nu o sa fiu in Bucuresti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai băieții, mîine seară să ne adunăm, este Âşi @bach în oraÂş Âşi ar vrea să ne vedem cît mai mulți. Eu nu ajung mai devreme de 19, dar voi fi acolo.

Toate bune! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK ,miine la ora 19, adunarea la Apasu.Nu veniti tirziu ca ma gasiti beat, si nu ne mai intelegem. :angry: :angryfire: :kali: :baldy:,,,,si nu mai vin cu motoreta ca iar o las pe acolo, si nu mai stiu de chei,,,,,,,,,,,,,,,,,bineeee vin cu motoreta.

Editat de pedros
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu diseara....dar nu mai vin cu moto ca a innebunit cutia de viteze ...si nu stiu ce sa ii fac...voi veni cu masina ... :blink:

P.S. cicloburu tu m-ai sunat mai devreme? ...ca am scapat telefonul din mana si sa dezmembrat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am reusit sa ajung si eu abia acum acasa...dar nu din motive tehnice.....vizite ......fain ieri...si merci mult cicloburu pentru gazduire si indrumare :blink: ;) :)

 

Cătă, cu multă plăcere! Oricînd mai ai nevoie, la mine uÂşa e deschisă, chiar dacă se resimte criza p-aici, p-acolo...

Sper ca data viitoare să avem mai multă vreme.

Toate bune! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
V-am trezit topicul pentru ca,se pare,aveti motiv sa va intalniti.

LA MULTI ANI! Pedros

 

La multi bani Pedros! si ani bineteles... :D trebuie sa dai o berik!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai haidem aici : /index.php?...p;#entry1851342

...deocamdata :baldy:

in link-ul acela este vorba de o intrunire a veteranilor....oare pot veni la acea intrunire si cei care nu sunt veterani...dar totusi posesori de o motocicleta comunista? intrunirea de moto comuniste e departe...

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai haidem aici : /index.php?...p;#entry1851342

...deocamdata :baldy:

Acolo o sa ma duc in vizita.Dupa cum ai observat nu m-am inscris si nici nu o sa o fac.Era vorba de intilnirea anuala a posesorilor de motociclete vechi de peste 20 ani de orice productie.Nu numai comuniste.Am numit intilnirea cu titlu generic de "comuniste" pentru a o numi intr-un fel.Anul trecut a fost la Sapte Scari.Din cei ce sau ocupat anul trecut sa ia initiativa sa o organizeze si anul acesta.Mihai,Aleco,Cristi 57,Pedros,ORL-ul,tineretul si nunumai.Trebuie programat din timp ca sa stie toata lumea sa-si faca programul.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acolo o sa ma duc in vizita.Dupa cum ai observat nu m-am inscris si nici nu o sa o fac.Era vorba de intilnirea anuala a posesorilor de motociclete vechi de peste 20 ani de orice productie.Nu numai comuniste.Am numit intilnirea cu titlu generic de "comuniste" pentru a o numi intr-un fel.Anul trecut a fost la Sapte Scari.Din cei ce sau ocupat anul trecut sa ia initiativa sa o organizeze si anul acesta.Mihai,Aleco,Cristi 57,Pedros,ORL-ul,tineretul si nunumai.Trebuie programat din timp ca sa stie toata lumea sa-si faca programul.Bunu.

????UP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acolo o sa ma duc in vizita.Dupa cum ai observat nu m-am inscris si nici nu o sa o fac.Era vorba de intilnirea anuala a posesorilor de motociclete vechi de peste 20 ani de orice productie.Nu numai comuniste.Am numit intilnirea cu titlu generic de "comuniste" pentru a o numi intr-un fel.Anul trecut a fost la Sapte Scari.Din cei ce sau ocupat anul trecut sa ia initiativa sa o organizeze si anul acesta.Mihai,Aleco,Cristi 57,Pedros,ORL-ul,tineretul si nunumai.Trebuie programat din timp ca sa stie toata lumea sa-si faca programul.Bunu.

 

 

Vrei sa spui Dambu Morii, Sapte(7) Scari e mai sus!!!! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

????UP.

Pai da ,ca deceea si-u luat "alti" motorete mari Pan moldovean,pan iranian,pan american ,pan italian casa stie lumea ca are , dar de mers cu ea poate in sec 22. :moto: :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da ,ca deceea si-u luat "alti" motorete mari Pan moldovean,pan iranian,pan american ,pan italian casa stie lumea ca are , dar de mers cu ea poate in sec 22. :angry: :blink:

Asa pedros, bravo, la vrajeala sunt toti buni... orgnizam, facem, dregem, mergem si... faasss!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa pedros, bravo, la vrajeala sunt toti buni... orgnizam, facem, dregem, mergem si... faasss!

 

imi place "despre" voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...