Sari la conținut

Hai Sa Discutam De Motorul Asta


robychopper
 Share

Postări Recomandate

eh, pe linga oricum :P

 

pe de alta parte, gindeste-te ce se intimpla daca spargi cauciucul. ce vulcanizare crezi ca are camere pentru ala ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci va spun sigur ca sunt tubelles si sunetul gindestete si tu cit de scurte sunt tobele cum suna si ce mai e de remarcat ca este foarte jos motorul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putin exagerat pentru gustul meu... insa sigur daca l-as vedea pe strada as intoarce capul dupa el si probabil as si bali. Totusi nu mi-as dori sa fie al meu mai mult decat un chopper de serie... poate un HD... :P

 

Impresionant, desigur!

 

Iarna scurta si plina de drumuri uscate, va doresc!

 

Stefan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima conditie....sa poti merge cu ea!Si cu asta tre' sa ai o defectiune serioasa la mansarda ca sa pleci la drum!Concluzia?E doar pentru figuri!Unii folosesc asa ceva,altii isi pun belciuge in nas si altii fug in curu' gol pe stadion in timpul unui meci,doar,doar reusesc sa iasa in evidenta cumva!

Presupun ca unii ma vor injura,dar asta-i parerea mea despre genul asta de ...sa zicem nonsensuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ziceti de idee  miemi place

eek6.gif

 

Valeu mah oameni buni mah. O sa am nevoie de terapie dupa poza asta. Batul-ar sfintu Mane Vra Bilitate si sfintu Bun Gust pe pacatosu care o conceput magaria asta. Ptiu,ptiu,ptiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

B ah! ce mai ! e tare de tot motoru'! tre' sa fie super comfortabil la drum! pe langa asta are si o "sonorizare" de exceptie... :P shi sigur ia curba, degeaba va....pe voi...n-o sa aiba cine stie ce manevrabilitate dar cine are nevoie de manevrabilitate de speed la un chopper?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este cu siguranta INTERESANTA, si in mod cert as proba-o, chiar daca nu as baga bani in asa ceva. cred ca sint in asentimentul majoritatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut pe viu asa ceva, asemanator, un Boss-Hogg, predecesorul lui Boss-Hoss. Ca lucratura e super. Si merge chiar bine. Ca aspect practic e la fel ca un scuter la drum lung cu bagaje si nevasta. Dar nu asta-i problema. E frumoasa si merita atentia celor care agrreaza tipul acesta. Mi-ar place sa-l calaresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...