Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un american viziteaza Bucurestiul cu un taximetrist. Trec pe langa guvern:

- Ce este cladirea asta asa mare?

- Este palatul guvernului, domnule!

- Si in cat timp a fost construita?

- Cam in 10 ani!

- Mult timp! La noi era gata in 2 ani! Stiti ca noi avem o tehnologie mai avansata!!! Taximetristul nu zice nimic. Mai merg ei ce mai merg si americanul iar intreaba:

- Cladirea asta ce e?

- Este sediul primariei, domnule!

- Si in cat timp a fost construita?

- Cam in juma' de an!

- Mult... la noi era gata in 2-3 luni! Taximetristul nu mai poate de nervi. Ajung si la Casa Poporului:

- Ooooooo, dar ce e cladirea asta? La care taximetristul:

- Nu stiu, ca azi dimineata nu era aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ion si Vasile.

- Vasile, am fost in Turcia la all inclusive, exceptional: mananci cat vrei, bei cat vrei, cu bar la piscina, lux mare.

Da' sa vezi ce faza patesc: ma duc intr-o dimineata la micul dejun, Maria mea ramane in camera.

Cand ma intorc, ia-o pe Maria de unde nu-i. O caut peste tot, ma panichez, ma duc la receptie si aflu ca e in camera la Antonio Banderas.

Ma duc acolo, bat la usa , deschide Antonio.

Antonio, barbat bine: inalt, frumos, plin de muschi, brunet, ochi albastri, fara pic de burta.

Cand colo, iese Maria mea dezbracata din baie!

Cu tatele vai mama ei, curu lasat, cearcane ....... ba, mi-a fost o rusine de omul ala ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

filmuletul asta te chiar da pe spate...in orice caz numa de ras nu-mi arde cand ma uit :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citat dintr-o scrisorica primita de la finante:

 

...."Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dane asta i tragic ... a folosit el cuvantu ala dar daca e asa cum zice e grav frate .

 

 

iti dau un exemplu un prieten a avut atac cerebral si l au dus la spital si au vrut abea a 2 zi sa l opereze si doar cu niste telefoane au acceptat sa l opereze in ziua aia in plus nesimtire mare , i au cerut familiei sa cumpere ustelsilele cu care sa l opereze ca ei nu le au .... cum sa faci asa ceva ? .... ustelsilele au costat 8 mil

 

cum sa'ti cumperi ustelsilele cu care sa fi operat ? ...

Editat de a3x
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am încercat sa fac o retragere dintr-un bancomat, însă am primit mesajul "fonduri insuficiente". Nu Âştiu dacă se referea la ei sau la mine.

 

Criza financiară poate fi mai rea decât un divorț. Te poate lăsa cu mai puțin de 50% din avere.

 

Care este diferența între o bancă de investiții Âşi o pizza? O pizza încă mai poate hrăni o familie cu patru membri.

 

Guvernul va asigura slujbe pentru Âşomeri pe perioada crizei financiare. Ele vor fi oficiate de preoți, episcopi Âşi mitropoliți.

 

Lacrimile lui Chuck Norris ar putea oferi destulă lichiditate pentru a rezolva criza financiară. Păcat că nu plânge niciodată.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=Amu5FaRQt7s&feature=player_embedded

 

Face unul o pana taman in fata unui spital de nebuni.Tot acolo,in asfalt un canal cu un capac cu gaurele.Desface omul roata,si cum se invarte el pe acolo,scapa prezoanele de la roata in canal.Acesta incepe disperat sa umble pe langa masina,sa se vaicareasca .............Tot acest spectacol e privit de un nebun care statea sprijini...t de poarta spitalului.La un moment dat nebunul ii spune:

- Daca ai lua cate un prezon de la fiecare roata,ai face cate trei pe fiecare.Ti-ar ajunge pana la primul service?

- Cred ca da,oare cum de nu m-am gandit la asta?si apoi tu ce cauti aici ca vad ca iti umbla mintea....

- Pai stii,eu sunt nebun,nu tampit :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...