Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

ce te mai lucra una din aia

 

Fiica in vasta de 16 ani isi invita tatal si mama sa se aseze pe canapeaua din sufragerie pentru a le spune ceva:

- Mama, tata,....sunt insarcinata !

- Cine a putut fi porcul ordinar, nesimtitul, nenorocitul, animalul care si-a batut joc de tine? Daca pun mana pe el in clipa asta, il omor !!!!! explodeaza mama fetei.

Foarte calma, tanara ia un celular si formeaza un numar. In mai putin de 15 mi...nute in fata casei franeaza energic un Ferrarri Scaglieti 512 argintiu si, in mai putin de 2 minute, in cadrul usii apare un barbat elegant cu parul usor grizonant, imbracat intr-un costum Armani impecabil, cu un imens buchet de trandafiri in brate:

- Iubita doamna, stimate domn, va rog....

- Ce sa ne mai rogi magarule, pedofil nenorocit....Incepe mama....

- ....sa ma ascultati....

- ....care ti-ai batut joc de fructul tineretii copilului nostru....!!!

- Conditia si pozitia mea sociala nu-mi permit sa o iau de sotie pe fiica dumneavoastra. Dar, daca copilul nascut de aceasta va fi baiat, va primi cadou de botez o fabrica de piese auto, un supermarket, un restaurant de lux, un apartament de 300 mp in centrul Bucuresti-ului, o vila pe litoral si o vila la munte. Daca va fi fata, va primi la botez o fabrica de confectii, o casa de moda "haute couture", un supermarket si de asemeni un apartament si cate o vila la mare si la munte. Daca vor fi gemeni, vor primi cate o fabrica de procesare a carnii, cate o fabrica de produse lactate, cate un apartament si cate un pachet de actiuni Gazprom fiecare in valoare de 5 milioane EUR. Daca va pierde sarcina...

- I-O MAI TRAGI O DATA !!! Sa fie clar !!! Interveni tatal .....

 

 

Cum se joaca toti copiii din ziua de azi “de-a v-ati ascunselea” ? Se pun toti pe invisible si unu ii cauta in lista !!!

 

 

Se face un sondaj in legatura cu metodele contraceptive folosite de diverse cupluri.

Primul cuplu raspunde ca foloseste prezervativul, al doilea ca foloseste pastile si asa mai departe.

Ajunsi la o alta familie bat la usa . Le deschide Maria, inalta de peste doi metri.

-Ne spuneti va rugam ce metoda contraceptiva folositi?

- Sigur ca da. Metoda pupila-scaunel.

- Cum vine asta?

Maria striga cu putere: Ioaneeeee! Si apare Ion inalt de un metru si-un snitel, cam cat Boc.

-Il vedeti? Eu sint inalta iar el micut. Noi o facem in picioare. Pe el il urc pe un scaunel. El incepe sa ma lucreze iar eu ma uit foarte atenta in ochii lui. Cand vad ca i se dilata pupila trag un sut la scaunel!

 

 

Doctore, tusesc într-una. Ce sa fac?

Doctorul îi prescrie un medicament, dar din greseala ii da un laxativ puternic. Dupa trei zile, pacientul revine.

- Ei, mai tusiti?

- De tusit as mai tusi, dar nu prea mai am curaj !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ÂŞtiri: "Ieri, în piața centrală a oraÂşului, trupele speciale au dispersat cu bite si gloante de cauciuc o demonstrație a masochistilor. Plăcerea a fost enormă, în ambele tabere!

 

Alcoolul ucide celulele nervoase...Raman doar cele linistite.

 

Savantii au descoperit , in sfarsit ce vrea femeia . Dar intre timp aceasta s-a razgandit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti-e si cu religia asta! plin de pseudo-crestini

 

Foarte reusit montajul...pt. fanii genului :grinbandit: Keith rulz

 

http://www.tare.ro/cutewithchris/3228078-in-biserica-la-astia-e-mai-ceva-la-un-concert-prodigy

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Risc crescut de infectare

 

SpecialiÂştii trag un semnal de alarmă în privința creÂşterii numarului de infectări cu E-Coli care se transmite desigur prin E-mail.

Oamenii sunt sfătuiți să se spele pe mâini de fiecare dată când deschid E-mailuri ce conțin propagandă guvernamentală,promisiuni electorale sau alte materiale cu conținut fecal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In autobuz, aglomeratie... O batrana i se adreseaza unui copil care statea pe scaun:

-Nu crezi crezi ca ar trebui sa cedezi locul cuiva in varsta? Stii ca pe batrani ii dor picioarele...

-Cand erati de varsta mea, dumneavoastra cedati locul batranilor?

-Da, sigur!

-Vedeti? DE ASTA VA DOR PICIOARELE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un hot de buzunare a fost lovit in plina strada de un motociclist, care a fugit de la locul accidentului. Se apropie politia:

-Ati reusit sa memorati numarul?

-Nu, dar i-am luat portofelul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...