Sari la conținut

De Ce "fete Motocicliste"


Smokey
 Share

Postări Recomandate

frate mai aveai un pic si faceai desene .. pe bune :))

 

si acum vin si eu cu intrebarea .. eu am (nu pt ca pot ci pt ca-mi place si vreau) el n-are dar vrea sa-si ia .. si eu nu vreau .. ce facem in cazul asta?

 

imi place sa fie treaba clara :)

 

ce faceti?

 

1. isi ia, nu-ti convine, va despartiti

2. isi ia, te obisnuiesti cu ideea

3. nu-si ia

 

Astea-s niste variante, cred ca toate, corectati-ma daca gresesc.

 

Adevaratul raspuns doar timpul ni-l poate da. Asa ca mai asteapta putin. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 497
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

imi place sa fie treaba clara :)

 

ce faceti?

 

1. isi ia, nu-ti convine, va despartiti

2. isi ia, te obisnuiesti cu ideea

3. nu-si ia

 

Astea-s niste variante, cred ca toate, corectati-ma daca gresesc.

 

Adevaratul raspuns doar timpul ni-l poate da. Asa ca mai asteapta putin. ;)

 

3.a) nu-si ia, el se impaca cu ideea

3.b.) nu-si ia, lui nu-i convine, se despart, apoi isi ia :grinbandit:

Editat de psk-and
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saaau .. isi ia permisul si nu-l foloseste.. amandoi impacati .. oricum merge pasager la mine

 

Intr-un sezon si jumatate nu am vazut baiat pasager la fata, bine, nici n-am prea iesit in grupuri, ca nu poate sa se tina nimeni dupa mine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oho .. si cati am vazut/dus .. ca sa nu mai vorbim de cei care au stat pasageri pe mobrele lor chiar ..cu alte cuvinte..lasa frigiderul si iesi mai mult chiar daca nu se tine nimeni dupa tine ..mai ales in curbe :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oho .. si cati am vazut/dus .. ca sa nu mai vorbim de cei care au stat pasageri pe mobrele lor chiar ..cu alte cuvinte..lasa frigiderul si iesi mai mult chiar daca nu se tine nimeni dupa tine ..mai ales in curbe :)))

 

Hei, nu implica frigiderul in discutia asta :laugh:

 

Nu se tin dupa mine in sensul ca ma depasesc :D

 

La vara intentionez sa 'mingle' putin, pana acum mi-era rusine, nu ma descurcam cu curbele la dreapta :crack:

 

cata poluare pe topicul asta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da domne stiu ca am mai avut discutia asta 1data .. d-aia am si zis ca mai ales pe curbe ...doh :) asa si? ce daca? e iarna .. cine se mai da pe viscolul asta cu mobra? ne dam pe taste :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Haidi bre, m-ati inebunit cu filmuletul asta. Mare chestie, una goala pe motor, una din fanteziile barbatilor in materie de sex... manual. :D

 

Am vazut ca erau niste discutii interesante mai sus, ceva mai vechi. Hai sa intreb si eu celelalte motocicliste: cum se impaca barbatul cu motocicleta? @Roxynel, de ce nu ai vrea sa isi ia si al tau mobra? Nu e mai frumos, 2 pe 2 motociclete? Preferi sa il cari pasager? Mie mi se pare "reteta" ideala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca erau niste discutii interesante mai sus, ceva mai vechi. Hai sa intreb si eu celelalte motocicliste: cum se impaca barbatul cu motocicleta? @Roxynel, de ce nu ai vrea sa isi ia si al tau mobra? Nu e mai frumos, 2 pe 2 motociclete? Preferi sa il cari pasager? Mie mi se pare "reteta" ideala.

de vreo 4 ani noi traim "reteta" ideala! chiar i-am adus si imbunatatiri: merge si fiica noastra pe motor! un singur dezavantaj are reteta: costurile de intretinere a celor 3 mobre! in rest credeti-ma: NUMAI AVANTAJE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Haidi bre, m-ati inebunit cu filmuletul asta. Mare chestie, una goala pe motor, una din fanteziile barbatilor in materie de sex... manual. :D

 

Am vazut ca erau niste discutii interesante mai sus, ceva mai vechi. Hai sa intreb si eu celelalte motocicliste: cum se impaca barbatul cu motocicleta? @Roxynel, de ce nu ai vrea sa isi ia si al tau mobra? Nu e mai frumos, 2 pe 2 motociclete? Preferi sa il cari pasager? Mie mi se pare "reteta" ideala.

lasa bree..ca si voi o ardeti la..'DEGETZICA' la greu..cand ai un ''iubit'' burtalan si salivati dupa un atlet pe strada seara..yuhuuu..sub cearshaf singurele...hii hii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...