Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sunt "ordonata in dezordinea mea".

 

PS- daca mai stateam in CT te rezolvam o tura cu un MIG...asta daca iti plac avioanele :bigstar:

eu as plati gros pentru o tura cu un MIG.

se poate rezolva daca vin in CT?pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as plati gros pentru o tura cu un MIG.

se poate rezolva daca vin in CT?pls

Pai acum nu mai stau in CT :bigstar: Cand stateam acolo a lucrat tati la Kogalniceanu :P Si eu doar m-am urcat pe un MIG si m-a lasat tipul ala sa intru in avion! Doar atat!

Si de tine imi pare rau...dar de mine nu mai spun!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum am promis uite si niste poze cu motorul meu

 

 

Faina rau! :P

M-am indragostit de accesoriile de pe ea. :bigstar:

Trebuie s-o vad candva live...

(...pana atunci, nu ai niste poze mai acatarii?)

Editat de Philip_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma anumesc Alina, am 24 de ani,sunt din Sibiu iar anul trecut in luna mai mi-am implinit visul de a avea o motocicleta iar de atunci incerc sa profit de fiecare ocazie de a face o plimbare cu chopperul meu :wink: Am o Yamah Virago de 500, sunt la prima motocicleta si sper la una mai mare in viitorul apropiat :P ( in zilele urmatoare voi incerca sa posteze si ceva poze cu "jucaria" mea )

 

<small>--- Mesaj completat în 06 Jan 2008 18:21 -------------</small><br/>dupa cum am promis uite si niste poze cu motorul meu

Fain virago fata draga!!Deja e pus in dezbatere pe mss!!!

Bafta si Drum Bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain virago fata draga!!Deja e pus in dezbatere pe mss!!!

Bafta si Drum Bun!

...mersi fain :makeout:

 

--- Mesaj completat în 12 Jan 2008 18:30 -------------

Faina rau! :P

M-am indragostit de accesoriile de pe ea. :wink:

Trebuie s-o vad candva live...

(...pana atunci, nu ai niste poze mai acatarii?)

...e frumoasa asai :makeout: ...probabil ca o sa ne intalnim la vreo intrunire...poze din pacate nu am...mai clare..deocamdata :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut :cheers: ,

Ma numesc Sinziana, sunt nascuta in Galati dar mutata in Iasi, 21 de ani, studenta la Universitatea De Arte Plastice, Decorative si Design si "i`m join the club"; desi nu prea stiu sa "fiu activa" pe forumuri (motociclismul.ro este primul in care ma inscriu) am facut acest pas fiind impinsa de la spate de "animala"(honda steed 600) care imi cere cauciucuri noi si bineinteles echipament pentru a o scoate la plimbare(am mai descoperit multe nevoi la ea, dar le rezolv pe rand o sa o pun la punct).

Pasionata de condus, momentan masina si moto, detin choper(imi plac choperele ca forma,dar prefer speedurile :huh: ).

Cam atat pe moment

 

 

 

 

Toate cele bune

 

PS:am atasat o poza cu mine si o poza cu animala inainte sa fie vopsitapost-32460-1203367100_thumb.jpgpost-32460-1203367268_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome !

 

Frumoasa motoreta :huh:

 

 

Multam, in viitorul apropiat o sa pun si poze cu ea vopsita ;)

Pozele postate acum sunt in sepia deoarece sunt pasionata de fotografie iar subiectii umani sunt mai mofturosi , deci prefer fiarelepost-32460-1203381835_thumb.jpgpost-32460-1203381967_thumb.jpg :cheers:

 

 

--- Mesaj completat în 19 Feb 2008 02:50 -------------

Multam, in viitorul apropiat o sa pun si poze cu ea vopsita :ok:

Pozele postate acum sunt in sepia deoarece sunt pasionata de fotografie iar subiectii umani sunt mai mofturosi , deci prefer fiarelepost-32460-1203381835_thumb.jpgpost-32460-1203381967_thumb.jpg :huh:

 

Ma corectez (ramasesem cu impresia ca am numai poze sepia cu ea,dar cele postate sunt alb/negru) pozele postate acum sunt alb negru, poate voi pune si color, depinde de inspiatie

 

 

Toate cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut :P ,

Ma numesc Sinziana, sunt nascuta in Galati dar mutata in Iasi, 21 de ani, studenta la Universitatea De Arte Plastice, Decorative si Design si "i`m join the club"; desi nu prea stiu sa "fiu activa" pe forumuri (motociclismul.ro este primul in care ma inscriu) am facut acest pas fiind impinsa de la spate de "animala"(honda steed 600) care imi cere cauciucuri noi si bineinteles echipament pentru a o scoate la plimbare(am mai descoperit multe nevoi la ea, dar le rezolv pe rand o sa o pun la punct).

Pasionata de condus, momentan masina si moto, detin choper(imi plac choperele ca forma,dar prefer speedurile :) ).

Cam atat pe moment

Toate cele bune

 

PS:am atasat o poza cu mine si o poza cu animala inainte sa fie vopsitapost-32460-1203367100_thumb.jpgpost-32460-1203367268_thumb.jpg

Ahoi! :D Bun venit pintre cei cu multi "microbi si virusi" :jump:

MAI DA FAINE SUNTETI AMANDOUA :)

Sa fiti sanatoase amandoua :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...Sunt Alina ,am 22 ani ,locuiesc in Deva..studenta inca in Timisoara.Nu am motor(asa k nu aruncati cu pietre),dar normal ma dau cu el.Prietenul meu e pasionat de motoare...asa ca am mostenit microbul de la el...si ma plimb cu placere pe motor.

 

Sper la cat mai multe conversatii placute si constructive .Si normal cat mai multe intruniri si plimbari cu motoarele...

Poate mai incolo pun si poze cu motorul prietenului ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...Sunt Alina ,am 22 ani ,locuiesc in Deva..studenta inca in Timisoara.Nu am motor(asa k nu aruncati cu pietre),dar normal ma dau cu el.Prietenul meu e pasionat de motoare...asa ca am mostenit microbul de la el...si ma plimb cu placere pe motor.

 

Sper la cat mai multe conversatii placute si constructive .Si normal cat mai multe intruniri si plimbari cu motoarele...

Poate mai incolo pun si poze cu motorul prietenului ...

 

Bine ai venit scorpioanco! :)

Asteptam poze! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

a mosteni = A primi prin succesiune; a căpăta prin testament. 2) (calități, caracteristici) A deține prin ereditate.

 

:)

 

Salutare...Sunt Alina ,am 22 ani ,locuiesc in Deva..studenta inca in Timisoara.Nu am motor(asa k nu aruncati cu pietre),dar normal ma dau cu el.Prietenul meu e pasionat de motoare...asa ca am mostenit microbul de la el...si ma plimb cu placere pe motor.

 

Sper la cat mai multe conversatii placute si constructive .Si normal cat mai multe intruniri si plimbari cu motoarele...

Poate mai incolo pun si poze cu motorul prietenului ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alooo, domnu de la raion, limba nu e a noastra, nici a voastra, ci a urmasilor, urmasilor nostri, asa ca ce rost are sa vorbim acum corect, avem prieten cu motor, avem dreptul la conversatii motoristice si intalneli cat incape.

ps. nu am sa ma mir deloc atunci cand o sa isi faca user pe motoretism si vecinu nea gigi, care e vice de scara de bloc, joaca table, bea bere si e suparat pe rachetele care trec pe drumul taberei seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm la mine in DEX la punctul 2...la sens general..a mosteni= a dobandi...atunci e corect sa zic ca microbul l-am dobandit de la prietenul meu?(l-am preluat.mi sa transmis si mie).Eu cred ca da.

 

Oricum crek scopul forumului ,cel putin al acestuia este de a te prezenta cu ceva mai multe date decat numele de utilizator folosit.Nu hai sa vedem cine ce mai scrie si cum foloseste limba romana.

 

Toate cele bune... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

QED. si ca sa fiu on topic, iata poza cu cea care impart motorul si locul din spate (cand eu, cand ea).

 

 

 

Hmmm la mine in DEX la punctul 2...la sens general..a mosteni= a dobandi...atunci e corect sa zic ca microbul l-am dobandit de la prietenul meu?(l-am preluat.mi sa transmis si mie).Eu cred ca da.

 

Oricum crek scopul forumului ,cel putin al acestuia este de a te prezenta cu ceva mai multe date decat numele de utilizator folosit.Nu hai sa vedem cine ce mai scrie si cum foloseste limba romana.

 

Toate cele bune... :)

post-12219-1204112583_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu presonal la cate greseli gramaticale am facut pe www.motociclism.ro puteam sa fac un cazan mare de supa de litere si ne saturam toti de pe tot forumul aiesta!

 

Apropo domnu "alexman" sa fiti sanatosi toti trei (tu femeia si motorul)......valabil pentru toti! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...Sunt Alina ,am 22 ani ,locuiesc in Deva..studenta inca in Timisoara.Nu am motor(asa k nu aruncati cu pietre),dar normal ma dau cu el.Prietenul meu e pasionat de motoare...asa ca am mostenit microbul de la el...si ma plimb cu placere pe motor.

 

Sper la cat mai multe conversatii placute si constructive .Si normal cat mai multe intruniri si plimbari cu motoarele...

Poate mai incolo pun si poze cu motorul prietenului ...

..mai am un loc....liber...pe moto :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eliza :burnout: alaturi de frumosii mei Igor (KLE) si Serghei (XF).

Despre mine sunt prea multe de spus ma rezum la o poza.......

post-13245-1204551415_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eliza :crack: alaturi de frumosii mei Igor (KLE) si Serghei (XF).

Despre mine sunt prea multe de spus ma rezum la o poza.......

 

Auzisem eu ca ai comis-o...da' chiar cu doi? :crack:

Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ei pana la adanci batraneti. Si noi alaturi de tine, ca vorba aia...ai ce uda :wave:

Si apropo, stiu ca nu te mai saturi de ei, dar totusi mai deschide si tu telefonul ala...Poate facem un Muntele Rece (pastravi, mamaliga, mujdei...remember?)

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut :cheers: ,

Ma numesc Sinziana, sunt nascuta in Galati dar mutata in Iasi, 21 de ani, studenta la Universitatea De Arte Plastice, Decorative si Design si "i`m join the club"; desi nu prea stiu sa "fiu activa" pe forumuri (motociclismul.ro este primul in care ma inscriu) am facut acest pas fiind impinsa de la spate de "animala"(honda steed 600) care imi cere cauciucuri noi si bineinteles echipament pentru a o scoate la plimbare(am mai descoperit multe nevoi la ea, dar le rezolv pe rand o sa o pun la punct).

Pasionata de condus, momentan masina si moto, detin choper(imi plac choperele ca forma,dar prefer speedurile :cheers: ).

Cam atat pe moment

Toate cele bune

 

 

 

bine te-am gasit ieseanco.... :D :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...