Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Servus!

acum ma "trezesc" si eu sa mai rasfoiesc si altceva decat topic-urile din arges. sow......eu sunt violeta, prietenii imi spun dodo, iar Maktub este "baiatul" meu :D . am 30 de ani si pana anul trecut nu am mers niciodata cu moto :rose: , nici nu stiam ca sunt "virusata" :D

anul trecut. dupa festivalul de la sighisoara, un amic sa oferit sa ma aduca acasa pe un GSX600R pe transfagarasan. :P cand am ajuns la destinatie am spus ca trebuie sa-mi continui rostul meu in viata, asa ca in 2 luni am dat de permis pentru categoria A si m-am luat si un suzuki SV650 :lol: il iubesc si "ma iubeste", este tot ce am, de fapt ne avem unul pe celalalt :D

post-27002-1204991511_thumb.jpg

post-27002-1204991708_thumb.jpg

Editat de maktub
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

sunt bizu...mi-am ales deja motocicleta..... mai astept doar hartia :lol: si... la drum.

cand ma vad cu permisul in brate dau de baut :D promit

 

 

ok... dar ce model ai ales?

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus!

acum ma "trezesc" si eu sa mai rasfoiesc si altceva decat topic-urile din arges. sow......eu sunt violeta, prietenii imi spun dodo, iar Maktub este "baiatul" meu :lol: . am 30 de ani si pana anul trecut nu am mers niciodata cu moto :rose: , nici nu stiam ca sunt "virusata" :rose:

anul trecut. dupa festivalul de la sighisoara, un amic sa oferit sa ma aduca acasa pe un GSX600R pe transfagarasan. :rose: cand am ajuns la destinatie am spus ca trebuie sa-mi continui rostul meu in viata, asa ca in 2 luni am dat de permis pentru categoria A si m-am luat si un suzuki SV650 :D il iubesc si "ma iubeste", este tot ce am, de fapt ne avem unul pe celalalt :D

 

buna :rose: ti-ai facut o prezentare frumoasa la fel ca si "baietelul" tau. :P

 

noroc cu poza pusa de tine, ca am vazut si eu cum arata CB500s-ul fara topcase :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :rose: :rose: :rose:

Servus!

acum ma "trezesc" si eu sa mai rasfoiesc si altceva decat topic-urile din arges. sow......eu sunt violeta, prietenii imi spun dodo, iar Maktub este "baiatul" meu :D . am 30 de ani si pana anul trecut nu am mers niciodata cu moto :rose: , nici nu stiam ca sunt "virusata" :D

anul trecut. dupa festivalul de la sighisoara, un amic sa oferit sa ma aduca acasa pe un GSX600R pe transfagarasan. :rose: cand am ajuns la destinatie am spus ca trebuie sa-mi continui rostul meu in viata, asa ca in 2 luni am dat de permis pentru categoria A si m-am luat si un suzuki SV650 :lol: il iubesc si "ma iubeste", este tot ce am, de fapt ne avem unul pe celalalt :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma cunoasteti ca fiind mai tipatoare :crack: ,dar trecand peste toate aflati ca ma numesc Gabriela, am 22 de ani, sunt studenta in anul 3, si intr-o saptamana o sa fiu scolarita moto.Vreau sa-mi iau un motor frumos, super sport, sa fie norocos ca sa evit....neplaceri, si mai vreau o costumatie potrivita si...sexy. Cam atat!

 

Buna..Gabriela....costumatia se aranjeaza...:blbl:

Ceea ce priveste motorul....mai am un loc liber....:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata! M-am hotarit! Pina acum am facut incercari, dar acum am ce arata la lume......

 

Acesta este cistigatorul la puncte in topul dorintelor si preferintelor mele post-28350-1205972214_thumb.jpg si, incepind de astazi....este al meu!!!!!!! :crack:

Asa ca acum pot sa ma prezint si eu cum se cade:

Ma numesc Dayana

si am imbatrinit visind la mersul post-28350-1205972952_thumb.jpg pe propriile doua roti (aici exersam pe vreo 8 :crack: ).

Au trecut trei zile de cind am mers ultima oara mai mult de 100 de km. Mai sunt doua pina o sa cad din nou in pacat si nu am nici o intentie sa ma caiesc vreodata :crack: .

Mintea imi mai bubuie din cind in cind la din astea post-28350-1205972715_thumb.jpg, dar in realitate sunt o persoana mult mai cu picioarele pe pamint post-28350-1205973156_thumb.jpg. Si daca o sa am parte de ce imi doresc eu, in curind chiar post-28350-1205974264_thumb.jpg in pamint (noroaie, nu va ginditi la prostii :rusinica: )

In final, va saluta si post-28350-1205973659_thumb.jpg, :crack: prietena de nadejde pe orice vreme.

 

Va astept pe sosele la nebunii :crack: , fetelor!

:crack:

Editat de guy_ana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata! M-am hotarit! Pina acum am facut incercari, dar acum am ce arata la lume......

 

Acesta este cistigatorul la puncte in topul dorintelor si preferintelor mele post-28350-1205972214_thumb.jpg si, incepind de astazi....este al meu!!!!!!! :crack:

Asa ca acum pot sa ma prezint si eu cum se cade:

Ma numesc Dayana

si am imbatrinit visind la mersul post-28350-1205972952_thumb.jpg pe propriile doua roti (aici exersam pe vreo 8 :crack: ).

Au trecut trei zile de cind am mers ultima oara mai mult de 100 de km. Mai sunt doua pina o sa cad din nou in pacat si nu am nici o intentie sa ma caiesc vreodata :crack: .

Mintea imi mai bubuie din cind in cind la din astea post-28350-1205972715_thumb.jpg, dar in realitate sunt o persoana mult mai cu picioarele pe pamint post-28350-1205973156_thumb.jpg. Si daca o sa am parte de ce imi doresc eu, in curind chiar post-28350-1205974264_thumb.jpg in pamint (noroaie, nu va ginditi la prostii :rusinica: )

In final, va saluta si post-28350-1205973659_thumb.jpg, :P prietena de nadejde pe orice vreme.

 

Va astept pe sosele la nebunii :crack: , fetelor!

:crack:

 

stai ca nu inteleg, prietena pan' la urma e f650 sau cb-ul, ca ne bagi in ceata? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi, Hi! Deocamdata amindoua! Ca ieri am luat BMW-ul :rusinica: , iar cu CB-ul inca nu stiu ce fac.......

:crack: Bine ai venit Ana,mi-a placut prezentarea ta de mai sus,te astept la nebunii pe sosea :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna :bow: ti-ai facut o prezentare frumoasa la fel ca si "baietelul" tau. :bow:

 

noroc cu poza pusa de tine, ca am vazut si eu cum arata CB500s-ul fara topcase ;)

 

 

Servus,

ma bucur ca am putut fi de "ajutor" cu ceva !!! :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Hello, hello!!! :angryfire:

 

Virusata proaspat, vara anul trecut. Acum ma chinui sa invat, fac scoala si sper ca in curand sa achizitonez si o mica "bestiutza" :baldy: , visam la un Suzy GS 500, dar incercand unul la scoala moto, mi-am dat seama ca e putin cam mult pt mine :baldy: , asa ca ca voi cauta un 125 ceva..astept sfaturi.

 

Am 25 anisori si sper ca pana la anu sa fiu propetara:P.

 

Va salut pe toate fetelor, ma bucur sa vad ca suntem din ce in ce mai multe :angryfire:

 

Pana ajung sa am moto meu, profit de baietii cu moto :angryfire: Multumesc!!!

 

Si pt voi baieti, hello.

 

Asfalt uscat, fara gropi si incidente :baldy:

 

:angryfire: Pe maine la mars!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator montecristo

mai sa fie, nici o fata din salaj, nici club, nici fete, nici bikeri...mama drec de treaba...ei da se vor schimba astea cat de curand, salutari fetelor, felicitari si bafta, "calariti" in siguranta. bafta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...