Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

PS sper ca nu este nici o problema ca nu folosesc scrierea noua. sincera sa fiu imi este peste mina.

Pai si in scrierea veche propozitiile incep cu litera mare, sincer e aiurea sa iti fie lene sa scrii corect dar sa ai totusi rabdare sa scrii un mesaj de scuze. Asfalt uscat. Cu "A" mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar la ce se referea scrierea noua? Eu, una, nu am inteles. :eek:

Dar nu asta e cel mai important. :moto: Lasa, sa fi tu sanatoasa si sa-ti implinesti toate cele puse in "to do" list din agenda ta! Bafta multa si in achizitonarea motocicletei dorite!

Bine-ai venit! :D

 

 

@AdrianB1, nu fi carcotas, inca. :angry: :cheers:

 

 

 

 

PS: @mira, n-ar fi rau sa-ti completezi si ceva date in profil, gen varsta, locatie, etc. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@booboo,scrierea noua consta in modificarea unor cuvinte.ex:"nici o"- scriere veche, "nicio"-scriere noua;la fel e si cu "niciun(a)","odata" etc

@mira,e ffff frumos motorul pe care-l vrei. :cheers: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sare de 250 kg, am avut eu si stiu ce zic.

Oricum, pot sa-ti confirm ca este o motocicleta grea. Eu am culcat-o de doua ori, stand pe loc. In momentul in care se inclina mai mult de 20-30 de grade, adio, nu mai poti sa o tii.

Bine, eu sunt si plapand...

 

Oricum, bine ai venit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit.

bine v-am gasit

 

Motocicleta aia mi se pare cam grea pentru o fata incepatoare, sare 270 de kg cu plinurile facute..

stiu, sint constienta, insa la aia mi-a ramas inima. o sa va dau detaliile cind iau o decizie. pina una alta tre' sa-mi iau categoria A. si asta intr-un viitor nu prea indepartat :cheers:

 

btw scrierea veche se refera si la cuvintele scrise cu â sau î

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terminati cu batutul campilor !! Date despre motoare se iau de pe siturile lor oficiale, discutiile despre, se fac in sectiunile de specialitate ale forumului si palavrageala/vrajeala - pe PM.

 

PS: E valabil si pt discutiile despre gramatica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt Diana din Iasi, si curand voi fi posesoare de permis categoria A :cheers: iar moto sper sa ajunga in toamna :scratch: (un gs 500 pentru inceput) .... Pana atunci va salut pe toate si va urez asfalt uscat :blbl: . Vremea sa tina cu voi si bugetul cu mine ca sa reusesc sa ma numar printre voi la toamna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei

sunt din bucuresti, am 30 de ani, permis A din august 2006, putini kilometri pe moto si dorinta mare de a-mi achizitiona ceva mic sa pot face "scoala de ora" pe ea.

sper in timp sa va cunosc (pe voi fetelor) - fara suparare (pt voi baieti), sunteti mai serioase si posturile voastre sunt interesante in orice tema ai citi.

sper sa nu fiu luata "tare" din prima ca am sesizat ca se mai obisnuieste

intru de multicel pe forum si acest motiv a fost principal in decizia de a posta atat de tarziu

va rog fetelor daca aveti o zi speciala de intalnire sau ceva de gen postati ca mi-ar placea tare sa va cunosc

in rest

asfalt uscat tuturor si un an fara evenimente tragice :scratch:

 

aa

va rog sa ma ajutati .... sunt "membru" cum fac sa devin "membra" ???? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Eu sunt Dana. ( incantata ca mai vad un om din Iasi pe aici, cu atat mai mult cu cat vom avea inca un motociclist in oras :scratch: )

Am 23 (desi nimeni nu mi-i da :cheers: ), o mare pasiune pentru motoare si o mare gaura in portofel. Adica slabe sanse sa-mi iau motor in viitorul apropiat.

In curand sper sa-mi iau B-ul si apoi poate reusesc sa fac scoala si pentru A. Pana atunci ... frecventez "locurile" astea sa invat ce pot despre motoare.

 

Bafta multa si drumuri sigure!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...ana ma numesc din constanta..calaresc un ij planeta si din cand in cand simsonul unei prietene...visez la ceva nu extraordinar de puternic ...vizes la un virago...sa vedem....bine v-am gasit ...asfalt uscat si s-auzim de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BUNA!!!!!

 

SUNT ALEXA, ACUM AM 22 DE ANI.

 

LA MINE IN PROFIL SCRIE "MEMBRU" SI NU STIU CUM SA-L SCHIMB IN "MEMBRA",

 

AM UN MINSK NEGRU DE DOI ANI IN CARE AM FOST PREA OCUPATA SA MA CASATORESC SI IMEDIAT DUPA SA NASC UN BAIETEL PE CARE L-AM PORECLIT "BULDOG BLOND" ASA CA NU AM AVUT TIMP SA DAU DE CARNET NICI PT A NICI PT B, SC. DE SFERI PT B AM FACUT=O IAR IN PRIMAVARA DACA IMI GASESC CURAJUL PIERDUT DE A MA URCA PE MINSK-UL MEU SAU PE ALTA MOTO SA FAC SC. PT A IN VARA VOI AVEA CARNET

 

 

PROBLEMA CU BULDOGUL BLOND PT MINE E CA ATUNCI CAND L-AM PRIVIT IN OCHI PRIMA OARA AM CAPATAT O FRICA GROAZNICA DE ACCIDENTE DE MASIMA SAU DE MOTO MAI ALES DE CE NU STIU.

 

DRAGOSTEA PT MOTOARE O AM DE LA 12 ANI CAND AM VAZUT PRIMUL VIDEOCLIP DE LA MEATLEAF - "i WOULD DO ANYTHING FOR LOVE" ,IAR DRAGOSTEA PT ROCK SI PUNK ROCK O AM DE LA 16 ANI JUMATE.

 

FARA A VA MAI PLICTISI VOI INCHEIA . PA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BUNA!!!!!

 

SUNT ALEXA, ACUM AM 22 DE ANI.

 

LA MINE IN PROFIL SCRIE "MEMBRU" SI NU STIU CUM SA-L SCHIMB IN "MEMBRA",

 

AM UN MINSK NEGRU DE DOI ANI IN CARE AM FOST PREA OCUPATA SA MA CASATORESC SI IMEDIAT DUPA SA NASC UN BAIETEL PE CARE L-AM PORECLIT "BULDOG BLOND" ASA CA NU AM AVUT TIMP SA DAU DE CARNET NICI PT A NICI PT B, SC. DE SFERI PT B AM FACUT=O IAR IN PRIMAVARA DACA IMI GASESC CURAJUL PIERDUT DE A MA URCA PE MINSK-UL MEU SAU PE ALTA MOTO SA FAC SC. PT A IN VARA VOI AVEA CARNET

PROBLEMA CU BULDOGUL BLOND PT MINE E CA ATUNCI CAND L-AM PRIVIT IN OCHI PRIMA OARA AM CAPATAT O FRICA GROAZNICA DE ACCIDENTE DE MASIMA SAU DE MOTO MAI ALES DE CE NU STIU.

 

DRAGOSTEA PT MOTOARE O AM DE LA 12 ANI CAND AM VAZUT PRIMUL VIDEOCLIP DE LA MEATLEAF - "i WOULD DO ANYTHING FOR LOVE" ,IAR DRAGOSTEA PT ROCK SI PUNK ROCK O AM DE LA 16 ANI JUMATE.

 

FARA A VA MAI PLICTISI VOI INCHEIA . PA!

 

wellcome! La profil o sa schimbe un nene moderator/admin, trebuie sa ai putina rabdare. :rose: Bafta la facut scoala. Cred ca iti inteleg oarecum teama de accidente. dar cu timpul poate o sa diminueze.

... imi aduc si eu aminte de video`ul ala :nono: . fain dom`le, fain! :rose:

numa bine! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati venit fetelor :baldy: :ok: :P :P :D :D :jump: :) :D

la dreacu fata, credeam ca esti baiat. daca stiam, te luam azi cand ai dat cafeaua, la mine acasa. :banana:

dar sa faci ceva cu parul de pe fata si de pe c..r :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa va cunoastem mai bine. Pe majoritatea va cunoastem din spicuiri de prin diferite posturi. Scrieti si voi cateva randuri despre voi, despre motocicleta voastra, eventual o poza-doua, etc.

[/quote

sal

sal.... :baldy: sunt andreea din pitesti si sunt pasionata de viteza,suspans si adrenalina....intr-un cuvant de motoare :banana: am ajuns la concluzia ca motoarele sunt viatza mia.......pot spune ca sunt dependenta.momentan sunt proprietara unui derbi predator dar abia astept s avansez la o yamaha r 1 pentru k am doar 16 anisoriD:D:D:D:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...