Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

;) Sunt Alina,moto- suzuki GSF600N Bandit, permis-august 2006...

eu si suzuka mea

post-15316-1177400309_thumb.jpg

post-15316-1177400359_thumb.jpg

:smoke: :lol: :lol:

 

Foarte frumoasa Suzi a ta.. defapt sunteti doua fete frumoase :lol: ! Si se vede sa ai grija de ea :lol:

Am si eu sansa sa ma delectez cu un Bandit din `96, tot de 600cc, dar asta e verde inchis (poza de profil), dar din pacate inca doar ca pasagera. Dar intr-o zi..... :nono:

Sa o tii sanatoasa cat mai mult timp :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa Suzi a ta.. defapt sunteti doua fete frumoase :lol: ! Si se vede sa ai grija de ea :lol:

Am si eu sansa sa ma delectez cu un Bandit din `96, tot de 600cc, dar asta e verde inchis (poza de profil), dar din pacate inca doar ca pasagera. Dar intr-o zi..... :nono:

Sa o tii sanatoasa cat mai mult timp :smoke:

 

 

:lol: merci mult,caly...chiar azi m-am uitat la profilul tau si am vazut banditul...de suzi a mea am foarte mare grija(chiar daca am dat de vreo 2 ori cu ea de pamant...stii...pana m-am obisnuit cu greutatea.e un pic cam mare pt mine). ;) mi-am dorit-o din suflet si am asteptat ceva timp pana am avut-o... :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

:ok: Buna!In sfarsit mi-am facut si eu un cont, ca de anu trecut tot vizitez site-ul.pai sa ma prezint nu?fata,2 picioare,2 maini,un singur cap cu ceva par...restul las la imaginatia voastra.aaa...vreti mai multe detalii?in primul rand puteti sa-mi ziceti Corina si in al doilea rand puteti sa nu-mi ziceti nimic. sunt infectata cu microbul comun de curand sa zicem, ca pana in anu trecut nu prea a dat simptome. ce sa va mai spun...dati-mi idei.

Buna ,corina! Si bine ai venit, sunt si eu o incepatoare ca si tine ,dar partea buna la u e k mai ai putin pana s poti da de permis :wave:, yo mai am vreo 2 anisori :rock: , da de ata ete, toate la timpul lor, m-am uitat putin la profilul tau si am obs o poza tare frumoasa cu tine, esti simpatica rau :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari tuturor! uite, mi-am facut si eu in sfarsit cont, desi tot intru pe site de vreo 2 ani... ma numesc suzi, sunt din bucuresti si mi-am luat carnet abia de curand, cu toate ca "microbul" este foarte vechi, mostenit din familie.... Deocamdata nu am motor, dar in toamna sigur imi iau ceva, probabil o honda mai vechiuta. Ma voi multumi momentan doar cu statutul de "pasager" pe motoarele amicilor, visand ca intr-o zi sa detin si eu, daca nu o electra glide, macar un suzuki intruder. Imi pare bine de cunostinta, dar acum trebuie sa va parasesc, trec si eu la o cafea prin jack :D Altceva, daca doriti sa stiti, ma puteti intreba, voi raspunde cu placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt foxxy.am 32 de ani, permis A de la 21, B la 22. cred ca e super sa obtii prima data permisul de motor, pt. ca inveti sa conduci mult mai prudent si cu masina. sa nu credeti ca merg incet...doar prudent. ma asteapta acasa un copil mic, un sot (mare) si multe altele, spre norocul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata ca ma prezint si eu: Miriam Schatara, 23 de ani, Timisoara. Motociclista din totdeauna de cand bunicul ma plimba pe Jawa lui cu ataj la 5 ani. Acum fiara de sub mine e o Yamaha Virago 250. Visul meu de a fi motociclista adevarata s-a implinit abia anul trecut. Acum mai am un vis... sa imi fac o familie.

Cam atat.

 

 

post-16082-1178718109_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Sunt Alina,moto- suzuki GSF600N Bandit, permis-august 2006...

eu si suzuka mea

 

:rock: :rock: :rock:

 

salutare

 

intrebare: cate kg ai si ce inaltime? nu as fi indiscret da mi se pare un pic cam mare si cam greu un bandit pentru o fata... iar tu, din poze, pari destul de fragila...

si mai ales ca vad ca-i primul tau motor... hmmmm .......

 

oricum sper sa te bucuri de el ca arata ff bine motorul (si tu de altfel! :moto: ). de cand e motorul?

Editat de medevac106
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: Sunt Alina,moto- suzuki GSF600N Bandit, permis-august 2006...

eu si suzuka mea

 

post-15316-1177400309_thumb.jpg

post-15316-1177400359_thumb.jpg

:angry: :what: :huh:

 

Lol cu asa motoclista imi vine sa calaresc acei cai putere ;) Incalecati pe-o sea am trait uite-asa si-asa pana la adanci batraneti! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata ca ma prezint si eu: Miriam Schatara, 23 de ani, Timisoara. Motociclista din totdeauna de cand bunicul ma plimba pe Jawa lui cu ataj la 5 ani. Acum fiara de sub mine e o Yamaha Virago 250. Visul meu de a fi motociclista adevarata s-a implinit abia anul trecut. Acum mai am un vis... sa imi fac o familie.

Cam atat.

post-16082-1178718109_thumb.jpg

 

Mi-e cunoscuta casca :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce:

 

buna fetelor...acesta ar cam fi inceputul...sa vedem cum va decurge si continuarea...astept prima cazatura daca tot trebuie sa fie ( eu una inca mai sper ca nu va fi )... sa-mi tineti pumnii sa fie una cat mai usoara si fara urmari

 

Asfalt uscat la toata lumea!

 

:angry:

post-15684-1179155137_thumb.jpg

post-15684-1179155334_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drums:

 

buna fetelor...acesta ar cam fi inceputul...sa vedem cum va decurge si continuarea...astept prima cazatura daca tot trebuie sa fie ( eu una inca mai sper ca nu va fi )... sa-mi tineti pumnii sa fie una cat mai usoara si fara urmari

 

Asfalt uscat la toata lumea!

 

:wave:

 

ei, speram sa nu fie cazul;) la mine nici nu a fost cu moto mea:))

ca tot e vorba de prezentari, sunt thea, am 23 de ani, din vl, currently in buc, si proud owner al unei honda cb600f hornet:D Hornet addict!!:clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a, iata si o mica poza cu moi!

 

Ai un motor super felicitari

 

 

ce mai frate,baieti astia pe motoare sunt BETON.sincera sa fiu mai mult imi place sa privesc baieteii pe motoare pe la romana decat sa calaresc un astfel de calut. :drums: apropo aveti grija nenicilor ca au loc din ce in ce mai multe accidente,pacat de voi!poate sunteti curiosi numele meu este cristina,bucuresti :clap:

 

Daca ajungi prin Cta da de stire iesim cu motoarele la plimbare

 

Salut! Sunt Marilena, dar toata lumea ma stie de Mar...poate pt ca ochii mei seamana cu marea...nu stiu...Ador motoarele, mai ales cele de viteza...Am avut ocazia sa merg odata, pasagera, dar vreau sa imi iau propriul motor si sa fac scoala cat mai curand... :wave: Astept sfaturile voastre. Rog un admin sa ma faca membra :( bye

 

Sincer recomand ceva cu capacitate mica problema este ca singura trebuioe sa alegi stilul, Cruissere ,naked, iaurturi,cross, enduro.

Aici tu trebuie sa incerci si dupa aceea te hotarasti.

Valer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: Ciao!

sunt Adina...din Rm Valcea.....am 17 ani...carnet de anul trecut..si pe Cbrica de vreo luna jumate :drums:

:( bine ai venit Adina, sper sa ai parte de cati mai multi kilometrii cu cbrica al tau :) , asfalt uscat si toate cele bune :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut baieti si fete motocicliste :P

Sa v-o prezint pe iubita mea, impatimita de plimbari pe motocicleta, logodnica mea motociclista!

Lili, 21 ani, anu 3 la fac de stinte, asistenta sociala, iubeste motocicletele {mai ales a mea} si pe mine :(

Nu are carnet dar are bunavointa

Sper sa ne intilnim pe 15-17 iunie la timisoara

post-18855-1180949618_thumb.jpg

post-18855-1180949801_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!Eu sunt Evelina,din Bacau,am 17 ani.Inca nu am un motor, dar sper ca voi avea in curand.Tatal meu a avut un motor cu mult inainte sa am nasc eu....nu stiu exact ce firma,model....dar important e ca mie si tatalui meu ne plac foarte mult motociclete, avand cam aceleasi gusturi.Harley Davidson e preferatul nostru.Sper ca la majorat tatal meu sa-mi faca cel mai super cadou ever, si anume un motor :scratch: de restul ma ocup eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...