Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bine ne'ai gasit pastiluto!E un obicei pe forumul asta ca toate nou venitele sa s eprezinte la mine cuIDul de yahoo messenger,poti sa verifici,nu te mint.Asa ca astept.

 

te rog sa nu confunzi forumurile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ne'ai gasit pastiluto!E un obicei pe forumul asta ca toate nou venitele sa s eprezinte la mine cuIDul de yahoo messenger,poti sa verifici,nu te mint.Asa ca astept.

 

 

:P

 

BINE ATI VENIT, FETELOR! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

se pare ca sunt chiar cea mai noua "achizitie" a acestui forum :moron:

cativa dintre voi ma cunoasteti deja. :moto: si cine nu e sigur....sa dea un click pe nume si.....hocus pocus :ok:

ma numesc Ana-Maria,am 19 ani,n-am inca motor iar ptr carnet dau anul viitor dupa bac.

ca prim motor mi-as dori un kawa zxr 250 care-mi place foarte mult. :baldy:

va salut pe toti si va doresc asfalt uscat si sa ne vedem sanatosi si sper si eu sa ma vad in curand pe 2 rotzi.

v-am pompat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei... iata ca a venit timpul sa ma prezint si eu... sunt Nicky, am 22 de ani si sper sa termin faculta vara ce vine. deocamdata sunt doar pasager, dar imi place sa cred ca intr-o zi voi avea motocicleta mea si "A"-ul meu... :ok: pana fac rost de finante pt cele doua amintite adineaori, ma multumesc cu privitul: ma uit cu jind cand vad un motor trecand pe strada... si im spun: one day i will have one of my own!! doar ca va trebui sa fie o motocicleta joasa, pt ca io-s pitica... 1,53 m nu-i o inaltime tocmai ideala pt asta, nu?... by the way... Irascibile, poate te iei de inaltimea mea! ca varsta deja mi-ai "pocit-o" cand mi-ai dat 14 ani :lol: asfalt uscat tuturor si ne mai citim!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca sunt chiar cea mai noua "achizitie" a acestui forum :moron:

cativa dintre voi ma cunoasteti deja. :kiss: si cine nu e sigur....sa dea un click pe nume si.....hocus pocus :ok:

ma numesc Ana-Maria,am 19 ani,n-am inca motor iar ptr carnet dau anul viitor dupa bac.

ca prim motor mi-as dori un kawa zxr 250 care-mi place foarte mult. :moto:

va salut pe toti si va doresc asfalt uscat si sa ne vedem sanatosi si sper si eu sa ma vad in curand pe 2 rotzi.

v-am pompat :lol:

 

 

Bine ai venit! :eek:

 

ei... iata ca a venit timpul sa ma prezint si eu... sunt Nicky, am 22 de ani si sper sa termin faculta vara ce vine. deocamdata sunt doar pasager, dar imi place sa cred ca intr-o zi voi avea motocicleta mea si "A"-ul meu... :lol: pana fac rost de finante pt cele doua amintite adineaori, ma multumesc cu privitul: ma uit cu jind cand vad un motor trecand pe strada... si im spun: one day i will have one of my own!! doar ca va trebui sa fie o motocicleta joasa, pt ca io-s pitica... 1,53 m nu-i o inaltime tocmai ideala pt asta, nu?... by the way... Irascibile, poate te iei de inaltimea mea! ca varsta deja mi-ai "pocit-o" cand mi-ai dat 14 ani :baldy: asfalt uscat tuturor si ne mai citim!!

 

In sfarsit si tu pe forum! Ce bine ca ne inmultim! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei... iata ca a venit timpul sa ma prezint si eu... sunt Nicky, am 22 de ani si sper sa termin faculta vara ce vine. deocamdata sunt doar pasager, dar imi place sa cred ca intr-o zi voi avea motocicleta mea si "A"-ul meu... :ok: pana fac rost de finante pt cele doua amintite adineaori, ma multumesc cu privitul: ma uit cu jind cand vad un motor trecand pe strada... si im spun: one day i will have one of my own!! doar ca va trebui sa fie o motocicleta joasa, pt ca io-s pitica... 1,53 m nu-i o inaltime tocmai ideala pt asta, nu?... by the way... Irascibile, poate te iei de inaltimea mea! ca varsta deja mi-ai "pocit-o" cand mi-ai dat 14 ani :lol: asfalt uscat tuturor si ne mai citim!!

 

 

Bine'ai venit copilo!Cred ca am zis 15.Sau eram beat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

re' si bine v-am gasit :baldy:; ma numesc anca si mai am 2 ani pana la A1 si "obsesia" pt motoare o am de 1 an sau 1 jumate cand am vazut circuitu d la ciolpani...motor are tata si pt mine (mobra da mere inca :lol:) si io sunt pasageru constant... iar in bucuresti-calator ocazional

see ya :ok:

 

 

Bine ai venit! Succes!

:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, tuturor!

In sfarsit mi-am facut curaj sa postez si eu.

Numele meu e carmen si mi-am descoperit pasiunea

pentru motoare relativ recent.

Inca nu am motor iar scoala pt A e trecuta in BVC pe anul viitor.

Numai bine!

Uelcom end engioi iour stei :ok:

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara forumisti si forumiste,

Numele meu este Diana, 22 de ani, momentan nu am motor, dar sper ca in primavara sa ma pricopsesc cu unul, inca sunt in dubii in ceea ce priveste identitatea viitoarei bestii pe doua roti, dar o sa ma hotarasc eu si daca am nelamuriri vin si va stresez pe voi cu intrebari.

Microbul ( :lol: ce-mi place cum suna) nu l-am contactat, m-am nascut cu el, a fost un dar de la strabunicul meu, pe mobra lui m-am plimbat prima oara cand aveam 4-5 ani :ok:.

Mare mea pasiune nu sunt motoarele de viteza ci chopperurile, sper ca intr-un final sa pot avea si eu banii necesari pentru unul mare si lenes... dar pentru senzatii tari clar motoarele de viteza sunt favoritele

si cum topicul asta e nothing fara poze... va pun si eu o poza cu mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau macar sa-ti completezi profilul :lol:

 

Welcome Arthemis!

 

PS: Cred ca deja ma pot numi baiatul de la intrare. :ok:

Merci, merci... cata promptitudine :moron:

Domni admini, una bucata de operatie schimbare de sex, se poate?

Editat de Arthemis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...