Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buna dimineata lume! :P Eu sunt Ank , am 20 de anishori firavi si sunt din Bucuresti. Chiar daca urmaresc de ceva timp site-ul, deabea acum mi-am luat inima-n dinti si m-am hotarat sa-mi fac user si sa postez. Be gentle, it's my first time! :ok: Rusinata recunosc, nu am inca nici carnet nici motor, sper sa mi-l iau pe primul dintre ele pana la sfarsitul anului, iar pe al doilea... cand voi face rost de fonduri substantiale. :kick: Sper sa ma primiti intre voi, si sa ma invatati cat mai multe despre motoare, caci sunt dornica sa stiu! si daca se poate sa ma ajutati si cu un sfat cam ce motor mi s-ar potrivi (bineinteles cand am sa pun si o poza cu mine in toata splendoarea). Sper sa va cunosc pe cat mai multi/multe si personal. :kick:

Sper ca nu v-am plictisit. :kick:

Ride safe! :blink:

 

:birthday:

PS1: Eu cu cine tre sa vorbesc sa-mi scrie si mie "membra" ? :ok:

PS@: Nu i se face nimanui mila si de mine sa ma dea o tura cu motorul..? Duc lipsa unei plimbari ingrozitor! :kick:

Editat de Prozac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS1: Eu cu cine tre sa vorbesc sa-mi scrie si mie "membra" ?  :kick:

PS2: Nu i se face nimanui mila si de mine sa ma dea o tura cu motorul..? Duc lipsa unei plimbari ingrozitor!  :birthday:

 

PS1: solved, welcome :kick:

PS2: miercuri, arc, seara, oferta variata :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Uncle. Se va lua in consideratie cat mai CURAND ! :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune si o poza cu tine, sa te recunoastem! :ok: (mai sunt fete care au facut asa.... :kick: citeste p-aci).

 

PS: Bun venit! :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kick: Sal fetelor motocicliste si nu numai .

Eu sunt Raluca din Sighet si cred ca am microbul asta in sange de cand m-am nascut . Imi plac motoarele de cand ma stiu . Din pacate nu am reusit sa-mi iau carnetul din cauza unei probleme la ochi .... sper sa rezolv problema asta repede pt. ca m-am cam saturat sa ma rog de sotul meu sa ma duca undeva :birthday: . Fiti sigure ca din moment ce voi avea carnet nu va mai avea repede ocazia sa puna mana pe el(yamaha xt) :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor!!! :crack:

eu sunt simona! si.... ma bucur ca sunt alaturi de atatia care au aceleasi pasiuni ca si mine si anume: motociclismul!! Trebuie sa recunosc, sunt innebunita dupa motociclete (mai ales, vitezane) shi dupa motociclisti!!! Desi am 17 ani... sper sa -mi cumpar una in cativa ani, cand o sa am A-ul, shi sa ma alatur experimentatilor! deocamdata ... ma multumesc cu privitul si cu informatul Pana una, alta, sunt nou-nouta si mi-ar face placere sa va cunosc mai bine!!!!

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor!!! :crack: 

eu sunt simona! si.... ma bucur ca sunt alaturi de atatia care au aceleasi pasiuni ca si mine si anume: motociclismul!! Trebuie sa recunosc, sunt innebunita dupa motociclete (mai ales, vitezane) shi dupa motociclisti!!!  Desi am 17 ani... sper sa -mi cumpar una in cativa ani, cand o sa am A-ul, shi sa ma alatur experimentatilor! deocamdata ... ma multumesc cu privitul si cu informatul Pana una, alta, sunt nou-nouta si mi-ar face placere sa va cunosc mai bine!!!!

:crack:

213069[/snapback]

Bine ai venit! :crack: Ai face bine sa-ti completezi si profilul cum trebuie sa te putem cunoaste si noi mai bine... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!!!! :crack: Ma numesc Cristina, am 18 ani si sunt din Bucuresti :crack: . M-am infectat cu boala aceasta de vreo 2 ani... Pe motor m-am dat doar anul acesta...dar nu era motor de strada: jet-sky de 1200 Yamaha... :crack: a fost extraordinar...si nu eram singura pe el (adica putea mai bine) are o acceleratie nemaipomenita... Asa...si m-am mai dat si pe un ATV Bombardier... :crack: a fost f frumos si pe acesta ( nu se compara cu acceleratia jet-sky-ului :crack:, dar a fost MULT mai ieftin ).

 

Pe ATV-ul in discutie :crack:

patvbombardierlower3ff.jpg

 

 

Incantata! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bienvenue! :crack: :crack:

:blbl: :( :)

Sa ne vedem cat mai curand la arc! :nono:

Si o intrebare intrebatoare: ce tip de moto preferi?! :D

(nu tin cont de avatar)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Calatoresc pe 2 rotzi ca pasagera de cca 1 an si ceva, dar discretia ma obliga sa nu divulg in seaua cui :D

206698[/snapback]

 

 

De ce asta??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wellcome: GabrielaM, crisU, R@lly, Josephine si Prozac!!! :crack:

Am uitat pe cineva? :)

 

Aaaa, chestia aia haioasa:

 

:D

inseamna ca ar fi fain sa puneti si voi niste poze cu voi, eventual si cu motoarele pe care aveti ocazia sa mergeti...sau norocul. :(

Nu e asa greu: Jos la mesaj...browse...selectezi poza care trebuie sa respecte dimensiunea specificata. Daca e prea mare, dimensiunea poti s-o reglezi schimband dimensiunea pozei in fereastra de edit. Succes!

 

Ma bucur ca ne inmultim! E un inceput bun sa te interesezi de motoare inca dinainte de a-ti lua carnet, motor si a deveni motociclista. Bafta la toate si sa fiti iubite!

:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bienvenue! :D :(

:)  :crack:  :nono: 

Sa ne vedem cat mai curand la arc! :moron:

Si o intrebare intrebatoare: ce tip de moto preferi?!  :D

(nu tin cont de avatar)

217077[/snapback]

 

Mersi :moron: . Am fost odata la arc, dar nu am avut curajul sa ma bag cu nimeni in vorba :blbl: . He he...si de data asta avatarul chiar exprima preferintele mele in materie moto :crack: Dar imi plac si celelalte clase de motoare (motocross, touring etc.). Zilele astea incep scoala de soferi (parintii finanteaza asa ca o fac). Pentru A nu stiu cand o sa incep...ca la mine urmeaza un an greu (clasa a 12-a).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ugly as hell

Buna!Sunt Andreea,am 24 de ani si vreau sa calaresc motoare.In primavara o sa vina si motorul meu,pina atunci sunt pasagera.imi pare bine sa va cunosc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi :) . Am fost odata la arc, dar nu am avut curajul sa ma bag cu nimeni in vorba :blbl: . He he...si de data asta avatarul chiar exprima  preferintele mele in materie moto  :D Dar imi plac si celelalte clase de motoare (motocross, touring etc.). Zilele astea incep scoala de soferi (parintii finanteaza asa ca o fac). Pentru A nu stiu cand o sa incep...ca la mine urmeaza un an greu (clasa a 12-a).

219260[/snapback]

 

Pai apuca-te acum de scoala (si pe A) si poti da examenul in acceasi zi, si dai doar odata sala pt amandoua. Trateaza cu "autoritatile superioare" (adica parintii :crack: ), zi si tu ceva de genu... "Mama, e super oferta la scoala de soferi, fac si pt A, cu numai 5milioane, cand de fapt e 7juma" (cand de fapt, poate sa fie si mai putin de 4mil - din cate stiu :( ). Poate rezolvi.

Mai e pana in septembrie ceva timp... :D

Citeste topicul de p-aci (fete motocicliste) numit "get a ride" :crack: .. vezi acolo cam ce tactici trebuie sa adopti, pentru o plimbare cu motorul! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...