Sari la conținut

Pieton lovit la Panduri


maryus
 Share

Postări Recomandate

A avut loc un accident azi pe la 10 pe Panduri, pe sensul dinspre Razoare catre 13 Septembrie: o motocicleta BMW a accidentat un pieton pe trecerea de pietoni. Motociclistul este unul super experimentat, pietonul, nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

A avut loc un accident azi pe la 10 pe Panduri, pe sensul dinspre Razoare catre 13 Septembrie: o motocicleta BMW a accidentat un pieton pe trecerea de pietoni. Motociclistul este unul super experimentat, pietonul, nu.

Poti sa fii si Pedrosa,daca este pe trecerea de pietoni este naspa.

Victima este un batranel care parea destul de sifonat,unii dintre martorii de ocazie spuneau ca a fost implicat si un taxi care ar fi "plecat" de la locul accidentului,dar nu te poti baza pe astfel de povesti.

Pacat oricum pentru toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa fii si Pedrosa,daca este pe trecerea de pietoni este naspa.

Victima este un batranel care parea destul de sifonat,unii dintre martorii de ocazie spuneau ca a fost implicat si un taxi care ar fi "plecat" de la locul accidentului,dar nu te poti baza pe astfel de povesti.

Pacat oricum pentru toata lumea.

 

Ai vazut tu? Ai fost la locul accidentului? Ai mai multe amanunte? Batranelul era nasol? Sau chiar tu esti cel implicat...

Editat de maryus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut tu? Ai fost la locul accidentului? Ai mai multe amanunte? Batranelul era nasol? Sau chiar tu esti cel implicat...

Evident ca nu sunt eu cel implicat,altfel cred ca aveam alte griji decat sa postez pe forum.

Am mai multe detalii dar nu vreau sa fac pe reporterul de razboi ca sa dau nastere la speculatii si interpretari fara rost care nu folosesc nimanui.

Daca vrea cineva implicat direct in asta s-o faca este treaba lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Ai fost ironic presupun ...?!

 

Asa am intentionat, dar, daca este adevarat ca pietonul se deplasa in fuga, poate fi luata mot-a-mot eprimarea mea. Pare ciudat ca un batranel se deplasa in fuga, dar am vazut adesea persoane care pe trecerea de pietoni sprinteaza depasindu-se pe sine. (recunosc deschis ca sunt de partea motociclistilor in toate cazurile si ,oricum, forumuri pentru pietoni nu cunosc)

Editat de maryus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A avut loc un accident azi pe la 10 pe Panduri, pe sensul dinspre Razoare catre 13 Septembrie: o motocicleta BMW a accidentat un pieton pe trecerea de pietoni. Motociclistul este unul super experimentat, pietonul, nu.

 

Doamne iarta-ma ca-n sfantul post al Craciunului cand trebuie sa fim mai buni il numesc pe userul MARYUS handicapat, dar crede-ma chiar este. Dovada o ai mai sus. Asta e si explicatia ptr care e de partea motociclistilor in orice situatie, ca sa nu-si uzeze neuronul in procesul de analiza a situatiei. Iarta-l doamne ca nu stie ce vorbeste. Amin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne iarta-ma ca-n sfantul post al Craciunului cand trebuie sa fim mai buni il numesc pe userul MARYUS handicapat, dar crede-ma chiar este. Dovada o ai mai sus. Asta e si explicatia ptr care e de partea motociclistilor in orice situatie, ca sa nu-si uzeze neuronul in procesul de analiza a situatiei. Iarta-l doamne ca nu stie ce vorbeste. Amin

 

 

priest-payer-0105.gif :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident ca nu sunt eu cel implicat,altfel cred ca aveam alte griji decat sa postez pe forum.

Am mai multe detalii dar nu vreau sa fac pe reporterul de razboi ca sa dau nastere la speculatii si interpretari fara rost care nu folosesc nimanui.

Daca vrea cineva implicat direct in asta s-o faca este treaba lui.

Spune doar ce BMW, eventual si numarul, te rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa treaca pe parte cealalata! :laugh:

 

N-o stii p'aia cu "De ce trece puiul strada ?"

 

Extrapoland : De ce trecea pietonul strada ?

 

haideti cu pareri ..va rog ! aici este esenta accidentului !

Editat de 22iulian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne iarta-ma ca-n sfantul post al Craciunului cand trebuie sa fim mai buni il numesc pe userul MARYUS handicapat, dar crede-ma chiar este. Dovada o ai mai sus. Asta e si explicatia ptr care e de partea motociclistilor in orice situatie, ca sa nu-si uzeze neuronul in procesul de analiza a situatiei. Iarta-l doamne ca nu stie ce vorbeste. Amin

 

ca sa-nteleaga cititorii intru totul intamplarea, trebuie povestit ca pe acest user care afiseaza sigla Honda spre defaimare, l-am tocat marunt in topicul despre nistorescu, iar acum, dupa ce a accesat distonocalm.ro, isi revarsa nervii si pe alte topicuri, fara discernamant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca batranul lovit pe trecere are un fiu cu suv care citeste asta, numai pentru nesimtirea celor care au scris aici si merita cand gaseste un motociclist sa-l ia pe capota, si apoi sa dea inainte-inapoi pana nu-i mai lasa nici un oscior intreg. O sleata de nesimtiti incepand cu cel care a initiat topicul prin modul in care a pus problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca batranul lovit pe trecere are un fiu cu suv care citeste asta, numai pentru nesimtirea celor care au scris aici si merita cand gaseste un motociclist sa-l ia pe capota, si apoi sa dea inainte-inapoi pana nu-i mai lasa nici un oscior intreg. O sleata de nesimtiti incepand cu cel care a initiat topicul prin modul in care a pus problema.

 

 

Amin. :laugh:

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa am intentionat, dar, daca este adevarat ca pietonul se deplasa in fuga, poate fi luata mot-a-mot eprimarea mea. Pare ciudat ca un batranel se deplasa in fuga, dar am vazut adesea persoane care pe trecerea de pietoni sprinteaza depasindu-se pe sine. (recunosc deschis ca sunt de partea motociclistilor in toate cazurile si ,oricum, forumuri pentru pietoni nu cunosc)

 

 

Bai " motociclistule " care e obligatia oricaruia dintre noi in apropierea trecerii de pietoni ? Ai tu vreo treaba cum trece ala strada ? Poate sa si tzopaie cand o face ... care`i problema?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa-nteleaga cititorii intru totul intamplarea, trebuie povestit ca pe acest user care afiseaza sigla Honda spre defaimare, l-am tocat marunt in topicul despre nistorescu, iar acum, dupa ce a accesat distonocalm.ro, isi revarsa nervii si pe alte topicuri, fara discernamant.

 

Auzi mai ratatouille n-ai tu fata sa ma toci pe mine. esti prea impotent tu ptr mine. Looserule. Tu defaimezi o comunitate prin creierul neted pe care-l ai. Ai parinti ma (cuvant jignitor)? Ai bunici sau rude in varsta care sa fie lovite pe trecere? (cuvant jignitor). Eu pot sa inteleg ca motociclistul a gresit si ca se va supune legii asha cum e ea, toti gresim mai mult sau mai putin, dar sa faci glume pe tema asta dovedeste ca esti retardat. Ma bucur ca ti-ai exprimat parerea ca sa fii credibil pe topicul lui nistorescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

priest-payer-0105.gif :D

 

 

Amin. :D

:laugh: :D

nebi, cred ca tu ti-ai gresit vocatia,mami :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In plus mai cred ca nu a avut loc nici un accident.Pur si simplu suferi de nebagare in seama si ai o placere deosebita de a toca creierii celor de pe aici . N`am vazut pe nici un forum nici un (cuvant urat) nimic in care cel ce a deschis subiectul sa nu fi dat si detalii. Have Fun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici umbră de bun-simț nu mai aveți... si nici măcar nu e zapadă afară să zicem că e scandal din cauză ca e lumea blocată în case... :laugh:

 

Personal as aprecia daca ar povesti cineva ce s-a intamplat de fapt si nu doar aberatii si "razboaie personale"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistii au ajuns mai rai si mai isterici decat evreii de la liga-antidefaimare. L-ai atins cu o mimoza pe la koor pe orice incepator pe doua roti, iti da foc la rulota dupa ce ti-a calcat familia cu Buceagu, anterior batuta cu levierul pana la consistentza salatei de vinete, ingramadite toate leshurile in rulota, si dat foc dupa ce a turnat 3 canistre de 20 de litri de benzina. . .si la urma joaca tontoroiul prin cenusha.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...