Sari la conținut

Etrusco-juke Box


dark_evil
 Share

Postări Recomandate

ma voi intoarce shi imi voi lua casca inapoi cu tot cu ce e in ea... escule! tu esti ma? tu-tzi fatza aia urata da drac, ca nu te-am recunoscut! sunt berile alea de grau care-mi afectara vederea ....altzii ar spune ca nu numai, dar e mai bine asa! si nju uitatzi: ma voi reintoarce cu ... vedem cum... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

" damn it! asta vara cand treceam prin etrusco nu era mai nimeni cunoscut.. iar acum cand lipsesc e ditamai petrecerea

 

 

dar mai e timp sa recuperez...sper "

 

Join the club, harciogule! si eu am ratat-o... :lol: ata ete... daca nu am aflat din timp... :ok: poate reusesc sa vin next friday in Etrusco, "tragand dupa mine" una bucata sora geamana :moron: Aviz amatorilor :moto: (ma refer aici la 2 persoane in mod special - sper ca se stiu ele care... :baldy: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(ma refer aici la 2 persoane in mod special - sper ca se stiu ele care... :moron: )

care? :lol: Zi-ne si noo! :ok:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

he he he ,dragutza,matale se pare ca vrei sa te joci de-a vati ascunselea numai ca lumea nu prea are rabdare:)

asa ca fa un pustiu de bine si spune-le care sunt cei 2 DON JUANI:d

asta ca sa nu lungim topicul asta numai cu intrebari de genu:CINE SUNT AIA?

:moron: :ok: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va zic, bueeey, nu va zic!! :baldy: ca daca vream sa zic, le ziceam direct lor, nu? :moto: ok, recunosc... unul a aflat deja, dar... "cine o fi oare"??? :moron: :D

Da asa e care sunt inculpatii :lol: .Ca tare m-a mananca si pe mine sa aflu care sunt :eek: .Bafta si sa fi iubita :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va zic, bueeey, nu va zic!! :moron: ca daca vream sa zic, le ziceam direct lor, nu? :baldy: ok, recunosc... unul a aflat deja, dar... "cine o fi oare"??? :ok: :moto:

 

cat suspans, cata drama :eek: ... sper sa nu fitzi dezamagitzi oameni buni!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

he he he ,dragutza,matale se pare ca vrei sa te joci de-a vati ascunselea numai ca lumea nu prea are rabdare:)

asa ca fa un pustiu de bine si spune-le care sunt cei 2 DON JUANI:d

asta ca sa nu lungim topicul asta numai cu intrebari de genu:CINE SUNT AIA?

:rose: :lol: :crack:

 

 

Da asa e care sunt inculpatii :baldy: .Ca tare m-a mananca si pe mine sa aflu care sunt :lol: .Bafta si sa fi iubita ;)

 

 

cat suspans, cata drama :P ... sper sa nu fitzi dezamagitzi oameni buni!! :P

 

bine... momentul dezamagirii a sosit... cei 2 nu sunt don juani, dar sunt curiosi s-o cunoasca pe sis' pt ca le-am povestit despre ea. atata tot. "senzationalul" ar fi doar ca suntem gemene. desi cunoscutii stiu ca nu semanam mai deloc. gata, misterul a fost dezvaluit. peace to all! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine... momentul dezamagirii a sosit... cei 2 nu sunt don juani, dar sunt curiosi s-o cunoasca pe sis' pt ca le-am povestit despre ea. atata tot. "senzationalul" ar fi doar ca suntem gemene. desi cunoscutii stiu ca nu semanam mai deloc. gata, misterul a fost dezvaluit. peace to all! :P

Marfa ;) , multumim poate acum imi trece si mi-e maseaua ca nu mai pot :baldy: .Vreau sa beau :crack: vineri sau sambata si sper sa reusesc.La revedere :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da poza cand l-am pus pe mircea la pamant in jukebox unde e????

:crack: :baldy: :lol: ;) :rose:

 

Care poza DMW-ule? Esti sigur ca am facut poza in momentu ala? Ca eu nu gasesc nici una :lol:

Sau s-ar putea sa fi facut poza atunci dar cum a fost la moda in seara aia sa bage cate unul capul in fata aparatului si sa se strambe... probabil ca poti sa-l vezi pe Mircione uitandu-te foarte adanc in ochii persoanelor respective. :P :lol: :lol:

 

Uita-te aici!!! Crezi ca asta vroiam sa fotografiez? :P

 

Dar cineva se simtea nebagat in seama :peace:

post-5817-1132178158_thumb.jpg

Editat de Josephine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marfa :rose: , multumim poate acum imi trece si mie maseaua ca nu mai pot :crack: .Vreau sa beau :P vineri sau sambata si sper sa reusesc.La revedere :baldy:

 

sorry to read that... ;) ai incercat cu pastile? calmante ceva?... dar cu niste tzuica tzinuta colo'sha la masea (nu inghitzita!!!) ai incercat? fa-te bine, k poporul te vrea la party w-e asta! get well! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...