Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

Irina...noi sa fim sanatosi si sa ne clatim ochii! Oricum...forumul merge bine...mai vezi o tzatza, un sfarc, ba o caruta de femei(asta incluzand si barbati) care au probleme hormonale si le descarca aici, ba unu care a mai luat o tranta, ba unu care injura un "conservar" ca i-a taiat fata cu toate ca mergea cu 200 prin oras, ba o caruta de RIP-uri! Sincer...prefer sa o vad pe domnisoara in curu' gol segmentand un motor de jucarie decat sa va vad sarind ca hienele si certandu-va! Bravo fetele...sus sfarcurile! :hug:

 

 

 

 

 

 

P.S. Thomas...ceva vesti pt. mine??? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Irina...noi sa fim sanatosi si sa ne clatim ochii! Oricum...forumul merge bine...mai vezi o tzatza, un sfarc, ba o caruta de femei(asta incluzand si barbati) care au probleme hormonale si le descarca aici, ba unu care a mai luat o tranta, ba unu care injura un "conservar" ca i-a taiat fata cu toate ca mergea cu 200 prin oras, ba o caruta de RIP-uri! Sincer...prefer sa o vad pe domnisoara in curu' gol segmentand un motor de jucarie decat sa va vad sarind ca hienele si certandu-va! Bravo fetele...sus sfarcurile! :(

P.S. Thomas...ceva vesti pt. mine??? :P

 

 

buna sinteza :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Irina...noi sa fim sanatosi si sa ne clatim ochii! Oricum...forumul merge bine...mai vezi o tzatza, un sfarc, ba o caruta de femei(asta incluzand si barbati) care au probleme hormonale si le descarca aici, ba unu care a mai luat o tranta, ba unu care injura un "conservar" ca i-a taiat fata cu toate ca mergea cu 200 prin oras, ba o caruta de RIP-uri! Sincer...prefer sa o vad pe domnisoara in curu' gol segmentand un motor de jucarie decat sa va vad sarind ca hienele si certandu-va! Bravo fetele...sus sfarcurile! :hug:

P.S. Thomas...ceva vesti pt. mine??? :(

Si eu subscriu la aceasta rezolutie!

 

Fara P.S.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Irina...noi sa fim sanatosi si sa ne clatim ochii! Oricum...forumul merge bine...mai vezi o tzatza, un sfarc, ba o caruta de femei(asta incluzand si barbati) care au probleme hormonale si le descarca aici, ba unu care a mai luat o tranta, ba unu care injura un "conservar" ca i-a taiat fata cu toate ca mergea cu 200 prin oras, ba o caruta de RIP-uri! Sincer...prefer sa o vad pe domnisoara in curu' gol segmentand un motor de jucarie decat sa va vad sarind ca hienele si certandu-va! Bravo fetele...sus sfarcurile! :(

 

Asa-i!

Pacat ca doar una a reusit! [daca o fi facut ea asta :hug: ]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei unii se oftica atunci cand cineva are ceva ce ei nu au... In cazul tau, tu ce nu ai: sfarcuri, chiloti sau forta? Iar legat de motoare stiu destule pt o fata. Chiar si sa segmentez anumite motoare... Daca ai probleme cu asa ceva , da de stire !

Nu cred ca ai ales bine persoana... :( Te tine? :P Bafta! :crack:

 

Irina...noi sa fim sanatosi si sa ne clatim ochii! Oricum...forumul merge bine...mai vezi o tzatza, un sfarc, ba o caruta de femei(asta incluzand si barbati) care au probleme hormonale si le descarca aici, ba unu care a mai luat o tranta, ba unu care injura un "conservar" ca i-a taiat fata cu toate ca mergea cu 200 prin oras, ba o caruta de RIP-uri! Sincer...prefer sa o vad pe domnisoara in curu' gol segmentand un motor de jucarie decat sa va vad sarind ca hienele si certandu-va! Bravo fetele...sus sfarcurile! :blink:

Frumos spus, Stephon! Si adevarat! Respectele mele! :hug:

Edit: ca sa nu fiu chiar off-topic, sa mai pun si eu o poza cu mine. :what:

post-7770-1161956486_thumb.jpg eu luandu-mi cafteala de la Noroiu'. :crack: :crack:

Editat de BooBoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fapt nu se vede decat ala din dreapta in ambele poze :crack:

ce uameni rai dom`ne :(

 

In pozele de la Gilau, de pe site, se vad ambii, chiar mai mult :P Altii le-au pus si atunci nu s-a mai aprins nimeni... A fost ok, toata lumea s-a simtit ok... In fond cui nu-i convenea ceva, era liber sa faca ce-i convenea... Asadar, :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt stres si SUNT FATA(ma intrebase unul chestia asta,de-aia am scris cu majuscule).Iata si o poza

 

daca sunteti rai se sperie fata si nu mai pune poze de astea :hug:)

E fata,nu baiat.Deci nu se sperie. :( :P Dar n-o mai jigniti,ca nu e frumos si da-ti dovada de ignoranta

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@stres...sa te vedem peste 2 ani, cu tot cu motor :hug:

Ai sa ma vezi,stai linistit.Ca doar nu ma milogesc de ai mei in fiecare dimineata sa imi puna pachet,degeaba.

Off topic:e legal sa lucreze un minor la 15 ani? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pun si eu poze cu mine....motorul este al Manuelei de pe forum....Merci Manu ptr moto....

Of, Maria... Vad ca si tu ai probleme cu inaltimea. Join the club. :(

 

@dracushorul: eu nu imi trag fundul inapoi pe moto, nici cand conduc (in poligon, deocamdata), nici cand sunt pasagera. Dar recunoaste ca si voua va place sa priviti... :hug: Nu-i asa?

 

PS: Maria, nu-ti mai trage "kwrwl" in spate, ca uite ce iese... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai cine se ia de motogirl,o ia de la mine. :crack:

 

 

mercic Manu.... :( :P :crack:

 

Of, Maria... Vad ca si tu ai probleme cu inaltimea. Join the club. :crack:

 

@dracushorul: eu nu imi trag fundul inapoi pe moto, nici cand conduc (in poligon, deocamdata), nici cand sunt pasagera. Dar recunoaste ca si voua va place sa priviti... :hug: Nu-i asa?

 

PS: Maria, nu-ti mai trage "kwrwl" in spate, ca uite ce iese... :blink:

 

 

da bubule...am si eu probleme cu inaltimea....si de tras "kwrwl" in spate...l-am tras ca sa ii fac Manuelei pe plac....ca a vrut ea o poza asa....si nu trebuie sa ii dam explicatii dracushorului....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Maria, iti sta super pe motor! :crack: si nu conteaza cum li se pare altora ca stai, cu _curul in afara sau altfel, important e sa te simti si sa mergi bine. Poti sa mergi si in maini atata timp cat tu si nimeni altcineva simti ca e ok. Sper sa te vad in curand pe moto tau cu _curu in afara sa moara carcotashii de oftica! :(

 

Manu, iti sunt datoare o bere! Eu sunt aia blonda de la poligon din august careia i-ai purtat noroc la examen! Sa ai asfalt uscat si moto stralucitoare! :P

 

Si sa nu fiu OT, iete o poza cu mine, dar nu cu motorul meu. E din arhiva de suflet :hug: post-9136-1162196259_thumb.jpg

Editat de b16dmo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

b16dmo noi sa fim sanatosi ca lumea este plina de fitzosi :hug:

 

 

gata femeilor :crack: ho, mereti cum vreti, poponeata inainte inapoi :crack: imi cer scuze pt tot si toate carcotelile mele :P daca ma pun cu femeia uite ce iese :crack: gizas.....

 

 

hai cu pozaaa secsi :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, vad ca zilnic trebuie sa dam cu matura aici sa scapam de discutiile balast.

 

Clean&Polish

 

 

Eu ma bucur ca nu doar din cauza mea... :( Am stat putin ca sa se mai linisteasca apele, iar acum revin cu o poza pt cei care m-au vrut mult mai imbracata: :crack:

 

post-13814-1162208348_thumb.jpg

 

Era duminica, dupa ce s-a terminat "BIKES ON ICE"-ul. Oare acei motociclisti care s-au grabit cu acuzatiile ce faceau in timp ce eu eram prezenta acolo? :P In fine, nu conteaza, hai no-rock!!!! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manuela, pe rezervor pe stanga ce naiba ai mai patit? Iarasi ai picat? ca e infundat putin inauntru exact pe la sfarsitul siglei.

 

Easybiker - usureanu cu kouru ca ai de trecut de destui sa ajungi la el :hug: : Escu, Irina, Manuela, Eu si altii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...