Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hop si eu cu pozne de la nunta si de la intrunirea de la bv ca...............de .....eram acasa

Daca mai vretzi datzi de stire si se rezolva :crack:

 

Frumos Uralul! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna fetele, chiar nu stiam k sunteti asa multe, da de ce mas mira, care mai decare mai atrasa de motociclism, bravo voua, incercati sa mai corupeti si alte fete poate o sa ne intreceti,

 

Care aveti chef in week de o plimbare, un suc ceva prin bucuresti, sau prin apropiere, apropo unde exact este terasa (barul) ala de motociclisti pe langa piata alba iulia?? k nu lam gasit:)), papa si aveti grija de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa da fetele la treaba.... asa fete vreau si io nu alea care : "puiuuutz nu este asa ca mergem si noi sa vedem un film si sa mancam 1 prajiturica.... dupa 5 ani..... hai mah sa mancamsi noi ceva ca nu mai pot de foame, dupa care mancam si un kg de inghetata si dupaia io ma uit la telenovela si tu,,, sa te puna draq sa faci galagie cu fiarele tale..."

 

iubesc fetele care dau din maini si se murdaresc pana la coate fara sa comenteze... ba chiar unora le face placere.vreau si io una sa ne uibim in garaj printre fiare :crack:......

 

(am luato razna de la lacuit carene)

 

hehe, mai rar fete din astea... mecanice. n-ar fi rau. dar, cred ca trebuie sa ramanem la vise....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit !

P.S: trebuie sa remarc ca esti tare draguta si ai niste ochi... :hug:

 

Multumesc!

 

Si ca sa nu apar non-stop...Multumesc anticipat pentru complimente si pentru "necomplimente"! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alea nu-s lentile bahh...Is de la Mother nature...Nu vezi ce blonda-i donsoara...?

 

Ce puteam sa zic si "io"!!! asa ochi vezi mai rar!

 

 

Am probleme cu vederea!

Culoarea este naturala,mostenire de familie. :ok:

 

Frumoasa mostenire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite-ma si pe mine!

P.S.:Am ffffoarte multe poze si cu motoare si fare dar.... "cineva" mi-a umblat cu ele si nu le mai gasesc. :ok:

Ai poza de wallpaper!!!!Ar trebui sa primesti motor gratis...sa le faci imagine,cu casca transparenta!Frumoaso! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In pozele alea nu am ekipament...dar port in mod normal..voiam sa se vada k "aia e eu", adik am dat o tura doo doar pt poza :D

uite ce am patit eu post-10659-1157227200_thumb.jpg pe un MINSK.. :P pt bogdan care nu s-a suparat ..dar era ingrijorat

se nimeri at cand i-am cerut unui amic sa ma filmeze(eram la intrunirea din iasi)luasem doar manusi ..am zis ca dau o tura si imi iau niste protectii pe mine..prietenii cunosc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai am cazut cu piciorul pe toba..l-am retras rapid..dar se pare ca nu am fost suficient de rapida :P

minskul e cu nr. de vaslui?

tin minte ca era cineva care tot se invartea pe acolo cu un minsk de vs

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

minskul e cu nr. de vaslui?

tin minte ca era cineva care tot se invartea pe acolo cu un minsk de vs

da nr de vs...inainte sa fac buf am facut un pic de off road cu minsk-ul :baldy:

Editat de caty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si pretenu' la un chef...apar si Otar si Empala in poza :baldy:

 

Asta e Jawa pe care am invatat sa merg, in afara de Planeta mea, pe care au invatat mai multi. :cheers:

Editat de sader
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...