Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Heeei!!!Saluuut!!!Acum am vazut si eu prezentarile!!!Salutare Oanei!!!Poza e super!Hai sa ma vedeti si pe mine aici,ca pe sosele...mai e ceva... :crack:

 

Salut Steluta !! :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Danutza! Motorul ala pe care stai e chiar o Planeta? Dupa motor si bord asa pare. Inrest vad ca ti l-ai modificat complet. L-ai modificat dupa ce ai facut actele pe el, sau era dinainte? Daca era dinainte, cum naiba ai trecut de RAR la identificare... nu stiu... Mie, in Buc, mi-au facut figuri ca aveam pe spate cauciucul prea lat.

Oricum, felicitari. Arata super si motorul.

 

:crack: Asfalt uscat! Aci s-a facut iar mazga naspa pe jos... :crack:

 

:crack:

Editat de DHL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Danutza! Motorul ala pe care stai e chiar o Planeta? Dupa motor si bord asa pare. Inrest vad ca ti l-ai modificat complet. L-ai modificat dupa ce ai facut actele pe el, sau era dinainte? Daca era dinainte, cum naiba ai trecut de RAR la identificare... nu stiu... Mie, in Buc, mi-au facut figuri ca aveam pe spate cauciucul prea lat.

Oricum, felicitari. Arata super si motorul.

 

:P Asfalt uscat! Aci s-a facut iar mazga naspa pe jos... :crack:

 

:crack:

 

Da e o planeta modificata,acum mai nou are cauciucuri noi(Michelin Pilot Power pe fata si Michelin Macadam pe spate :cheers: )

 

Are roti de honda de 400, franele,amortizoarele,bascula sunt de honda cbr 1000 f (sc24).

 

De rar nu e trecut in schimb are facut itp,e pe numele fostului proprietar care are o pila la o statie de itp si i-a facut poza numai din spate :crack:

 

Nu e motorul meu...dar in curand o sa pot conduce si eu...motorul meu... :blink:

 

Mda...vremea e super naspa cu ninsoarea asta dar inca se mai poate conduce daca vrei neaparat :hug: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehehehehe!

La multi ani, omule!

Try to use this: post-7770-1168380999.jpg

 

:crack: frumos,foarte frumos, chestia cu ultimul copac.....etc..fff.frumos :D

:lol: coane alecule, cred ca te ia rusoaica aia p-o masea ,nenicule... :cheers:

:D caz da puscarie.....[ ce chifle ,sa moara balena...] :)

La fel si tu. (in caz de nevoie, da click pe post-7770-1168380999.jpg :D ).

 

Sunteti :lol: . No offence! :crack: :eek: :eek:

 

 

 

 

 

 

 

E topic cu POZE. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salut!

nu am inca poze cu motorul pt ca nu am inca carnet dar maine mavoi duce in boxa si voi face o poza dou si cu micutul meu minsk

aici sunt cateva poze mai recente cu mine si sotul meu(de la cununia civila de acum 2 ani), cu bebitele nostrucand avea 3 zile(acum are 1 an si ceva), si de la filmarile filmului meu de semestru pt. facultate - de anul trecut din toamna 2006(voi fi peste un an regizor de film si tv)

post-16078-1172197339_thumb.jpg

post-16078-1172197448_thumb.jpg

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa iti traiasca amandoi si bebelusul si sotul multi suntem casatoriti si avem si copii si eu ma mandresc cu o printesa de 3 ani jumate dar ne-ar prinde bine un regizor cu noi poate asa sar face mai multe filme despre noi ar incepe sa inteleaga lumea ce inseamna motociclism si suflet pe doua roti

multa bafta fetelor si asfaltt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P dupa cum am spus aici voi atasa o poza cu motorul meu si una cu mine la care voi adauga noua "descoperire" aromatica legata oarecum de moto

(N-am putut sa ajung la motor sa fac o poza cu cu el mai buna :banana: )

 

 

post-16078-1172445802_thumb.jpg acesta este Minsk-ul meu (cam prafuit momentan si incoltit de diverse depozitate de ai mei parinti)

 

post-16078-1172445991_thumb.jpg aici sunt eu la micul dejun la o filmare nedormita deja de 28 ore

 

 

aceasta e noua mea "descoperire" aromatica cu legaturi oarecum cu moto in magazinele din Romania(miroase fff bine)

 

:baldy: 'n' :ok:

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ea este motivul pentru care ma trezesc dimineata si merg mai departe. in poze are 1 an si 8-9 luni si sunt facute anul trecut. acum are 2 ani si o luna, nu am reusit sa descarc inca pozele facute cu ea. si o poza cu mine, tot ne-recenta :banana:.

 

si inca o poza, mai recenta. motorul nu-mi apartine (din pacate), insa asa ceva vreau sa-mi iau cat de curand (ca cica trebuie bani).

post-12107-1172485021_thumb.jpg

post-12107-1172485033_thumb.jpg

post-12107-1172485049_thumb.jpg

post-12107-1172485217_thumb.jpg

post-12107-1172488570_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...