Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bai...cum se trezeste cate o tipa motociclista sa bage poze si are un "motor" belea ne trezim de facem ca lupul din desene...cu ciocanu in cap mai avem putin si ne dam :drink: damn...tare nesanatosi suntem :cheers: asfalt uscat...si la mai multe poze frumoase fetelor :friends:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto strategie de dezvoltare, sa nu uitati sa treceti si chestia asta la anuntul de vanzare!

 

:friends: chiar nu e strategie. putine suzukiuri 2001-2003 au alta vopsea decat cea stoc. aceleasi stikere, stopuri, semnale etc. mi-a atras atentia si am cerut si eu 3 dude, 2 detalii :drink:

 

mady, am intrat pe site si nu am vazut-o acolo. oricum, e misto. si daca vreti sa le vindeti nu va mai plimbati pe ele ca puneti + la kilometraj :cheers:

 

that's all folks, bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: chiar nu e strategie. putine suzukiuri 2001-2003 au alta vopsea decat cea stoc. aceleasi stikere, stopuri, semnale etc. mi-a atras atentia si am cerut si eu 3 dude, 2 detalii :drink:

 

mady, am intrat pe site si nu am vazut-o acolo. oricum, e misto. si daca vreti sa le vindeti nu va mai plimbati pe ele ca puneti + la kilometraj :cheers:

 

that's all folks, bafta!

Scuze,credeam k faci misto de mine!Sti cum e,'fetele nu se pricep la motoare'!

Imposibil sa nu fie poza pe site,dar am sa pun eu.

Motorul arata asa bine,k e facut original corona.Iar de plimbat,nu prea ne-am plimbat cu ele,suntem constienti de faza cu km.

Bafta!

 

Scuze,credeam k faci misto de mine!Sti cum e,'fetele nu se pricep la motoare'!

Imposibil sa nu fie poza pe site,dar am sa pun eu.

Motorul arata asa bine,k e facut original corona.Iar de plimbat,nu prea ne-am plimbat cu ele,suntem constienti de faza cu km.

Bafta!

 

 

Scuze,credeam k faci misto de mine!Sti cum e,'fetele nu se pricep la motoare'!

Imposibil sa nu fie poza pe site,dar am sa pun eu.

Motorul arata asa bine,k e facut original corona.Iar de plimbat,nu prea ne-am plimbat cu ele,suntem constienti de faza cu km.

Bafta!

post-13875-1163004865_thumb.jpg

post-13875-1163004931_thumb.jpg

post-13875-1163004974_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuun... Haideti sa nu stricam topicul. E topic de poze, da? :cheers:

 

post-7770-1162134681_thumb.jpg Eu si Cacutz. :friends:

:drink: ALL!

Edit: Manu, da' mult mai scrii! :blink:

 

 

stai ca mai am eu niste poze cu "voi doua" :what:

post-4559-1163030805_thumb.jpg

post-4559-1163030811_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

extras, metre. Daca vrei sa agatzi gagici, vezi ca au pus ele poze... cu ele ca sa ai de unde alege ce-ti place, probabil :friends: . Daca crezi ca o sa te trezesti cu inboxul mesagerului personal de pa forum d-aciluzda plin cu mesaje de la fane infocate.. io zic sa te mai gandesti. Ca o sa te gasesti cu vreun mesaj cel mult de la vre-UN "Fane" oarecare gras si ras in cap. p_pm.gif Foloseste cu incredere butonelul asta din dreptul postului pus de o "useritza" pe placul tau si cine stie? Poate iese ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Sunt noua pe forum, dar pe la intruniri sunt prezenta de ani buni. Asadar:

 

post-13814-1161865887_thumb.jpg aici la arad la intrunire

post-13814-1161867354_thumb.jpg aici la timisoara la intrunire...

post-13814-1161867976_thumb.jpg voinica tare la un chef...

post-13814-1161868847_thumb.jpg iar, daca tot s-au terminat intrunirile, m-am retras intr-un bar la o bauta...

Anul acesta am participat la mai multe intruniri, dar nu ma apuc acum sa incarc aiurea topicul. Ma gandesc ca de o prezentare ajung, nu?

 

seamana vreun pic?

Edit:

Nu e frumos sa pui poze cu don'soare fara acordul lor. Plus ca aici e sectiunea in care domnisoarele ne incanta privirea cu pozele danselor, nu ne apucam noi sa bagam din colectia proprie :friends:

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai ca mai am eu niste poze cu "voi doua" :P

"Ie" poze vechi astea... Eh... vremuri apuse, demult uitate... :friends: Plus ca au mai fost pe forum. :D Nimic nou! :ok:

 

extras, metre. Daca vrei sa agatzi gagici, vezi ca au pus ele poze... cu ele ca sa ai de unde alege ce-ti place, probabil :) . Daca crezi ca o sa te trezesti cu inboxul mesagerului personal de pa forum d-aciluzda plin cu mesaje de la fane infocate.. io zic sa te mai gandesti. Ca o sa te gasesti cu vreun mesaj cel mult de la vre-UN "Fane" oarecare gras si ras in cap. p_pm.gif Foloseste cu incredere butonelul asta din dreptul postului pus de o "useritza" pe placul tau si cine stie? Poate iese ceva.

Locotenente... te lupti cu morile de vant! :P Don't bother! :)

 

:lol: :lol: :lol: :drink: :cheers: :blink: :what:

 

Ai ratat o pata :D :eek:

Daaaa... stiu! Aia de pe creierul tau! :P

 

:ok: :ok: :ok:

 

 

:hug: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe motociclista o cheama Svety Pistonova si este imaginea fabricii din muntii Ural. Noile modele 2007 au in dotarea standard astfel de blonde. :lol:

 

;)

post-4291-1163638254_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...