Sari la conținut

Week-end De Cosmar


Escu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 145
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca toata lumea a sarit deja la urari, e cazul sa "join tha club"! :kiss: asa ca... nenea uriashule... un calduros LA MULTI ANI (ca tot a venit frigul peste noi!!), sa-ti tina de cald si bine cand te plimbi cu Natasha (daca mai are cineva curaj in perioada asta...) si sper sa reusesc sa dau si eu o fuga sambata prin Etrusco, sa te felicit cum se cuvine si sa-l vad si pe Motobrand, k nu-l mai vazui de cand il cunoscui :lol: Stefan (Alveola) ce face, vine si el? :eek:

 

de pe acum te :ok: si incerc sa te :baldy: desi am o vaga banuiala ca nu o sa reusesc sa te cuprind... :moron:

 

dar... pt ca deja este 16 nov acum... sa-i uram un :lol: lui Slabutzu, pt ca acum este oficial ziua lui! LA MULTI ANI si la multe evenimente fericite in viatza ta! :moto: sper sa mai apuc si eu un pic din tortul promis :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

dar... pt ca deja este 16 nov acum... sa-i uram un :lol: lui Slabutzu, pt ca acum este oficial ziua lui! LA MULTI ANI si la multe evenimente fericite in viatza ta! :ok: sper sa mai apuc si eu un pic din tortul promis :moron:

 

 

Eu zic ca o sa ne ajunga la toti dc e bine portionat si pazit ca la nehalitii astia.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! alaturi de Natasha... Sa fiti fericiti! :ok:

 

Petrecere frumoasa sambata! Imi pare rau ca nu pot sa fiu si eu cu voi, dar si eu petrec cu baietii mei aici la Craiova. :lol:

 

La multi ani! domnule Slabutzu cu care inca nu am avut onoarea. Multa sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LMA buey Nepristule! Sa traiesti mult si bine acum ca te-ai mutat in provincie cu prefixul ala, sa ai grija de Natasha asa cum si ea are grija de tine, sa fii iubit de femei frumoase si de sefi, asfalt uscat in fata cat vezi cu ochii si pi$da umeda in spate cat poti phoote*, sa nu ti se termine benzina niciodata, sa nu faci cunostinta personal cu asfaltul decat daca te dai cu rolele, iti mai doresc cate un ficat nou dupa fiecare betie, tot ce iti mai doresti tu si nu stiu eu si inca ceva in plus. :-L

 

 

 

* ochi de curca, se intelege :-L

 

 

Stefan (Alveola) ce face, vine si el? :moto:

 

Pai... nu stiu, poate ar trebui sa il intrebi pe el personal, cred ca stie cel mai bine :peace:

 

Eu zic ca o sa ne ajunga la toti dc e bine portionat si pazit ca la nehalitii astia.....

 

 

"Ca eu nu sunt de pe ici-colea,

Eu sunt de la Ciuca Muca,

Unde-i mamaliga cat nuca

Si stau 12 s-o pazeasca cu maciuca

Si de iei vreo-mbucatura,

Te palesc c-o-azvarlitura

De-ti sar 12 dinti din gura!

Ia mai manati, mai: HAI, HAI!!!" :lol:

 

 

N-ai uitat ceva, nenea Escu?

 

 

TZATZE, TZATZE, TZATZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ok: :moron: :baldy: :moto: :eek: :D :kiss:

 

PS: Rameros e prieten cu mine :lol: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...