Sari la conținut

AM SCAPAT PE ARATURA


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare! ma intereseaza un manual de freewind (nu ca as avea vre-o problema cu el ) , dau 3 cico in schimb si daca stie cineva pe careva care sa se fi plictisit de freewind am un prieten care e interesat sa achizitioneze unu (nu mai mult de 35000 km , fara bube majore ,undeva pe la 2000 euro.... nu se supara sigur daca e mai ieftin)...salutare

 

Verifica e-mailul. A fost trimis de pe G-mail de catre un prieten. Nu a dat mesaj de eroare. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate imi traduci si mie sunt mai dang - dang si nu am inteles nimic ....ms

 

ce anume sa iti traduc?

Ai deschis e-mailul?

 

 

Bine ai venit ma bucur ca motoru ramane in familie cat despre Alex il iau eu pasager pe XF-ul meu. Pe de alta parte sper sa ne mobilizam si anul asta sa ne intalnim desi lumea nu prea mai intra pe aici dar cum da caldura o sa incerc sa strang gasca.

 

Eu o sa fac tot posibilul sa vin chiar daca, dupa cum spuneam atunci cand am intrat pe acest topic, din 92 pana acum au trecut multi ani si ma consider un incepator dar o sa recuperez pana la intalnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce anume sa iti traduc?

Ai deschis e-mailul?

 

 

 

 

Eu o sa fac tot posibilul sa vin chiar daca, dupa cum spuneam atunci cand am intrat pe acest topic, din 92 pana acum au trecut multi ani si ma consider un incepator dar o sa recuperez pana la intalnire.

l-am deschis si nu am gasit nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ABS ...la o japoneza vishinie pe numele lui Lancer :lol:

umm nice, ce an?

Va sa zica te dai racing in spatele meu...ce urasc tipii ce stau la distanta mica in spatele meu si le arde de glume, pacat ca nu si-au gasit cu cine.

 

ee suntem offtopic, asta e...

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mitsubishi Lancer 2005 :crack: Da, conserva. :crack: Da, offtopic :P

 

Nu ma dadeam racing in spatele tau, ma dadeam racing pe stadutele in spate la Alba Iulia, da? pe tine era sa te lovesc din dreapta la o intersectie. Era cam us pe jos si a intrat absu grav. Si cat franam te admiram cum treceai linistita prin fata mea :lol:

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mitsubishi Lancer 2005 :P Da, conserva. Da, offtopic :D

 

Nu ma dadeam racing in spatele tau, ma dadeam racing pe stadutele in spate la Alba Iulia, da? pe tine era sa te lovesc din dreapta la o intersectie. Era cam us pe jos si a intrat absu grav. Tot timpu asta eu ma uitam cum treceai linistita prin fata mea :crack:

Aaaa cred ca imi amintesc...pai acolo stau eu :lol:

 

Ok ok...gata tac...

 

last one :crack: : ce mica e lumea...

 

Acu serios vorbind, de cateva zile citesc topicul post cu post...Am citit ceva interesant:

aditiv in benzina pentru curatat depunerile/supapele/camera de ardere (mie-mi facea probleme in ture - tusea si nu mai tragea, am curatat tot si merge din ce in ce mai bine)

ce fel de aditiv si care stie mai multe?

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe e-mail nu poti trimite fisiere mai mari de 10MB. Am incercat pe G-mail pentru ca permite dar probabil nu a mers yahoo-ul.

 

 

 

 

http://www.manualedereparatie.info/downloa...ice-Manual.html

 

incearca sa descarci de aici

MS DE MANUAL ...DA UNU IN ROMANA NU GASESTI ..ASA CA PT MINE ORICUM E BUN SI ASTA DEJA AM AFLAT CATEVA CHESTII INTERESANTE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MS DE MANUAL ...DA UNU IN ROMANA NU GASESTI ..ASA CA PT MINE ORICUM E BUN SI ASTA DEJA AM AFLAT CATEVA CHESTII INTERESANTE

 

imi pare rau si eu am cautat in romana dar nu am gasit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

La inceput au fost ceva posturi referitoare la DR350, DRZ400, DR Big 800 si XF650 Freewind.

Suzuki Dr350 au deja topic dedicat la sectiunea de hard-enduro - AICI.

La aceeasi sectiune, exista topic dedicat si pentru DRZ400.

XF 650 Freewind sunt AICI iar despre Dr800 lumea a inceput sa discute lejer AICI.

 

Aveti cel mai curat topic de pe sectiunea "Enduro Touring si Adventure" ! Nici un post pe langa. Felicitari :lol:!

 

Infiintam "Topicul posesorilor de DR 600/650" ?

"Topicul posesorilor de DR 600/650/BIG 750-800" ??

Sau nu schimbam nimic...

Astept parerile voastre.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Infiintam "Topicul posesorilor de DR 600/650" ?

"Topicul posesorilor de DR 600/650/BIG 750-800" ??

Sau nu schimbam nimic...

Astept parerile voastre.

sa stii ca bine zici.

eventual pastrat topicul acesta, da schimbat titlu si mutat sus, la pinned.

daca nu merge asa infiintat, merita.

in curand anunt mari modificari la big.

cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

telescopul,inainte de a-l taia,tot sudat era(cred ca argon)doua dungulite finute,eu l-am sudat electric(invertor,aparatele acelea mici),nu vad de ce nu ar tine aceeasi metoda...se sudeaza sasiuri,structuri,etc,lucruri mult mai solicitate..oricum,forta mare e la impingere,nu la smulgere..si riscul e el meu..am incercat,nu wink.gif .

ptr evitarea supraincalzirii,intai am sudat bucsa de fier,racit,apoi sudat pe tel,infasurat cu o carpa uda.

exista si varianta inlocuirii telescopului dar mult mai expansive(450-650euro http://www.fgspecialparts.it/ammortizzator...riori.htm+roata fata..etc,deja iti iei DAKAR wacko.gif ).si,apropous,merge roata de 21,k pe Dakar,doar e nevoie de inaltatoare la suportul de prindere intre partea de jos a tel(Angi stie bigstar.gif )

..tinuta de drum e normal sa se skimbe,doar asta imi doream,ptr imbunatatirea off-roar-ului,inaltand si fata,ajung la dimensiunile Dakar-ului,exceptand cursele telescoapelor.totul va tine de obisnuinta.

dupa kum ziceam..riscul,ideea si decizia imi apartin...nu am aku money ptr un Dakar... headscratch.gif

..PS>>de FFF...de cand au schimbat configuratia site-ului mere ca PP...si greu si abea citesti si conversezi si toate cele....au stricat ceva bun

Editat de akruno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POTE AI VRUT SA SPUI, ,,stangem" ,,cine are BMW 650 F gs/Dakar stangem gasca???"

 

 

Ia te uita ..a saltat topicul pe scara valorica si a ajuns la Important Topics

Trebuie sa bem pentru asta.

E pe locul 4 in clasament, unde liderul e "cine are BMW F 650 gs/Dakar ,strangem gasca???"

Se vede ca BMW-istii sunt cei mai activi.

 

 

Ia te uita ..a cazut topicul pe scara valorica si a ajuns inapoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...