Sari la conținut

Care Vrei Obligat?


kombat
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bah da' nu v'ajunge tot anu' Etrusco ?!? SI de rev??

AIUREA

 

 

Eu m-am simtit bine de fiecare data cand am fost in Etrusco. Chiar nu conteaza de cate ori a fost fiecare pe parcursul anului. Daca ne-am simtit bine atunci de ce nu am vrea sa ne simtim si de Revelion?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venim cu o singura conditie: sa aduceti toti cate ceva, salata boef, sarmale, friptura, piftie, toba, leber, etc. Ar fi misto sa poti gusta aceleasi feluri de mancaruri dar pregatite de bucatari/bucatarese diferit/diferite. Mmmmm deja visez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am simtit bine de fiecare data cand am fost in Etrusco. Chiar nu conteaza de cate ori a fost fiecare pe parcursul anului. Daca ne-am simtit bine atunci de ce nu am vrea sa ne simtim si de Revelion?

 

 

De ce nu faci rev la muzeu? Ai avea de fotografiat la greu ( banuiesc ca de'asta te'ai simtit bine :P )

 

 

 

On-topic : e inchiriat deja :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dat fiind faptul ca sotia mea munceste (ca de obicei ) si de revelion , nu stiu ce am sa fac ..dar nu e rea ideea deloc.Ramine sa vad ce schimb e si dupa vorbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ihim! Si ai bani de munte?! :P Sau ai casa p-acolo?

Cu banii cu care stai 3zile doo nopti in ro pa la munte, (daca nu gaesti fo gazda undeva intr-un sat rupt de lume) mergi in Grecia; ca sa nu mai repet ca rezervarile se fac din iunie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ihim! Si ai bani de munte?! :crack: Sau ai casa p-acolo?

Cu banii cu care stai 3zile doo nopti in ro pa la munte, (daca nu gaesti fo gazda undeva intr-un sat rupt de lume) mergi in Grecia; ca sa nu mai repet ca rezervarile se fac din iunie.

 

 

Aide bah ca esti carcotas:revelionul parca e o singura data pe an si al dreaq e de fiecare data cam in aceeasi perioada:sa nu'mi spui ca te'a luat pe nepregatite :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre! MUNTE SUX BIG TIME daca e vorba de revelion/Craciun. pur si simplu nu merita :P (financiar vorbind)

 

Nici la crashma nu-i placut, da' oricum, in caz ca n-ai fo casa cat-de-cat incapatoare, sa nu se calce in picioare petrecaretii, nu merita!

 

Deci.. Etrusco Rulz pentru cine n-are alternative.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM VB CU VALI SI A SPUS CA AR FI CEL MAI FERICIT SA FACEM REVELIONU ACOLO NOI MOTO+ PRIETENI DECI AMANUNTE MAI TIRZIU , SI AM SPUS OBLIGAT CARE VREA FARA COMENTARI :P

 

SALUT, aici LIL DEBUL. Cine vrea sa machim zdravan si sa halim o tona de cefe de porc si alte grasimi de REVELION??? Kombat zice sa mergem in Etrusco. O fi bine??? Eu zic ca DA.

Pentru sugestii si reclamatii inscrieti-va la cuvint, da nu mai tirziu de data de 31 decembrie , ora 24.

 

AM VB CU VIOREL MIINE SPUNE CIT NE COSTA MENIUL AM SAL COMUNIC DECI ETRUSCO LIBER PT NOI DE REVELION ALTE INFORMATI NUMAI DE LA DACMOTORS RESTU SUNT ZVONURI .ACHTUNG IRASCIBILE MERGI PE CIMP MINAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...