Sari la conținut

Nu Are Nimeni Ce Am Eu!..pe Bune!


bogdan kawa
 Share

Postări Recomandate

Mi-am luat-o in august ...si am mers incepand cu septembrie.

Am cazut in prima zi...o luna am asteptat-o( p.s....si ce cald a fost in augus).

Nu pot s a compar kawa decat cu hoinaru' ..dala am avut, e un pic mai bun pe asfalt prost; hoinaru' il face pe kawa!

 

Care ati mers pe gpx 750r poate sa-mi zica cum e fata de altele,.. sa-mi zica parerea lui despre ea!

 

Eu mi-am format o parere,..e mai buna ca hoinaru"!

cele 2 ale mele kawa si ticutu

 

primu' drum dupa ..prima cazaturica

post-6605-1132689363_thumb.jpgpost-6605-1132689799_thumb.jpg

Editat de bogdan kawa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putin complicat sa-ti urmaresc cuvintele :P. Oricum, felicitari pentru achizitie! Si-adevarul ca nu mi-as da motoarele de Mobra si Hoinar pentru nimic in lume (eh, aproape nimic), insa probabil c-o Kawasaki e nitel mai nervoasa decat un vagabond de-al nostru, tinand cont de faptul c-amandoua sunt patentate de japonezi. Ins-oricum, prefer sa surubaresc nitel pe la fierataniile noastre, decat sa rup un amortizor de cateva milioane luat la prima mana :crack:.

 

Asfalt uscat si bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu iti stric elanul, dar /index.php?...pic=16354&st=20

 

O am din martie. Si mai stiu cativa cu modelul asta, in galati, suceava, Valcea, timisoara, lugoj.

In germania e un model destul de raspandit, e faina, are power suficient. Singura problema a ei ar fi axele cu came care se cam duc dupa 150 mii km si culbutorii ce trebuie reglati destul de des.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu pot s a compar kawa decat cu hoinaru' ..dala am avut, e un pic mai bun pe asfalt prost; hoinaru' il face pe kawa!

????????????????????????????????????? :haha:

scoal' frate ca sforai...

io am tot kawa ... si daca e sa o compar cu o moto... ma uit si io la un CBR sau la un GSX.. la un FZR sau ceva mai acatarii...nu imi baga Hoinaru pe gat ca mor...

io am plecat cu o Aprilia AF1 futura.. 125 cc

aia se putea compara cu Hoinaru...

a.. era sa uit ... ma luase un unki la 2-10... ca io nu urc cu Kawa pe deal ca el cu mobra lui...MARSH FRATE!!!

Asfalt Uskat...pt totzi.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Mi-am luat-o in august ...si am mers incepand cu septembrie.

Am cazut in prima zi...o luna am asteptat-o( p.s....si ce cald a fost in augus).

Nu pot s a compar kawa decat cu hoinaru' ..dala am avut, e un pic mai bun pe asfalt prost; hoinaru' il face pe kawa!

 

Care ati mers pe gpx 750r poate sa-mi zica cum e fata de altele,.. sa-mi zica parerea lui despre ea!

 

Eu mi-am format o parere,..e mai buna ca hoinaru"!

cele 2 ale mele kawa si ticutu

 

primu' drum dupa ..prima cazaturica

post-6605-1132689363_thumb.jpgpost-6605-1132689799_thumb.jpg

ieeeeeeee

stai ca vezi tu motor adevarat mai incolo

atunci sa te vad........... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Daca aveti un vis nu'l lasati sa moara..!

Am visat cel putin 12 ani la un motor....mi-am zis ca pana la 40 de ani tot reusesc sa-mi iau si'am reusit!...un pic mai devreme!

 

Inca o poza!post-6605-1132700685_thumb.jpg

 

OMULE DA TU AI RABDARE NU GLUMA!!!... io nush ce fac daca nu reusesc sa-mi iau ceva pana pe la 25 de ani(acum am 19...) dar tot ce fac e in spre a-mi lua motor...si sa ajung la 30 n-as renunta la vis... bvo tie!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact, sa te chinui sa faci fumurile alea de la Tico mai ca lumea!

 

 

sunte-ti dusi!!!! :) :cheers:

asa au iesit in poza!

 

OMULE DA TU AI RABDARE NU GLUMA!!!... io nush ce fac daca nu reusesc sa-mi iau ceva pana pe la 25 de ani(acum am 19...) dar tot ce fac e in spre a-mi lua motor...si sa ajung la 30 n-as renunta la vis... bvo tie!!!

 

 

p.s nu-ti fie tarsa sa-ti iei o rusesca!! mie mi-a fost..... si sa stii ca-mi pare rau!

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...